Setari Cookie-uri

poate ar trebui sa fac si ceea ce vreau eu

deci situatia e cam asa .acum 5 ani (aveam vreo 15 ani )m-am indragostit pentru prima data a fost senzatia aia de ti se taie picioarele si nu mai poti sa mergi ,aveam stomacu plin de fluturi .il stiam de mica doar stateam pe aceeasi strada dar niciodata nu mi-a produs starea asta .
am facut rost de numaul lui de telefon si am vorbit cam 7 luni de zile fara sa ma intrebe cine sunt unde stau ,ce ochii am sau orice ?ne intalneam pe strada dar nu stia ca eu sunt ceea cu care vorbeste la telefon .apoi dupa 7 luni i-am spus eu cine sunt cati ani am si mi-a spus ca a simtit ca sunt eu ca aveam o indoiala.evident el iubea pe altcineva care la randul ei iubea pe altcineva .
nu stiu dak il iubesc sau nu dar de fiecare data cand termin o relatie sau ma simt singura ma gandesc la el .il sun nu ii spun cine sunt si vorbeste cu mine .apoi de o data nu mai vrea nimic spune ca sunt prea copila si ca nu vrea sa isi bata joc de mine .nu stiu ce sa fac cand sunt in preajma lui nu mai sunt eu devin alta ,as vrea sa ma rup de el sa nu imi mai pese atat de el .
cand vorbeam cu el la telefon si nu dadeam un semn ma suna ca ce am ,de ce nu dau un semn ,ma facea sa cred ca vrea ceva .
kudika036396
Postat pe 11 Iunie 2009 10:20
AI GRIJA DE TINE
caty21
Postat pe 14 Iunie 2009 23:52
daca ti-a zis ca nu vrea sa prfotte de tine, crede-l si da-i pace.nu te tine dupa el........daca e sa fie va veni el , nu tu

Postat pe 19 Iunie 2009 16:39
prinde curaj si hotareste-te ce vrei, o relatie la telefon sau una reala
priest
Postat pe 19 Iunie 2009 16:42
Parerea mea e ca nu iubire simti pentru el, ci mai degraba atractie. Am avut si eu o situatie similara, si mi-am dat seama ca ceea ce simteam pentru el nu era iubire.
Oricum ai grija de tine
mary865
Postat pe 19 Iunie 2009 16:51
da....nu il bate la cap, nu insista cu nimic :) lasa lucrurile sa vina de la sine si daca e sa fie o sa fie....daca nu....altul :D asta e viata....
inna_1688
Postat pe 20 Iunie 2009 00:13
la telefon poti fii cine vrei . asa si el ... poate e doar un "personaj" .parerea mea este s o lasi balta iar daca va fi sa fie ceva intre voi se va intampla.
BLACKGlamour
Postat pe 28 Iunie 2009 21:46
nu te supara pe mine dar daca e iubire,desii nu cred..lasa-l in pace nu te mai tine dupa el...ti-a zis clar ca nu vrea sa profite de tn..nu inteleg ce nu-ti e clar?!dai pace!!si vezi-ti de viata ta!uita-l ..nu te mai gandi la el...lasa lucrurile sa-si urmeze cursul lor normal...daca e sa fie este..dar daca nu ,nu este si asta e treci peste..mergi inainte
pupici si ai grija de tn
anya016
Postat pe 29 Iunie 2009 00:48
daca omul a spus k nu vrea sa te raneasca
insisti s ao faca?
bestiutza_relouded
Postat pe 29 Iunie 2009 00:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
povestea noastra 16 De la: adyna2905 7 Februarie 2011 18:53
iubiri imposibile 1 De la: kudika058778 16 Noiembrie 2010 08:28
suflete pereche 64 De la: kudika459180 11 Iulie 2013 08:20
MI AS DORI O ALTA VIATA! 16 De la: blaa 17 Ianuarie 2010 19:05
Amanta unor barbati insurati??!! 116 De la: angelo_micnegrusiurat 2 Iunie 2010 09:56