Setari Cookie-uri

p.s

De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-02 13:26:46
De la: kristinaCT, la data 2009-07-02 13:25:10daniel_simo_22
Prostia doare?


eu cred ca sigur i-a spart careva cd-urile cu manele si acu n-are ce face.....

Sau poate l-a batut soare in cap prea tare....
"Prostu moare de grija altuia."
kristinaCT
Postat pe 2 Iulie 2009 13:30
Sau asculta doar ce-i zic vocile, in timp ce incearca sa se cace. Frate, tu ti-ai lipit laptopu` de tine?
Seuy
Postat pe 2 Iulie 2009 13:31
De la: Seuy, la data 2009-07-02 13:31:55Sau asculta doar ce-i zic vocile, in timp ce incearca sa se cace. Frate, tu ti-ai lipit laptopu` de tine?


cred ca prinde doar radioul ala de se dau slujbele de la biserica ....
habar n-am cum ii zice ...trinitas parca... acu i s-o pus pata pe monica anghel....

ce ti-e domn'e cu muzica asta....
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2009 13:33
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-02 13:08:41
De la: daniel_simo_22, la data 2009-06-18 09:54:00Nu vi se pare ca Monica Anghel arata ca o v.....a si cinta foarte nasol....cind aud melodia aia ..funk it mi se face rau


du-te prietene si vomita daca ti se face rau dar lasa-ma pe mine cu textele astea jenibile parca esti un adolescent teribilist care n-are ce face pe mess.... iti stau cocalarii de prieteni pe invisibile????
sau ti-a spart maica-te cd-urile cu manele???




BRAVO DANDY...I-AI ZIS-O ...

Cred ca se plictiseste si deschide si el topic-uri aiurea ca sa se afle in treaba
Andre_Ioana
Postat pe 2 Iulie 2009 13:37
Incredibil topic , asta e daca u consideri vaca problema ta , dar nu ti da dreptul sa o categorisesti in fel si chip , daca u stii ce inseamna sa atingi un timbru vocal , si un numar de octave , ce durata trebuie sa aibe nota si asa mai departe , ma popesc ,
asta e hai sa ne dam cu parerea ca asa ne sta mai bine
f...it
blue07scorpion
Postat pe 2 Iulie 2009 14:04
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-02 14:04:31Incredibil topic , asta e daca u consideri vaca problema ta , dar nu ti da dreptul sa o categorisesti in fel si chip , daca u stii ce inseamna sa atingi un timbru vocal , si un numar de octave , ce durata trebuie sa aibe nota si asa mai departe , ma popesc ,
asta e hai sa ne dam cu parerea ca asa ne sta mai bine
f...it


Nu, nu cred ca stie, probabil el face vocalize cu vaca lui din grajd... si nah..de aici parerea lui.
Seuy
Postat pe 2 Iulie 2009 14:07
mda , ce sa mai zic , vaca are si ea timbru ce i drept fffff jos , care nici un om nu poate ajunge la asemenea octava dar in fine
blue07scorpion
Postat pe 2 Iulie 2009 14:15
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-02 14:15:15mda , ce sa mai zic , vaca are si ea timbru ce i drept fffff jos , care nici un om nu poate ajunge la asemenea octava dar in fine
Prea mult pentru cap`soru mititelului :P
Seuy
Postat pe 2 Iulie 2009 14:17
De la: aish, la data 2009-06-24 13:06:44
De la: pamela_1, la data 2009-06-24 12:47:19nu dar daca a provocat situatia sa vedem daca il tine.....nu?...chiar sunt curioasa....vad ca a disparut baiatul...


pai daca am sarit asa pe el....s-a speriat...si-a fugit...
sau oare mi-a urmat sfatul sa se ???


sa speram=))...ar mai scapa lumea de un tampit.Rautatile gratuite sunt cel mai des intalnite si mai ales la adresa persoanelor mai plinute sau chiar grase,dar majoritatea nu se gandesc ca si acele persoane sunt oameni si ca au sentimente frate,nu sunt de piatra.La fel ca ceilalti si ei isi doresc sa nu le aiba lumea grija,si apropo...bai asta care ai deschis topicul...ti-ai dori sa ia talentul si mintea ei...
o_parte_din_rai
Postat pe 2 Iulie 2009 14:24
De la: daniel_simo_22, la data 2009-06-18 09:54:00Nu vi se pare ca Monica Anghel arata ca o v.....a si cinta foarte nasol....cind aud melodia aia ..funk it mi se face rau


retard mai esti....thoaaaamne.....
greierash_is_back
Postat pe 2 Iulie 2009 15:04
De la: daniel_simo_22, la data 2009-06-18 09:54:00Nu vi se pare ca Monica Anghel arata ca o v.....a si cinta foarte nasol....cind aud melodia aia ..funk it mi se face rau

nu ti se pare ca lumea ar fi un loc mai bun fara tine?
kitty_krieger
Postat pe 2 Iulie 2009 15:14
poate suey
blue07scorpion
Postat pe 2 Iulie 2009 19:26
E parerea lui, trebuie sa i-o respectam...insa de-aia nu mai are Monica pulover pe gat ...nu te pot iubi toti oamenii ...e pretul pe care trebuie sa-l platesti cand esti pe sticla, la radio, in reviste si nu numai ...!

A aruncat pastila si a disparut ...asa fac grobienii :D:D:D ...


Pupilici Dande si toti pretenii :*:*:*:*:
___LL___
Postat pe 2 Iulie 2009 19:46
De la: ___LL___, la data 2009-07-02 19:46:23E parerea lui, trebuie sa i-o respectam...insa de-aia nu mai are Monica pulover pe gat ...nu te pot iubi toti oamenii ...e pretul pe care trebuie sa-l platesti cand esti pe sticla, la radio, in reviste si nu numai ...!

A aruncat pastila si a disparut ...asa fac grobienii :D:D:D ...


Pupilici Dande si toti pretenii :*:*:*:*:


luci, nu am nimic cu persoanele grase(ceea ce monica este, asa cum am mai spus)...sti bine parerea mea despre "figura exterioara" a unui om.. si chiar despre tine... (sa nu ma enervezi...:P) dar nu poti considera o voce ca a monicai anghel ca fiind una slaba sau ca ea canta ca o oarecare(sa nu dau nume din muzica romaneasca pt ca ma apuca rasul ala isteric) .
asta ma deranjeaza... frate poti sa spui despre aspectul ei exterior ce vrei ...dar cand e vorba de voce...din partea mea oricine spune ca nu canta bine sau ca nu are voce ... imi pare rau sa spun dar ori e afon ori e prost de impunge. scurt si foarte cuprinzator.
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2009 19:50
De la: ___LL___, la data 2009-07-02 19:46:23E parerea lui, trebuie sa i-o respectam


sorry, eu nu pot respecta jignirile
kitty_krieger
Postat pe 3 Iulie 2009 16:42

NU, nu mi se pare. Mi se pare o femeie de treaba, cu o voce foarte buna si careia i se potriveste ceea ce face, muzica si radioul. Ai tu idee de problemele pe care le are ea (de sanatate poate) ca sa iti permiti sa spui ca arata ca o vaca??? De unde atata rautate gratuita, ce rau ti-a facut femeia aia???????????????????????????? Aproape nici nu apare la televizor si s-a trezit unul ca tine sa o faca vaca??
Treaba ta daca n-ai chef sa-i ascuti muzica, fiecare face ce vrea, ce-ar fi sa ne apucam toti acuma sa ii facem de rahat pe cei care nu ne plac dintr-un motiv sau altul? Uite mie de exemplu nu-mi place Angelina Jolie, mi se pare ca arata si fizic si la fata ca un BARBAT. Are foarte multe trasaturi masculine, are corp de barbat..dar nu ma trezesc deschizand topicuri si intreband lumea daca nu cumva e de acord cu mine doar asa de dragul de a o face de rahat pe femeia aia!


Bravo,nu m-as fi putut exprima mai bine !
lumimari
Postat pe 6 Iulie 2009 05:58
Bravo liliana2005
lumimari
Postat pe 6 Iulie 2009 06:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
To swing, or not to swing, this is the question 44 De la: DreamHunter 12 Octombrie 2010 12:14
atractia sexuala e suficienta pentru reinodarea unei relatii? 12 De la: scorpyoW 22 Iunie 2009 18:53
stie cineva un site de socializare adevarat? 63 De la: kiss_my_ass 18 Aprilie 2012 16:45
Buna.. 37 De la: kudika439679 21 Mai 2012 23:16
o problema... some help pls:D 38 De la: _dulcik_ 28 Martie 2009 09:47