Setari Cookie-uri

Va rog sa ma ajutati cu o parere....

un barbat nu poate sa intretina un act sexual fara sa fie stimulat vizual......in concluzie daca o femeie nu doreste barbati sa se imbrace ca atare.....
Baiat_Rezervat
Postat pe 3 Iulie 2009 23:58
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 23:58:29un barbat nu poate sa intretina un act sexual fara sa fie stimulat vizual......in concluzie daca o femeie nu doreste barbati sa se imbrace ca atare.....


un las ca tine se masturbeaza in fata monitorului si ajunge sa vezi o glezna de femeie pe strada ca sa ai impresia ca e goala pusca si sa incepi sa iti faci numarul de obsedat...
oamenii ca tine nu merita sa aiba urmasi.... inca nu cred ca s-a inventat tortura pt ce ai merita tu....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 00:02
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 23:26:45probabil tu ii lasi sa isi faca treaba pana la capat si nu ii acuzi de viol,ca de aia porti decolteuri nu?


cata prostie e in capul tau............de unde le scoti ?din buzunarul rupt?
mai trece prin viata ...doar cu limba prin pasarica......si vei vedea ca nu toti barb belesc ochii la niste sani
iar o femeie daca poarta decolteuri nu admite ca vrea sa fie violata ...ci doar asa ii place sa se imbrace.....dar un magar ca tine nu are de unde sti
heaven_2906
Postat pe 4 Iulie 2009 08:59
De la: scorpyoW, la data 2009-06-19 20:35:28
De la: kudika041039, la data 2009-06-19 20:27:42Am si eu o mare problema si va rog sa ma ajutati....de curand am fost la un team building cu colegii de serviciu unde avea sa se intample ceva care sa-mi schimbe radical viata...lucrez de ceva vreme in acesta firma si sunt multumita de jobul meu...problema este ca sefului meu i s-a "pus pata pe mine" si pana sa ajungem in acel team building a incercat de nenumarate ori sa se apropie de mine spunandu-mi ca ma place si ma doreste...l-am respins de fiecare data...o data chiar am izbucnit in plans si i-am spus sa ma lase in pace...dar ce folos...ce sa mai lungesc vorba....in acel nenorocit de team building a intrat intr-o seara peste mine in camera (colega mea era plecata...am inteles ulterior ca el a pus la cale totul...) si m-a "avut"...am plans si i-am spus ca il urasc pentru ce mi-a facut...el cu o nonsalanta demna de toata sila mi-a replicat ca "stiu ca si tu ti-ai dorit"...nu pot sa va explic cum m-am simtit dupa mi-e atat de rusine....tremuram plangeam in timp ce el imi spunea sa am incredere in el ca totul va fi bine...ca o sa se poarte altfel cu mine de atunci incolo....nu sunt naiva stiam ca nu va fi asa...lunea urmatoare cand am ajuns la birou mi-am scris demisia, dar a rupt-o si mi-a aruncat-o in fata spunandu-mi ca sunt o prefacuta...nu stiu ce sa fac sunt disperata....acum vrea sa ne intalnim din nou ca ar vrea sa ma aiba cu totul...mi-e atat de sila...LOGIC l-am refuzat si m-a amenintat ca o sa-mi para rau.....ca ii sunt datoare auzi ca nu am participat cu nimic la "primul act"....oricum nu vreau sa ma duc...SI NU O SA MA DUC...nu stiu cum sa scap din situatia asta si mai ales ce mi-ar putea face el daca nu ma duc....va rog sa ma ajutati cu o parere....

ai auzit de camera de filmat???ea pitesteo u frumusel,inregistreaza tot,dute frumusel la politie,si bagal la hartuire sexuala
daca vrei mai multe detali vb pe privat



subscriu...
Andre_Ioana
Postat pe 4 Iulie 2009 09:29
rezervat esti penibil, imi e rusine ca intru in aceasi categorie sexuala cu tine.
si pt initiatoarea topicului, esti prostuta, trebuia sa mergi la politie fix in noaptea in care te'a fortat sa intretii relatii sexuale cu el, de acolo de duceau la legist etc, ce iti pasa tie de muierea lui si ca e bortoasa, da'i dracu pe amandoi 8-| cred ca ar fi timpul sa iti creasca si coloana vertebrala si ia atitudine, ce mama dracului?! :|
felixcat
Postat pe 4 Iulie 2009 12:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai exista barbatii care merita ???????? 191 De la: rinoraul 31 Iulie 2009 15:41
fac sex si nu reusesc sa am orgasm! 24 De la: _____CoSmInIcA_____ 22 Martie 2010 22:51
Help! 3 De la: theseagirl 15 Martie 2015 07:57
E chiar posibil? 61 De la: Ele_ely 25 Iunie 2009 19:25
ce parere aveti ma de tupeul lui Stephen Hawking 402 De la: pickard 11 Iunie 2011 15:34