Setari Cookie-uri

Cum sa abordez un subiect delicat


Buna! ma confrunt de ceva timp cu o mica "prblema" ca sa spun asa. Acum 2 luni m-am culcat pt prima oara cu iubitul meu( Precizez ca nu e primul meu prieten, am mai avut o relatie de 2 ani).Pana aici toate bune si frumoase... doar ca imi da de inteles intr-un mod subtil ca ar dori sa-i fac sex oral.... Eu ma simt destul de inhibata de acest lucru(nu am facut niciodata chestia asta... va rog sa nu radeti de mine!). I-am sugerat ca inca nu sunt pregatita sa fac asta... dar imi este teama ca nu voi reusi sa trec peste aceasta inhibitie... pur si simplu pt mine asta e ceva... nou si ... tabu!! Cum as putea sa-i spun acest lucru astfel incat sa nu se simta jignit.... nu as dori sa ne despartim doar din cauza acestui aspect(suntem impeuna de 5 luni, ne iubim fff mult, ne intelegem bine dpdv sexual... mai putin partea cu sexul oral). Mersi.
nicolle_21
Postat pe 20 August 2009 15:22
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:22:59
Buna! ma confrunt de ceva timp cu o mica "prblema" ca sa spun asa. Acum 2 luni m-am culcat pt prima oara cu iubitul meu( Precizez ca nu e primul meu prieten, am mai avut o relatie de 2 ani).Pana aici toate bune si frumoase... doar ca imi da de inteles intr-un mod subtil ca ar dori sa-i fac sex oral.... Eu ma simt destul de inhibata de acest lucru(nu am facut niciodata chestia asta... va rog sa nu radeti de mine!). I-am sugerat ca inca nu sunt pregatita sa fac asta... dar imi este teama ca nu voi reusi sa trec peste aceasta inhibitie... pur si simplu pt mine asta e ceva... nou si ... tabu!! Cum as putea sa-i spun acest lucru astfel incat sa nu se simta jignit.... nu as dori sa ne despartim doar din cauza acestui aspect(suntem impeuna de 5 luni, ne iubim fff mult, ne intelegem bine dpdv sexual... mai putin partea cu sexul oral). Mersi.

stai linistita si fara rusine...dupa 2 luni este normal sa nu poti face asa ceva...este un porc sa iti ceara asa ceva..nu faci si cu asta basta
cristiana_cris
Postat pe 20 August 2009 15:30
in primul rand toti barbatii vor sex oral e ceva normal credema ca am 12 ani de casatorie si cunosc multe familii care practica trebuie in primul rand sa nu te oblige sa faci cand simti tu si nu e ceva grav nuti face probleme toata lumea face dar unii nu vor sa recunoasca
kudika056214
Postat pe 20 August 2009 15:33
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:22:59
Buna! ma confrunt de ceva timp cu o mica "prblema" ca sa spun asa. Acum 2 luni m-am culcat pt prima oara cu iubitul meu( Precizez ca nu e primul meu prieten, am mai avut o relatie de 2 ani).Pana aici toate bune si frumoase... doar ca imi da de inteles intr-un mod subtil ca ar dori sa-i fac sex oral.... Eu ma simt destul de inhibata de acest lucru(nu am facut niciodata chestia asta... va rog sa nu radeti de mine!). I-am sugerat ca inca nu sunt pregatita sa fac asta... dar imi este teama ca nu voi reusi sa trec peste aceasta inhibitie... pur si simplu pt mine asta e ceva... nou si ... tabu!! Cum as putea sa-i spun acest lucru astfel incat sa nu se simta jignit.... nu as dori sa ne despartim doar din cauza acestui aspect(suntem impeuna de 5 luni, ne iubim fff mult, ne intelegem bine dpdv sexual... mai putin partea cu sexul oral). Mersi.


daca va iubiti asa de mult.....atunci nu o sa va despartiti din cauza asta.....spune-i asa cum ai scris si aici.....ca nu esti pregatita...daca te iubeste,te va intelege....
niciodata sa nu faci ceva ce tu nu iti doresti....doar pt placerea altuia.
andreea1976
Postat pe 20 August 2009 15:35
De la: kudika056214, la data 2009-08-20 15:33:49in primul rand toti barbatii vor sex oral e ceva normal credema ca am 12 ani de casatorie si cunosc multe familii care practica trebuie in primul rand sa nu te oblige sa faci cand simti tu si nu e ceva grav nuti face probleme toata lumea face dar unii nu vor sa recunoasca

nicolle_21
Postat pe 20 August 2009 15:36
nu ati inteles, nu mi-a cerut-o in mod direct,... dar observ ca ar dori sa-i fac. Daca mi-ar impune chestia asta... ADIO! [/quote]
nicolle_21
Postat pe 20 August 2009 15:38
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:36:58
De la: kudika056214, la data 2009-08-20 15:33:49in primul rand toti barbatii vor sex oral e ceva normal credema ca am 12 ani de casatorie si cunosc multe familii care practica trebuie in primul rand sa nu te oblige sa faci cand simti tu si nu e ceva grav nuti face probleme toata lumea face dar unii nu vor sa recunoasca

nicolle_21
Postat pe 20 August 2009 15:39
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:36:58
De la: kudika056214, la data 2009-08-20 15:33:49in primul rand toti barbatii vor sex oral e ceva normal credema ca am 12 ani de casatorie si cunosc multe familii care practica trebuie in primul rand sa nu te oblige sa faci cand simti tu si nu e ceva grav nuti face probleme toata lumea face dar unii nu vor sa recunoasca

nicolle_21
Postat pe 20 August 2009 15:40
Scuze pt mesaje consecutive. Pe acest forum nu exista optiunea edit post???
nicolle_21
Postat pe 20 August 2009 15:41
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:22:59
Buna! ma confrunt de ceva timp cu o mica "prblema" ca sa spun asa. Acum 2 luni m-am culcat pt prima oara cu iubitul meu( Precizez ca nu e primul meu prieten, am mai avut o relatie de 2 ani).Pana aici toate bune si frumoase... doar ca imi da de inteles intr-un mod subtil ca ar dori sa-i fac sex oral.... Eu ma simt destul de inhibata de acest lucru(nu am facut niciodata chestia asta... va rog sa nu radeti de mine!). I-am sugerat ca inca nu sunt pregatita sa fac asta... dar imi este teama ca nu voi reusi sa trec peste aceasta inhibitie... pur si simplu pt mine asta e ceva... nou si ... tabu!! Cum as putea sa-i spun acest lucru astfel incat sa nu se simta jignit.... nu as dori sa ne despartim doar din cauza acestui aspect(suntem impeuna de 5 luni, ne iubim fff mult, ne intelegem bine dpdv sexual... mai putin partea cu sexul oral). Mersi.

si eu sunt cu cineva de aproape o luna....iar el tot incearca sa ma convinga sa ii fac sex oral(tinand cont ca inca nu am facut pana acum sex normal :) )...dar eu ii zic foarte simplu ca nu...si ca nu are rost sa mai insiste...greu se lasa convins ...dar pana la urma cedeaza si tot asa ramane...doar cu speranta ca am sa ii fac vreodata.....pur si simplu nu trebuie sa te rusinezi de ceea ce iti doresti tu...daca nu vrei,nu vrei si gata ...pur si simplu...sau de ce iti e frica?sa nu il superi?..o sa ii treaca...intre mine si respectivul nu e nimic serios...si tot ma cauta...asa ca....nu te ingrijora...fii tu insuti
mihaela18filip
Postat pe 20 August 2009 15:42
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:40:21
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:36:58
De la: kudika056214, la data 2009-08-20 15:33:49in primul rand toti barbatii vor sex oral e ceva normal credema ca am 12 ani de casatorie si cunosc multe familii care practica trebuie in primul rand sa nu te oblige sa faci cand simti tu si nu e ceva grav nuti face probleme toata lumea face dar unii nu vor sa recunoasca

Statii, nu ati inteles, nu mi-a cerut-o in mod direct,... dar observ ca ar dori sa fac chestia asta. Daca mi-ar impune chestia asta... ADIO!


am intzeles de la prima postare ce vrei sa spui nu trebuia sa postezi de 5 ori acelasi lucru.......................si atunci de ce mai este delicat?............el nu ti-a cerut dar presupui tu ca el ar vrea ....................simplu ca buna ziua fa pe "proasta" in continuare n-ai priceput ce a incercat el sa-ti transmita
anybody
Postat pe 20 August 2009 15:45
De la: anybody, la data 2009-08-20 15:45:52
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:40:21
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:36:58
De la: kudika056214, la data 2009-08-20 15:33:49in primul rand toti barbatii vor sex oral e ceva normal credema ca am 12 ani de casatorie si cunosc multe familii care practica trebuie in primul rand sa nu te oblige sa faci cand simti tu si nu e ceva grav nuti face probleme toata lumea face dar unii nu vor sa recunoasca

Statii, nu ati inteles, nu mi-a cerut-o in mod direct,... dar observ ca ar dori sa fac chestia asta. Daca mi-ar impune chestia asta... ADIO!


am intzeles de la prima postare ce vrei sa spui nu trebuia sa postezi de 5 ori acelasi lucru.......................si atunci de ce mai este delicat?............el nu ti-a cerut dar presupui tu ca el ar vrea ....................simplu ca buna ziua fa pe "proasta" in continuare n-ai priceput ce a incercat el sa-ti transmita

da, sa faci pe proasta merge de cele mai multe ori...
Nadzieja
Postat pe 2 Septembrie 2009 18:00
de ce frate atatea inhibitii?????Ce e de fapt dragostea?dak nu a oferi TOTUL celui pe care il iubesti....dak nu-ti impune tot e un gentleman!!!!Eu sunt casatorita de 10 ani...am si 2 copii...si nu ma voi ascunde dupa deget.....o sa spun k fac chestia asta...si sotul meu o face....care e de fapt problema????Sfanta fecioara????nu exista asa ceva dp meu de vedere.....De ce dak il iubesti nu te daruiesti TOTAL...este o chestie normala....este trupul lui de care tu ar trebui sa fii mandra dak il iubesti...chestia cu ADIO...e de 2 lei dak ma intrebi pe mine....sunt chestii importante pt care 2 oameni ar trebui sa se desparta...dar NU sexul oral!!!!Acu' zici ca va intelegeti perfect dpdv sexual...acu' nu vrei sa faci ceea ce e normal ,de fapt ...e o chestie....de inhibitie sau de cultura sexuala dak vrei!!!!
kudika002447
Postat pe 8 Septembrie 2009 11:54
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:22:59
Buna! ma confrunt de ceva timp cu o mica "prblema" ca sa spun asa. Acum 2 luni m-am culcat pt prima oara cu iubitul meu( Precizez ca nu e primul meu prieten, am mai avut o relatie de 2 ani).Pana aici toate bune si frumoase... doar ca imi da de inteles intr-un mod subtil ca ar dori sa-i fac sex oral.... Eu ma simt destul de inhibata de acest lucru(nu am facut niciodata chestia asta... va rog sa nu radeti de mine!). I-am sugerat ca inca nu sunt pregatita sa fac asta... dar imi este teama ca nu voi reusi sa trec peste aceasta inhibitie... pur si simplu pt mine asta e ceva... nou si ... tabu!! Cum as putea sa-i spun acest lucru astfel incat sa nu se simta jignit.... nu as dori sa ne despartim doar din cauza acestui aspect(suntem impeuna de 5 luni, ne iubim fff mult, ne intelegem bine dpdv sexual... mai putin partea cu sexul oral). Mersi.


Intreaba-l in mod direct daca isi doreste o partida de sex oral si daca iti raspunde afirmativ, poate ca e momentul sa-i spui ca tu nu esti pregatita pentru acest pas. Daca te iubeste cu adevarat, va respecta acest lucru si va astepta pana te vei simti pregatita sa faci si tu acest pas.

Insa nu accepta nimic din obligatie, fa doar ceea ce simti ca-ti doresti. Bafta!
franziska_eu
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:03
De la: Franzi, la data 2009-09-08 12:03:37
De la: nicolle_21, la data 2009-08-20 15:22:59
Buna! ma confrunt de ceva timp cu o mica "prblema" ca sa spun asa. Acum 2 luni m-am culcat pt prima oara cu iubitul meu( Precizez ca nu e primul meu prieten, am mai avut o relatie de 2 ani).Pana aici toate bune si frumoase... doar ca imi da de inteles intr-un mod subtil ca ar dori sa-i fac sex oral.... Eu ma simt destul de inhibata de acest lucru(nu am facut niciodata chestia asta... va rog sa nu radeti de mine!). I-am sugerat ca inca nu sunt pregatita sa fac asta... dar imi este teama ca nu voi reusi sa trec peste aceasta inhibitie... pur si simplu pt mine asta e ceva... nou si ... tabu!! Cum as putea sa-i spun acest lucru astfel incat sa nu se simta jignit.... nu as dori sa ne despartim doar din cauza acestui aspect(suntem impeuna de 5 luni, ne iubim fff mult, ne intelegem bine dpdv sexual... mai putin partea cu sexul oral). Mersi.


Intreaba-l in mod direct daca isi doreste o partida de sex oral si daca iti raspunde afirmativ, poate ca e momentul sa-i spui ca tu nu esti pregatita pentru acest pas. Daca te iubeste cu adevarat, va respecta acest lucru si va astepta pana te vei simti pregatita sa faci si tu acest pas.

Insa nu accepta nimic din obligatie, fa doar ceea ce simti ca-ti doresti. Bafta!
franziska_eu
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:05
Cred ca problema cu sexul oral a multora dintre noi (recunosc si a mea in trecut) este ca provine din educatie. Adica de mici intelegem ca sa facem asa ceva e rusine...numai curvele fac asta...Ceea ce e o prostie. Te-ai gandit vreodata care e motivul pentru care nu te simti pregatita? ti-e teama ce va crede el despre tine dupa sau ca nu te vei descurca? Nu cred k ar trebui sa te faci ca nu intelegi. Vb deschis cu el si spunei ca nu esti pregatita. Daca te iubeste o sa te inteleaga. Oricum daca va iubiti el nu va avea o parare proasta despre tine dupa si nici daca nu te vei descurca din prima nu e o tragedie...
byannca
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:15
lupul_alb
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:19
De la: kudika002447, la data 2009-09-08 11:54:26de ce frate atatea inhibitii?????Ce e de fapt dragostea?dak nu a oferi TOTUL celui pe care il iubesti....dak nu-ti impune tot e un gentleman!!!!Eu sunt casatorita de 10 ani...am si 2 copii...si nu ma voi ascunde dupa deget.....o sa spun k fac chestia asta...si sotul meu o face....care e de fapt problema????Sfanta fecioara????nu exista asa ceva dp meu de vedere.....De ce dak il iubesti nu te daruiesti TOTAL...este o chestie normala....este trupul lui de care tu ar trebui sa fii mandra dak il iubesti...chestia cu ADIO...e de 2 lei dak ma intrebi pe mine....sunt chestii importante pt care 2 oameni ar trebui sa se desparta...dar NU sexul oral!!!!Acu' zici ca va intelegeti perfect dpdv sexual...acu' nu vrei sa faci ceea ce e normal ,de fapt ...e o chestie....de inhibitie sau de cultura sexuala dak vrei!!!!

hai fi serioasa nu confunda cei 10 ani ai tai cu 2 luni ale ei.... ..plus de asta e si pustoaica.....daca ai fata si iubitul ei ai cere sex oral iti convine?....poti accepta ca suge ..chestiunea lui?
cristiana_cris
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:32
stii multi barbati nu si dezvaluie fanteziile sexuale in fata partenerilor din instinctul de a le proteja
dar daca nu ti a spus si doar a insinuat inseamna ca are respect fata de tine
o data ce stii ca ceea ce se intampla intre voi in pat nu discuta cu prieteni ar trebui sa i faci placerile fara sa ti dea el de inteles si sa lasi inhibitiile deoparte
s ar putea sa caute pe altcineva care sa i ofere ceea ce nu are de la tine si atunci nu ti va placea...
kudika064883
Postat pe 8 Septembrie 2009 14:03
De la: kudika002447, la data 2009-09-08 11:54:26de ce frate atatea inhibitii?????Ce e de fapt dragostea?dak nu a oferi TOTUL celui pe care il iubesti....dak nu-ti impune tot e un gentleman!!!!Eu sunt casatorita de 10 ani...am si 2 copii...si nu ma voi ascunde dupa deget.....o sa spun k fac chestia asta...si sotul meu o face....care e de fapt problema????Sfanta fecioara????nu exista asa ceva dp meu de vedere.....De ce dak il iubesti nu te daruiesti TOTAL...este o chestie normala....este trupul lui de care tu ar trebui sa fii mandra dak il iubesti...chestia cu ADIO...e de 2 lei dak ma intrebi pe mine....sunt chestii importante pt care 2 oameni ar trebui sa se desparta...dar NU sexul oral!!!!Acu' zici ca va intelegeti perfect dpdv sexual...acu' nu vrei sa faci ceea ce e normal ,de fapt ...e o chestie....de inhibitie sau de cultura sexuala dak vrei!!!!
pacifista
Postat pe 8 Septembrie 2009 14:23
De la: kudika064883, la data 2009-09-08 14:03:15stii multi barbati nu si dezvaluie fanteziile sexuale in fata partenerilor din instinctul de a le proteja
dar daca nu ti a spus si doar a insinuat inseamna ca are respect fata de tine
o data ce stii ca ceea ce se intampla intre voi in pat nu discuta cu prieteni ar trebui sa i faci placerile fara sa ti dea el de inteles si sa lasi inhibitiile deoparte
s ar putea sa caute pe altcineva care sa i ofere ceea ce nu are de la tine si atunci nu ti va placea...
..sunt anumite lucruri care sunt intime...cand spui tuturor ce faci si cum faci dispare vraja..un cuplu in relatia intima se implica total...poate daruirea nu este totala de la inceput..dar noul inccita....daca-ti doresti ceva si nu o faci ptr ca este imoral poate fi un pct de vedere.....cand iubesti si simti ca esti iubit atunci daruiesti...pentru tine si pentru el...de fapt cand faci dragoste adevarata "iti cam pierzi mintile"...este ca un dans placut..unde cei doi se muleaza fiecare dupa cum simte, vrea, cere....unele relatii dainuiesc prin obstructii- ei tanjind mereu spre altceva, uneori cautandu-si refugii acolo unde sunt alte senzatii...alte relatii dainuiesc prin inventivitate....jocuri erotice, atitudini , gesturi schimbate......o femeie este mai greu de descoperit..ea este intuitiva si destul de prudenta cu reactiile ei desi se implica sentimental cu destula responsabilitate...un barbat : priveste in jur, vorbeste despre ce-si doreste,cauta...ai putea sa-l observi sa vezi ce-i place ...ai putea sa-l intrebi despre ce-si doreste...uneori este destul sa-l privesti ca sa stii....dar lasa-ti tot ce descoperi si simti acolo la tine.....traieste-ti clipele fara sa tipi ca ai facut ...si ce ai de gand sa faci..asa niciodata nu vei fi nevoita sa faci fata privirilor din jur...doar gandul tau va sti....
pacifista
Postat pe 8 Septembrie 2009 14:37
poate acum nu iti cere... si poti sa ignori semnele lui...dar mai tarziu tot o sa-ti ceara acest lucru!mai ales daca el iti face sex oral...si el asteapta ca acest lucru si fie reciproc...poate te-ar considera egoista..asa am patit eu....si dupa cateva saptamani m-am hotarat sa fac pasu asta gandindu-ma ca poate o sa caute la altcineva ceea ce la mine nu a gasit...si nu a fost chiar asa de rau chiar m-am bucurat ca sa simtit super bine...si era satisfacut........fa cum crezi tu ca e mai bine....bafta i
sweet_angel_20
Postat pe 8 Septembrie 2009 15:06
draga mea cristina ,nu confund nimic cu nimic...care e diferenta intre DRAGOSTE si DRAGOSTE ?crezi ca eu iubesc altfel dupa 10 ani???Doar inima iti poate dicta asat....In plus stiu ca fiica mea va fi FEMEIE si dak asta o vaface fericita....e alegerea ei....ce sa mi se para ciudat??????ca chestia aia o are fiecare barbat in pantaloni....si iti spun sigur ca dak iubesti un barbat....nu e nik ciudat in a face sex oral...de ce? pt ca educatia noastra sexuala e de 2 lei de aceea!!!!!!! nu stim sa spunem lucrurilor pe nume .In viata faci ceea ce te face fericit...fiecare cu alegerile lui....
kudika002447
Postat pe 8 Septembrie 2009 15:06
...pune-l pe el sa o faca primul si apoi poate te mai gandesti.......... succes
iulianastb
Postat pe 8 Septembrie 2009 18:57
chiar asa....lasa-l sa faca el primu ..... si dupa te mai gandesti ....dupa fapta si rasplata:D dupa un timp o sa ceara tot mai des....ca,copii mici....cum prind de gust.....hop
sweet_angel_20
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:14
Cum ti-ai dat tu seama ca si-ar dori sa-i faci sex oral?Nu cumva tu iti doresti sa-i faci dar ti-e teama,ti-e jena?Nu stiu,parca asa am senzatia ...ma-nsel?Daca simti si-ti doresti sa faci asta,fa-o,daca nu,n-o face doar de teama ca va cauta la alta ce nu-i oferi tu.Daca te iubeste,te iubeste pt ceea ce esti tu nu pt ca ii faci sau nu sex oral.Oricum,mie mi se pare ca 2 luni e prea curand pt sex oral.Parerea mea.In locul tau,eu as mai astepta sa-l cunosc mai bine,sa vad daca ne-ntelegem,daca merita sa-i fac sex oral,nu faci sex oral asa...oricui,dupa doar 2 luni.
kudika019861
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:22
Buna! Revin cu o completare(nu am mai avut timp sa intru): el imi face mie sex oral, eu... NU! mi-as dori sincer sa-i fac dar imi este jena ca nu ma voi descurca, ca nu voi sti ce sa fac,ca pur si simplu ma va dezgusta actul in sine si el va observa asta (nu ma refer doar la partea cu terminarea). In plus imi este teama de ce va crede despre mine dupa .... Am multe prejudecati legate de sexul oral...
nicolle_21
Postat pe 9 Septembrie 2009 14:57
De la: nicolle_21, la data 2009-09-09 14:57:02Buna! Revin cu o completare(nu am mai avut timp sa intru): el imi face mie sex oral, eu... NU! mi-as dori sincer sa-i fac dar imi este jena ca nu ma voi descurca, ca nu voi sti ce sa fac,ca pur si simplu ma va dezgusta actul in sine si el va observa asta (nu ma refer doar la partea cu terminarea). In plus imi este teama de ce va crede despre mine dupa .... Am multe prejudecati legate de sexul oral...

dar tu ce parere ai despre el acum ca ne-ai destainuit ca el iti face sex oral?
ai alta parere???
asa-i ca-i bine cand face sex oral?
ironia
Postat pe 9 Septembrie 2009 15:00
De la: ironia, la data 2009-09-09 15:00:06
De la: nicolle_21, la data 2009-09-09 14:57:02Buna! Revin cu o completare(nu am mai avut timp sa intru): el imi face mie sex oral, eu... NU! mi-as dori sincer sa-i fac dar imi este jena ca nu ma voi descurca, ca nu voi sti ce sa fac,ca pur si simplu ma va dezgusta actul in sine si el va observa asta (nu ma refer doar la partea cu terminarea). In plus imi este teama de ce va crede despre mine dupa .... Am multe prejudecati legate de sexul oral...

deci...l nu are nici unfel de prejudecati...tu???iti spun sigur ca nu e o discutie atat de greu de purtat....in final...fa ceea ce simti si gata ca degeaba iti zicem noi vrute si nevrute...k alegerea e a ta...
dak el a facut-o inseamna k se simte fff in largul lui cand sunteti in 2! gandeste-te!
kudika002447
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:30
De la: ironia, la data 2009-09-09 15:00:06
De la: nicolle_21, la data 2009-09-09 14:57:02Buna! Revin cu o completare(nu am mai avut timp sa intru): el imi face mie sex oral, eu... NU! mi-as dori sincer sa-i fac dar imi este jena ca nu ma voi descurca, ca nu voi sti ce sa fac,ca pur si simplu ma va dezgusta actul in sine si el va observa asta (nu ma refer doar la partea cu terminarea). In plus imi este teama de ce va crede despre mine dupa .... Am multe prejudecati legate de sexul oral...

dar tu ce parere ai despre el acum ca ne-ai destainuit ca el iti face sex oral?
ai alta parere???
asa-i ca-i bine cand face sex oral?
NumaiTu
Postat pe 10 Septembrie 2009 21:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sexul ooral 68 De la: Dontyyy 15 Ianuarie 2010 11:28
Sunt indragostita de seful meu.. 16 De la: kudika_964580 8 Mai 2014 15:36
ce va deranjeaza la partenurul vostru 19 De la: KuKuDiKu 18 Septembrie 2009 00:01
ce faceti cand aveti un sot care vrea sa va vada ca faceti sex cu un alt barbat? 98 De la: rodika_mj 16 Februarie 2020 03:02
un sfat m -a pus pe cartela 42 De la: addodas 11 Septembrie 2009 22:09