Setari Cookie-uri

Care este cea mai mare nebunie care a-ti facut-o sau a-ti face-o?

recunosc k din lipsa de ceva nou sau din plictiseala intotdeauna am initiat cate o tampenie care la inceput mi s-a parut misto....adrenalita....nr 1 in top,apoi cucuie si pastile de cap...greseala vietii mele este k nu prea am stiut sa-mi tin boxerii pe mine.
danut_lucian
Postat pe 13 Iunie 2009 10:35
mai exact ce ai facut?
nu inteleg unde vrei sa bati
heaven_2906
Postat pe 13 Iunie 2009 11:20
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 10:35:57 recunosc k din lipsa de ceva nou sau din plictiseala intotdeauna am initiat cate o tampenie care la inceput mi s-a parut misto....adrenalita....nr 1 in top,apoi cucuie si pastile de cap...greseala vietii mele este k nu prea am stiut sa-mi tin boxerii pe mine.


Pentru adrenalina sunt o gramada de sporturi pe care le poti practica. Boxerii o sa-i poti tine pe tine cand o sa te maturizezi.
valita76
Postat pe 13 Iunie 2009 12:22
Hmmm..interesant subiect cea mai mare nebunie cred caa fost legata de un baiat p care il aduceam acasa si nu recunoasteam in fata mamei ca era iubitul meu(nu stiam ca el a vb cu mama si ea stia despre noi)..si s`a ajuns mai departe:D
kudika034693
Postat pe 13 Iunie 2009 23:44
De la: roses_2906, la data 2009-06-13 11:20:11mai exact ce ai facut?
nu inteleg unde vrei sa bati


vrea sa bata departe, da' nu-l tin boxerii
geo_x
Postat pe 13 Iunie 2009 23:49
inna_1688
Postat pe 14 Iunie 2009 00:06
De la: geo_x, la data 2009-06-13 23:49:10
De la: roses_2906, la data 2009-06-13 11:20:11mai exact ce ai facut?
nu inteleg unde vrei sa bati


vrea sa bata departe, da' nu-l tin boxerii

=)) c'est vrai geo
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 06:28
nu imaturitatea slabeste elasticul la boxeri
danut_lucian
Postat pe 14 Iunie 2009 21:45
De la: danut_lucian, la data 2009-06-14 21:45:17nu imaturitatea slabeste elasticul la boxeri


Da, ai dreptate, unii barbati asculta mai mult de capul din pantaloni. Esti unul dintre ei.
valita76
Postat pe 15 Iunie 2009 10:28
De la: valita76, la data 2009-06-15 10:28:06
De la: danut_lucian, la data 2009-06-14 21:45:17nu imaturitatea slabeste elasticul la boxeri


Da, ai dreptate, unii barbati asculta mai mult de capul din pantaloni. Esti unul dintre ei.

pai daca ii sopteste anaconda lui din boxeri evident..mahh nu fi prost slabeste elasticu..el...il asculta ca de nu nu se mai trezeste anaconda lui in veci
coffeeta
Postat pe 15 Iunie 2009 10:57
.
cand eram mica mereu saream pe geam din casa ca nu ma lasau bunicii afara si la fel seara intram tot pe geam si fugeam de bunicu care ma alerga cu batul Ce dor mi-e de copilarie de nebuniile care le faceam.
Odata eram indragostota lulea de un baiat, si alergam intr-o sala cu bratele deschise ca si cum zbor, apoi am inceput sa dansez in oglinda pe muzica si m-am lasat jos, si mi s-au rupt panatlanii in fund

Oricum sunt atateaaa dar nu imi aduc aminte....Nebunii nu am facut ca de ex sa ma arunc in cap

Postat pe 17 Iunie 2009 11:16
cea mai mare nebunie la mine.. a fost cand l-am ascuns pe prietenul meu in casa fara sa stie mama.. si nu numai o data .. d vreo 3 ori.. numa' ca am avut si eu cva norok.. dar numa Dumnezeu stie cu ce emotii am stat=)))).... Mama mea avea un obicei.. sa se duca la Bingo.. si se intorcea pe la 1 jumate noaptea aksa.. si stiam lucrul asta.. si pri meu.. nu avea unde s doarma ca nu era din oras.. si am zis s doarma la mine.. si pana la 1 si cva.. a stat cu mine etc.. si apoi cand a vnt mama l-am ascuns in pat.. si norok ca nu era asa masiv.. era mai mik in umeri nu era asa.. dala musculos.. si l-am ascuns.. cu ursuletii mari.. culmea ca a si intrat mama in camera mea.. dar el a stat nemiscat.. ce emotii aveam.. si apoi.. a mai stat ceva timp treaza si s-a dus l somn.. foarte important e sa stii s stai calma .. ca si cum nik nu s-ar fi intamplat:))... dupa ce s-a dus la somn.. a putut sa respire si el=)).. apoi el a dormit.. dar eu nu=)) de frik.. sa nu s trezeasca mama...=)) si s vina mama in camera s m verifice dak dorm... si asa stateam eu treaza pana la 6 dimineata cand m trezeam eu inaintea lu mama'.. ca s merg l scoala:)) si scoala incepeam la 8.. colegii chiar s si mirau.. d c ajung la ora aia=)).. ca nu prea veneam asa la ora fixa..dar a trkt:D.. cu bine:D.. bine asta s-a intamplat acu 2 ani:)...
pappy
Postat pe 21 Iunie 2009 20:59
Noi tocmai suntem pe cale de a o face... Ne place vanatul... :)
roxana_marius
Postat pe 22 Iunie 2009 03:31
e na chiar asa
pamela_1
Postat pe 22 Iunie 2009 10:40
o nebunii
yumy
Postat pe 22 Iunie 2009 10:42
Tata avea serviciul la 2 pasi de casa si cand era in tura de noapte mai venea prietenul meu(actualul meu sot)si stateam pana dimineata Aveam o pisica si la un moment dat in timp ce faceam si noi o treaba in dormitor se aude televizorul la maxim...Vreau sa spun ca m-am racit toata...si eu si el...ma gandeam ca s-a intors tata acasa...si m-am dus incet in sufragerie si am vazut pisica mea stand pe telecomanda si schimband posturile...
camelusha83
Postat pe 22 Iunie 2009 11:04
Alta nebunie ar fi ca le-am zis la ai mei ca ma duc la munte...mi-au pregatit bagajul...mi-au dat bani...haine groase...cortul...etc.Si cu cateva ore inainte de a ne duce la tren aflam ca in zona aia erau inundatii si am luat trenul si am plecat la mare in aceeasi seara...cu bagajul pentru munte. I-am sunat pe ai mei si ei ne dadeau sfaturi unde sa ne punem cortul ca sa nu ne intalnim cu nenea ursul...si eu le-am zis ca suntem in drum spre mare...
camelusha83
Postat pe 22 Iunie 2009 11:10
cea mai mare ''nebunie''pe care as face o ar fi sa i rog pe cei care deschid topicuri sa nu utilizeze cratima atunci cand nu i necesar
marinaruxandra
Postat pe 22 Iunie 2009 12:48
De la: camelusha83, la data 2009-06-22 11:04:14 Tata avea serviciul la 2 pasi de casa si cand era in tura de noapte mai venea prietenul meu(actualul meu sot)si stateam pana dimineata Aveam o pisica si la un moment dat in timp ce faceam si noi o treaba in dormitor se aude televizorul la maxim...Vreau sa spun ca m-am racit toata...si eu si el...ma gandeam ca s-a intors tata acasa...si m-am dus incet in sufragerie si am vazut pisica mea stand pe telecomanda si schimband posturile...
danut_lucian
Postat pe 23 Iunie 2009 12:12
Hai k asta a fost cea mai tare!!!!!!!!!!!!
danut_lucian
Postat pe 23 Iunie 2009 12:13
esti tare....la faza cu ANACONDA....bate palma pt k unele femei uita cand intra in ,,calduri" sau nu intra niciodata ca-s frigide
danut_lucian
Postat pe 23 Iunie 2009 12:16
cea mai mare nebunie asi face-o acum....sa dispar vreo doua luni prin tari straine si sa cistig la loto
pamela_1
Postat pe 23 Iunie 2009 12:44
cum asa sa dispari...? asa k Elodia? iai da si tu subiect de audienta lui Diaconescu la OTV
danut_lucian
Postat pe 23 Iunie 2009 17:35
De la: Rafinata, la data 2009-06-17 11:16:46.
cand eram mica mereu saream pe geam din casa ca nu ma lasau bunicii afara si la fel seara intram tot pe geam si fugeam de bunicu care ma alerga cu batul Ce dor mi-e de copilarie de nebuniile care le faceam.

la nebunia asta ma incadrez si jo...
rahella
Postat pe 23 Iunie 2009 17:45
La mine cea mai mare nebunie a fost sa-mi insel nevasta si sa-i fac amantei un bebe...si divortez de sotie k nu eram compatibili...si sa ma insor cu amanta care era mai dulce k navasta si stia sa faca ok amor... iar cand a aflat sotia k suntem divortati,eu deja eram recasatorit....TARE...CE ZICETI?
danut_lucian
Postat pe 24 Iunie 2009 20:57
De la: danut_lucian, la data 2009-06-24 20:57:30 La mine cea mai mare nebunie a fost sa-mi insel nevasta si sa-i fac amantei un bebe...si divortez de sotie k nu eram compatibili...si sa ma insor cu amanta care era mai dulce k navasta si stia sa faca ok amor... iar cand a aflat sotia k suntem divortati,eu deja eram recasatorit....TARE...CE ZICETI?


Mda, vai de fosta amanta, actuala sotie!
Kathara
Postat pe 24 Iunie 2009 21:03
De la: danut_lucian, la data 2009-06-24 20:57:30 La mine cea mai mare nebunie a fost sa-mi insel nevasta si sa-i fac amantei un bebe...si divortez de sotie k nu eram compatibili...si sa ma insor cu amanta care era mai dulce k navasta si stia sa faca ok amor... iar cand a aflat sotia k suntem divortati,eu deja eram recasatorit....TARE...CE ZICETI?


ca stai prost cu cenzurile morale si cu respectul fata de altii
kitty_krieger
Postat pe 24 Iunie 2009 21:23
esti "tare" frate.... tare nenorocit, tare ..... Oare femeia aia stie ce si a luat pe cap?
LONELY_HEART
Postat pe 24 Iunie 2009 21:34
La mine cea mai mare nebunie a fost sa-mi insel nevasta si sa-i fac amantei un bebe...si divortez de sotie k nu eram compatibili...si sa ma insor cu amanta care era mai dulce k navasta si stia sa faca ok amor... iar cand a aflat sotia k suntem divortati,eu deja eram recasatorit....TARE...CE ZICETI?




Cred ca, daca pe fosta sotie o interesa catusi de putin anaconda ta, sau felul cum vrei sa faca "amor", ar fi priceput ea, s-ar fi prins ca vrei sa divortezi.... Dar, cred ca facut pe nestiutoarea, ca sa scape de tine.... de asta ce zici?
Kathhy
Postat pe 24 Iunie 2009 21:36
De la: danut_lucian, la data 2009-06-24 20:57:30 La mine cea mai mare nebunie a fost sa-mi insel nevasta si sa-i fac amantei un bebe...si divortez de sotie k nu eram compatibili...si sa ma insor cu amanta care era mai dulce k navasta si stia sa faca ok amor... iar cand a aflat sotia k suntem divortati,eu deja eram recasatorit....TARE...CE ZICETI?



Eu cred ca nu-i al tau copilul.
Tare, de asta ce zici?
valita76
Postat pe 25 Iunie 2009 08:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vize 3 De la: madalina100288 9 Noiembrie 2009 10:49
Enjoy the test :) 1 De la: Dimitra26 25 Octombrie 2010 13:49
Sexul anal 42 De la: kudika_25456 14 Februarie 2013 07:58
Anunturi matrimoniale pt femei discrete care vor sa evadeze 408 De la: yumalai 8 Aprilie 2009 16:52
dependenta de sex 244 De la: i_deiutsa 3 Octombrie 2011 19:00