Setari Cookie-uri

Distanta dar totusi IUBIRE

Ne-am intalnit pe mirc, pe internet..... ne-am indragostit.... a vn la mine.. am fost la el ... urmeaza ca dp bac sa ma duc la el ....sa ne fc o viatza frumoasa ...sa ma duc la facultate si sa am un suflet langa mine care sa ma alinte.Cred foarte tare imi DRAGOSTEA NOASTRA....dar akum ... m-au apukat niste temeri pt ca ma rup de tot ce este aici... el stand in Spania .. si avand di familia acolo.Am si o sora geamana si crdeti-ma pe cuvant ca nu stiu cum imi va fi ...sa fiu fara ea akolo dar si pt EL as fc orice pt ca il iubesc foarte mult.... Dati-mi niste sfarturi va rog ... :-
gemutz
Postat pe 13 Iunie 2009 15:04
Buna!spui k dai bacul si pleci..pai facultatea unde o faci?in spania? ai mii de euro pt asta? mi se pare ff periculos s lasi totul pt un strain..daca era aproape da..dar nu stii c face el acolo...si cum s va comporta..da mai multe detalii k asa....eu spre exemplu nu as face-o..pt k iubirea te orbeste d cele ami multe ori..
karynna20
Postat pe 13 Iunie 2009 15:11
De la: gemutz, la data 2009-06-13 15:04:03Ne-am intalnit pe mirc, pe internet..... ne-am indragostit.... a vn la mine.. am fost la el ... urmeaza ca dp bac sa ma duc la el ....sa ne fc o viatza frumoasa ...sa ma duc la facultate si sa am un suflet langa mine care sa ma alinte.Cred foarte tare imi DRAGOSTEA NOASTRA....dar akum ... m-au apukat niste temeri pt ca ma rup de tot ce este aici... el stand in Spania .. si avand di familia acolo.Am si o sora geamana si crdeti-ma pe cuvant ca nu stiu cum imi va fi ...sa fiu fara ea akolo dar si pt EL as fc orice pt ca il iubesc foarte mult.... Dati-mi niste sfarturi va rog ... :-




daca i ai cunscut familia si crezi ca te ai putea integra ....e ok... singura chestie de care trebuie sa fii constienta este faptul ca nu esti la tine in tara sa ti iei valiza cand te ai saturat si sa pleci...eu am fost intr o situatie asemanatoare si am stiu sa renunt la timp...
just_sexy
Postat pe 13 Iunie 2009 15:11
De la: karynna20, la data 2009-06-13 15:11:21Buna!spui k dai bacul si pleci..pai facultatea unde o faci?in spania? ai mii de euro pt asta? mi se pare ff periculos s lasi totul pt un strain..daca era aproape da..dar nu stii c face el acolo...si cum s va comporta..da mai multe detalii k asa....eu spre exemplu nu as face-o..pt k iubirea te orbeste d cele ami multe ori..

Am fost si eu pusa intr-o situatie asemenatoare. Din fericire s-a terminat la timp. Sunt de acord ca iubirea te orbeste si te impiedica sa gandesti rational !
kudi_onutsa
Postat pe 13 Iunie 2009 15:15
De la: just_sexy, la data 2009-06-13 15:11:34
De la: gemutz, la data 2009-06-13 15:04:03Ne-am intalnit pe mirc, pe internet..... ne-am indragostit.... a vn la mine.. am fost la el ... urmeaza ca dp bac sa ma duc la el ....sa ne fc o viatza frumoasa ...sa ma duc la facultate si sa am un suflet langa mine care sa ma alinte.Cred foarte tare imi DRAGOSTEA NOASTRA....dar akum ... m-au apukat niste temeri pt ca ma rup de tot ce este aici... el stand in Spania .. si avand di familia acolo.Am si o sora geamana si crdeti-ma pe cuvant ca nu stiu cum imi va fi ...sa fiu fara ea akolo dar si pt EL as fc orice pt ca il iubesc foarte mult.... Dati-mi niste sfarturi va rog ... :-




daca i ai cunscut familia si crezi ca te ai putea integra ....e ok... singura chestie de care trebuie sa fii constienta este faptul ca nu esti la tine in tara sa ti iei valiza cand te ai saturat si sa pleci...eu am fost intr o situatie asemanatoare si am stiu sa renunt la timp...

te alinta,va iubiti?scumpo decat sa ti asumi un risc asa mare mai bine renunta cat poti,decat sa ajungi sa regreti mai tarziu...vei gasi alta persoana care sa te alinte...nu mi o lua in nume de rau dar e riscu cam mare nu crezi?
just_sexy
Postat pe 13 Iunie 2009 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dubii 8 De la: monaram 18 Iunie 2009 21:26
atitudinea in fata mortii 63 De la: Kathara 11 Iunie 2009 18:41
prietena cea mai buna s-a culcat cu iubitul meu 47 De la: ot_lia 4 August 2014 20:03
Oare sunt "bolnava" de dragoste.....sau obsedata?!?! 8 De la: simonycik 30 Septembrie 2009 12:12
Sufletul pereche -mit sau realitate? 88 De la: roz5blue6lila7 1 Decembrie 2010 15:36