Setari Cookie-uri

cand a aflat ca sunt insarcinata a fugit:((

Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!
misterrrr
Postat pe 12 Iunie 2009 19:26
Cred ca sunteti amandoi inconstienti.
Kathara
Postat pe 12 Iunie 2009 20:01
Eu cred ca tu esti o tuta care isi merita soarta , frumusica dar fara pic de creier


iris_4_ever
Postat pe 12 Iunie 2009 20:05
Te a lasat balta cand aveai mai mu
Lasa l !!!
inamina
Postat pe 12 Iunie 2009 20:15
De la: elisabyy, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!



Am fumat o tigara , m-am linistit un pic asa ca ....hai sa vedem ce doresti tu defapt de la noi

1.De contraceptie ai auzit ?

2.Ok, nu ai auzit de contraceptie sau ai auzit dar faci parte dintre ghinioniste .....tipul ,nu numai ca nu a stat langa tine sa te mangaie pe cap in timp ce tu treceai prin una dintre cele mai grele incercari prin care poate trece o femeie ....avortul este dureros din punct de vedere fizic si psihic .
Vad ca pe tine insa nu te-a afectat deloc ideea ca ai facut un avort ....si nici faptul ca te-a parasit cand aveai mai mare nevoie de el nu te-a afectat pentru ca altfel nu vad cum ai fi putut trece peste comportamentul lui si sa te impaci cu el

Daca ai impresia ca s-a impacat cu tine doar ca sa aibe ce f u t e de ce mama ma-sii mai stai cu el ?
iris_4_ever
Postat pe 12 Iunie 2009 20:33
eu daca as fi fost in locul tau,nu i-as fi dat o a doua sansa...pt k el sa te supuna sa faci avort...si apoi sa vina cu vorbe false...sincer nu se merita!un copil e o binecuvantare de la d-zeu...oricare ar fi situatia parerea mea e sa renunti...deoarece iti vei aminti mereu de perversiunea pe care a putut sa o comita,vei ramane traumatizata!
Rosallinda
Postat pe 12 Iunie 2009 20:59
Ce traumatizata, nu vedeti ca fata nu are nici pe dracu'!
Kathara
Postat pe 12 Iunie 2009 21:04
Eu nu inteleg de ce sunteti suparate sau v-ati enervat. Totul e clar ca lumina zilei. daca fatuca asta in 2 saptamani de la acel nefericit eveniment a fost in stare sa se duca in discoteca cu alt individ, e clar ca a durut-o fix la 5 metri de cot de acea intrerupere. So, nu pricep de ce va agitati..
Lucia1971
Postat pe 12 Iunie 2009 21:39
totusi oare cati ani are?nici nu cred ca are 20. pe ea o doare doar daca prietenul ei s-a intors numa pt cum e ea in pat sau nu. ce sa o doara capu' de intrerupere
ScorpiutsA
Postat pe 12 Iunie 2009 21:43
De la: ScorpiutsA, la data 2009-06-12 21:43:26totusi oare cati ani are?nici nu cred ca are 20. pe ea o doare doar daca prietenul ei s-a intors numa pt cum e ea in pat sau nu. ce sa o doara capu' de intrerupere


19 parca.
Kathara
Postat pe 12 Iunie 2009 21:48
De la: Lucia1971, la data 2009-06-12 21:39:07Eu nu inteleg de ce sunteti suparate sau v-ati enervat. Totul e clar ca lumina zilei. daca fatuca asta in 2 saptamani de la acel nefericit eveniment a fost in stare sa se duca in discoteca cu alt individ, e clar ca a durut-o fix la 5 metri de cot de acea intrerupere. So, nu pricep de ce va agitati..


Cum patroana sa nu te enervezi cand vezi cum gandeste ?

Peste o luna de zile vine si se plange ca i-a rupt ala o coasta pentru ca si-a amintit ca a vazut-o la brat cu altul dupa 2 saptamani de cand a avortat si ne intreaba daca e bine ca l-a iertat sau nu
iris_4_ever
Postat pe 12 Iunie 2009 21:49
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:04:48Ce traumatizata, nu vedeti ca fata nu are nici pe dracu'!


Pai de aia m-am si enervat ca am vazut ca nu are nici pe dracu

iris_4_ever
Postat pe 12 Iunie 2009 21:50
daca-i rupe o coasta, inseamna ca a meritat-o. Daca-i rupe mai multe... se cheama ca a avut ghinion...
Lucia1971
Postat pe 12 Iunie 2009 21:51
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-12 21:50:57
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:04:48Ce traumatizata, nu vedeti ca fata nu are nici pe dracu'!


Pai de aia m-am si enervat ca am vazut ca nu are nici pe dracu

]
n-are pe dracu', da' are tupeu... cat China.
Lucia1971
Postat pe 12 Iunie 2009 21:51
Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?
Kathara
Postat pe 12 Iunie 2009 21:52
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:52:36Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?

Lucia1971
Postat pe 12 Iunie 2009 21:53
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:52:36Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?


stai linistita ca intra marco mai tarziu si vezi ce i le zice
ScorpiutsA
Postat pe 12 Iunie 2009 21:55
De la: ScorpiutsA, la data 2009-06-12 21:55:26
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:52:36Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?


stai linistita ca intra marco mai tarziu si vezi ce i le zice


Pai nu are ce sa-i zica mah ca oricum nu se prinde fatuca
iris_4_ever
Postat pe 12 Iunie 2009 21:58
De la: Lucia1971, la data 2009-06-12 21:51:00daca-i rupe o coasta, inseamna ca a meritat-o. Daca-i rupe mai multe... se cheama ca a avut ghinion...


Incep sa cred ca unele chiar o merita
iris_4_ever
Postat pe 12 Iunie 2009 21:59
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-12 21:58:42
De la: ScorpiutsA, la data 2009-06-12 21:55:26
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:52:36Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?


stai linistita ca intra marco mai tarziu si vezi ce i le zice


Pai nu are ce sa-i zica mah ca oricum nu se prinde fatuca


ca nu se prinde e partea a 2-a....dar el nu se poate abtine si cel putin juma' de pagina o s-o faca cu ou si cu otet
ScorpiutsA
Postat pe 12 Iunie 2009 22:02
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:52:36Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?
pb isi ia RUDOTELUL si bantuie pe healthy.ro....sa o chem???
silviu_m74
Postat pe 12 Iunie 2009 22:03
Elisaby, sau cum dracu te o chema , eu cred ca nu ai minte nici cat o ceapa degerata ,cum dracu dupa 14 zile de la avort ,sa iesi cu altul de brat ??? ce ai mama , ??? ii ti pe toti in stand -by ?? sau cum ??? aaa sau esti afrodita scapatata ?? si noi nu stim , scuzele noastre , dsoara fotomodel
si de prezervativ nu auzisi ??? sau e noua notiune ABSTRACTA pt tine ????
fui esti persoana fara creier , si inseamna cum a zis si luci ca nu ai dat 2 bani pe avortul care ai spus ca l-ai suferit , cred ca nu esti la prima abatere de genul asta , mno , have a nice fucking life
blue07scorpion
Postat pe 12 Iunie 2009 23:28
Si de fapt cam ce vrei???!!unde nu e minte vai de fund ........sa nu zic de altceva, a trecut v-ati impacat si noi cam ce sa facem?
valivieru96
Postat pe 12 Iunie 2009 23:46
nuuuuuuuu vreau sa cred!!!!!!!!!!!
FRANNNCE
Postat pe 13 Iunie 2009 00:39
De la: FRANNNCE, la data 2009-06-13 00:39:58nuuuuuuuu vreau sa cred!!!!!!!!!!!


iris_4_ever
Postat pe 13 Iunie 2009 05:28
De la: elisabyy, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!

...credem ca vine sfarsitul lumii...
amagire
Postat pe 13 Iunie 2009 05:34
avetzi mai ,careva un rudotel??????????
matracucu
Postat pe 13 Iunie 2009 10:18
se da pe reteta,dar mai bine improvizeaza
danut_lucian
Postat pe 13 Iunie 2009 10:20
ala cu morcovul in fund era al tau dog ?
heaven_2906
Postat pe 13 Iunie 2009 10:22

Ce sfaturi crezi ca ti se pot oferii ???
Eu sincera sa fiu,am ramas "masca " vorba romanului...
Parerea mea este ca o cauti cu lumanarea !!!!!
Sincer,mi-asi dori sa aflu ce s-a intamplat cu tine peste 2-3 ani,in sensul de a vedea daca intuitia ma inseala...
Si ca sa motivez cele afirmate,atasez....

elisabyy Postat pe: 27 Mai 2009 Ce ma fac???am aflat ca e insurat!!!

COINCIDENTZA TARE!!!acelasi lucru la mn eu acum vreo saptamana am cunoscut un baiat kre a venit sa-si cumpere inghetata de la magazinul unde lucram si ma intrebat ce inghetata sa ii dau kre e mai buna si i-am zis k ii dau si lui ce isi cumpara toti copii(Martinel)si apoi venea in fiekre seara si faceam misto de el k manank inghetata de copii dar nu am vb prea mult dar imi placeau la nebunie ochii lui....un albastru superb si intr-o zi a venit la magazin cu fratele lui kre seamana k doua picaturi de apa dar nu sunt gemeni....ei sunt din ialomita si lucreaza in zona la mn....si eu logic k deaba il observasem pe fratisu k ma uitam la el:)):))dar pe urma el a lipsit 2 zile de la magazin....si sincer am fost ff trista si in ultima mea zi de munk a aparut un baiat.....eu eram grabita sa inchid magazinul si nu am stat mult la discutii cu el.....i-am dat numarul meu de tel sa vb mai tz crezand k e baiatul de kre m-am indragostit acum kteva zile.....ma intalnesc cu el a doua zi k ma invitat la o cafea...si eu nu mi-am dat seama k defapt baiatul de kre imi placea era fratele celui cu kre ma intalnisem eu...penibil dar adevarat....mi-a povestit tot.....si dupa vreo 3 ore pe kre le-am petrecut impreuna cu Adrian(fratele lui Daniel)mi-a aratat o poza cu familia lu daniel adik un baietel de ktiva ani si o femeie superba kre era sotia lui.....am ramas tampita knd am aflat k are 29 de ani si o familie si se lua de fetele de la magazin acum ma suna fratele lui intr-una dar evit sa ma intalnesc cu el.....i-am zis k el kte mai ma minte....k poate mai e si el insurat cine stie...dar nu stiu ce sa zic....el pare mai sincer....si in fond eu m-am pacalit k nu am stiut sa fac deosebirea dintre ei doi...am iesit cu adrian crezand k e daniel nestiind cum ii cheama in acel moment si in plus am aflat k daniel nu a mai venit la magazin k a plek la familia lui in spania

elisabyy Postat pe: 23 Mai 2009, Mod de a da papucii...

la fel mi s-a intamplat si mie...m-a sunat si mi-a zis sa nu-l mai caut si cu asta basta....dupa o relatie de 8 luni cred k meritam si eu o expliktie....dar...asta e!!!!stii ce mi-a zis mama?k s-a intors roata k eu knd eram mai mik mi-am batut joc de toti baietii....sa-ti spun ce fraze le spuneam de despartire: NUMAI POT FI CU TINE K IMI FACI NUMAI GREUTATI.MA FACI SA SUFAR ENORM,.....TU NU VEZI K FACI NUMAI GRESELI? ii faceam sa creada k sunt ei cei vinovati si nu eu cea kre defapt gasise pe altu:))

elisabyy postat pe: 20 Aprilie 2009, Nu vrea sa se culce cu mine

La fel si mie... am stat cu un baiat 6 luni...il iubesc enorm de mult...si stateam la el noaptea(ai mei stiau k sunt la disco)dar noua ne placea sa adormim fie si 2 ore impreuna imbratisati si atat....el a incerkt de mai multe ori....dar eu am fost violata in trecut si mi-era teama si i-am zis sa mai asteptam...el ma insela asta stiam....si de Ziua indragostitilor a.c am plekt la munte....am dormit impreuna si am insistat toata noaptea so facem si el nu a mai vrut pretextand k nu avem prezervative...si eu i-am zis k nu e asta problema k maine iau eu pilula de a doua zi......si n ua vrut sub nicio forma...ne-am certat....si am dormit in colturi separate ale patului,dar el ma trezit pe la 6 cu saruturi...si mi-am adus aminte si ne-am certat iar!Dupa o saptamana(eram deja aksa)el ma mintit k se simte rau si nu poate veni la mn...dar la insistentele mele a venit si intre timp knd stateam in pat a primit un mj de la o fata Irina in kre ii zicea"ce faci mah mai vi o data in disco?"si ne-am certat si mi-a zis k e una careia ia zis k el e singur so amageask...in seara aia ne-am certat...a plekt suparat si s-a dus in disco la EA......si la o saptamana ne-am vazut...am mers impreuna la disco si apoi ne-am desp a treia zi!L-am sunata tipat la mn fara motiv si pe urma i-am dat un mj si i-am zis dak tine la mn ce sa facem?ne despartim sau ce?si el mi-a zis sa-l las un timp......si nu a mai reveit in viata mea....e o luna jumate de atunci....nuami imirasp.la tel.....nmc de genul!!!!!Si acum ce credeti?sunt iubita fratelui lu Irina aia cu kre ma insela el (Irina mi-a zis k ea nu stia k are prietena k a aflat pe urma si sa desp de el oricum)

De la: elisabyy, la data 2009-04-24 22:49:08

in episodul 2.......nimic interesant pe langa faptul k il iubesc pe EX si sunt cu fostul lui "cumnatzel"si prieten in acelasi timp....nimic altceva...actualul s-a km atasat de mn dar eu nu:((:(( k sa imi mai aduc aminte de ex il sun cu anonim si nu zic nmc stau la tel si el se enerveaza...etc etc...
Episodul 3 il povestesc knd am informatii:)):))

Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa

Episodul 4......am cunoscut un alt baiat pe nume Emil numai am vrut sa stau cu celalalt k nu ne potriveam stiu k sunt nebuna:))poate va merge bn cu Emil

elisabyy Postat pe: 19 Mai 2009, bah ce sa zic persoana kre mi-a zis k o voi face cu emil avea dreptate am comis-o si pe asta dar gandindu-ma la fostu


Comentariile sunt de prisos,sincer cred ca nu stii ce vrei de la viata !!!!!!! Ba da stii - SEX cu oricine poarta pantaloni si apoi ceri dragoste si respect.
Nu am fost in viata mea atat de rea si sarcastica,insa crede-ma ca ai ceea ce meriti !!!!!
Floare_de_castan
Postat pe 13 Iunie 2009 10:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
anticonceptionalele karissa 4 De la: andreea1976 2 August 2009 12:58
eu capricorn el gemeni...oare ne potrivim? 13 De la: violetapetrescu46 30 August 2010 17:32
Un suflet trist... 11 De la: Lucia38 30 Iulie 2009 17:47
uleiul de ricin 16 De la: may_pui 24 Noiembrie 2010 12:20
barbatul varsator 53 De la: mada43 4 Iulie 2015 20:03