Setari Cookie-uri

am nevoie de ajutor va rog

imi place de un tip [care e genu casanova] ne intelegem bine am iesit pe afara in calitate de amici am devenit confidenta lui si intr-una din zile ma sarutat de atunci ne sarutam mereu cand ne intalnim de fiecare data el vine cu propunerea si ne vedem zilnic .dar mi-a zis k ar fi bine sa nu mai stie nimeni de noi..o sa plece in usa 3 luni si mie frica eu m-am indragostit de el si nu stiu ce simte el ..ce ar trebui sa fac? sa-l uit ? sa-l ast? ma iubeste? sunt doar o alta fata pt el?va rog mult de tot ma chinui sa-l inteleg .i-am spus k il plac si mi-a zis sa nu incep cu dulcegarii din astea ca fuge de ele ca dracu de tamaie ..ca tocmai din cauza asta se chinuie sa il urasc k sa nu fuga de mine [adevaru e k ne km chinuim unu pe altu ..tachinam ]..si din cauza asta isi si place sa ma enerveze ...si aici sa incheiat discutia ..totu e la fel ... sa inteleg ca ma place? k daca stiu cum sa ma comport cum vrea el dar as vrea sa stiu daca tine sau nu sa am cv cert ...in consecinta ma place sau nu ce ar trb sa fac???
little_dy
Postat pe 12 Iunie 2009 22:42
De la: little_dy, la data 2009-06-12 22:42:48 imi place de un tip [care e genu casanova] ne intelegem bine am iesit pe afara in calitate de amici am devenit confidenta lui si intr-una din zile ma sarutat de atunci ne sarutam mereu cand ne intalnim de fiecare data el vine cu propunerea si ne vedem zilnic .dar mi-a zis k ar fi bine sa nu mai stie nimeni de noi..o sa plece in usa 3 luni si mie frica eu m-am indragostit de el si nu stiu ce simte el ..ce ar trebui sa fac? sa-l uit ? sa-l ast? ma iubeste? sunt doar o alta fata pt el?va rog mult de tot ma chinui sa-l inteleg .i-am spus k il plac si mi-a zis sa nu incep cu dulcegarii din astea ca fuge de ele ca dracu de tamaie ..ca tocmai din cauza asta se chinuie sa il urasc k sa nu fuga de mine [adevaru e k ne km chinuim unu pe altu ..tachinam ]..si din cauza asta isi si place sa ma enerveze ...si aici sa incheiat discutia ..totu e la fel ... sa inteleg ca ma place? k daca stiu cum sa ma comport cum vrea el dar as vrea sa stiu daca tine sau nu sa am cv cert ...in consecinta ma place sau nu ce ar trb sa fac???

rasp meu : DA!!
anca0704
Postat pe 13 Iunie 2009 01:45
De la: little_dy, la data 2009-06-12 22:42:48 imi place de un tip [care e genu casanova] ne intelegem bine am iesit pe afara in calitate de amici am devenit confidenta lui si intr-una din zile ma sarutat de atunci ne sarutam mereu cand ne intalnim de fiecare data el vine cu propunerea si ne vedem zilnic .dar mi-a zis k ar fi bine sa nu mai stie nimeni de noi..o sa plece in usa 3 luni si mie frica eu m-am indragostit de el si nu stiu ce simte el ..ce ar trebui sa fac? sa-l uit ? sa-l ast? ma iubeste? sunt doar o alta fata pt el?va rog mult de tot ma chinui sa-l inteleg .i-am spus k il plac si mi-a zis sa nu incep cu dulcegarii din astea ca fuge de ele ca dracu de tamaie ..ca tocmai din cauza asta se chinuie sa il urasc k sa nu fuga de mine [adevaru e k ne km chinuim unu pe altu ..tachinam ]..si din cauza asta isi si place sa ma enerveze ...si aici sa incheiat discutia ..totu e la fel ... sa inteleg ca ma place? k daca stiu cum sa ma comport cum vrea el dar as vrea sa stiu daca tine sau nu sa am cv cert ...in consecinta ma place sau nu ce ar trb sa fac???



Lumea e plina de barbati...cunosc specia superficiala ,pe care tocmai descris-o...sa nu vina ziua cand iti va parea rau ca nu l-ai lasat la timp !dak nu poti renunta la el,atunci macar fa-l pe el sa umble dupa tine!
lumimari
Postat pe 2 August 2009 16:28
De la: little_dy, la data 2009-06-12 22:42:48 imi place de un tip [care e genu casanova] ne intelegem bine am iesit pe afara in calitate de amici am devenit confidenta lui si intr-una din zile ma sarutat de atunci ne sarutam mereu cand ne intalnim de fiecare data el vine cu propunerea si ne vedem zilnic .dar mi-a zis k ar fi bine sa nu mai stie nimeni de noi..o sa plece in usa 3 luni si mie frica eu m-am indragostit de el si nu stiu ce simte el ..ce ar trebui sa fac? sa-l uit ? sa-l ast? ma iubeste? sunt doar o alta fata pt el?va rog mult de tot ma chinui sa-l inteleg .i-am spus k il plac si mi-a zis sa nu incep cu dulcegarii din astea ca fuge de ele ca dracu de tamaie ..ca tocmai din cauza asta se chinuie sa il urasc k sa nu fuga de mine [adevaru e k ne km chinuim unu pe altu ..tachinam ]..si din cauza asta isi si place sa ma enerveze ...si aici sa incheiat discutia ..totu e la fel ... sa inteleg ca ma place? k daca stiu cum sa ma comport cum vrea el dar as vrea sa stiu daca tine sau nu sa am cv cert ...in consecinta ma place sau nu ce ar trb sa fac???


hmm....cunosc genul asta.....
Nu iti arata sentimentele fata de el...fi mai rece,distanta,tachineaza-l,fa glume pe seama lui...comporta-te cu el asa cum face si el...
andreea1976
Postat pe 2 August 2009 16:37
mai bine il uiti si nu il astepta pentru ca dupa ce va veni nici nu isi va mai aminti de tine.mai ales ca ti-a spus ca sa-l lasi cu dulcegariile.el a vrut sa te cucereasca si sa-i cazi in plasa.(adica in pat).
gaby_mimi18
Postat pe 2 August 2009 17:59
ii place,dar doar sa-si piarda timpul cu tine..daca tie iti plac dulcegariile nu e nimik rau in asta..sa te accepte asa cum esti...esti dispusa sa faci atatea compromisuri pt el?si el nici macar nu vrea sa se afle despre voi 2...ufff nici nu te merita...mai bine o lasi mai moale si daca chiar te vrea o sa vina el
ionelaela
Postat pe 3 August 2009 00:37
Fa-l pe el sa se simta slab in prezenta ta, accentuindu-i defectele, si incearca sa nu te mai lasi tradata de sentimente......genul asta de barbati, sunt plini de complexe si intotdeauna au nevoie de o femeie puternica sa-i inteleaga si sa le fie mereu alaturi, iar in cazul unor decizii importante sa fie ea cea care o analizeaza, pentru ca ei sunt incapabili!......incearca deasemnea sa nu il constrangi in vreun fel pentru ca in momentul in care se simte ingradit dispare, ofera-i libertate deplina, dar supravegheaza-l indeaproape!
Dolcys
Postat pe 3 August 2009 10:04
De la: little_dy, la data 2009-06-12 22:42:48 imi place de un tip [care e genu casanova] ne intelegem bine am iesit pe afara in calitate de amici am devenit confidenta lui si intr-una din zile ma sarutat de atunci ne sarutam mereu cand ne intalnim de fiecare data el vine cu propunerea si ne vedem zilnic .dar mi-a zis k ar fi bine sa nu mai stie nimeni de noi..o sa plece in usa 3 luni si mie frica eu m-am indragostit de el si nu stiu ce simte el ..ce ar trebui sa fac? sa-l uit ? sa-l ast? ma iubeste? sunt doar o alta fata pt el?va rog mult de tot ma chinui sa-l inteleg .i-am spus k il plac si mi-a zis sa nu incep cu dulcegarii din astea ca fuge de ele ca dracu de tamaie ..ca tocmai din cauza asta se chinuie sa il urasc k sa nu fuga de mine [adevaru e k ne km chinuim unu pe altu ..tachinam ]..si din cauza asta isi si place sa ma enerveze ...si aici sa incheiat discutia ..totu e la fel ... sa inteleg ca ma place? k daca stiu cum sa ma comport cum vrea el dar as vrea sa stiu daca tine sau nu sa am cv cert ...in consecinta ma place sau nu ce ar trb sa fac???




next please.:). si daca chiar te iubeste. ai sa vezi ca o sa se intoarka singur la tine. si atnc decizia ta ce vei face.
diidi
Postat pe 3 August 2009 14:59
ms mult de sfaturi pana la urma eu am pekt la tara el in usa dar sa intors dupa 2 saptm ma sunat sa ma intorc si eu dar nu am venit de4kt acum 4 zile de at se comporta angelic cu mn ce credeti tine la mn??? va multumesc mult puuup
little_dy
Postat pe 3 Septembrie 2009 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prejudecati 42 De la: dancer 11 Ianuarie 2009 17:25
Nu mai inteleg nimic.. 28 De la: kudika_28490 12 Februarie 2013 08:33
Jurnalul unei visatoare... :) 38 De la: dana_21 11 Septembrie 2012 11:43
Buna 16 De la: kudika043628 3 Iulie 2009 16:22
Posesivitate sau obsesie 35 De la: pupaciosul 30 Septembrie 2012 15:53