Setari Cookie-uri

Noduli la san????...:(((

Buna. Am 17 ani si de curand am obsersvat ca am niste unflaturi mici pe suprafata sanilor, am dureri ingrozitoare si intarziere menstruala. Anticonceptionale nu am luat niciodata in genere sunt virgina. Am citit cate ceva pe forum si pe situri pt sanatate, dar mai mult mam speriat. Problema e ca sunt singura, adica parintii sunt plecati in rusia si eu stau singura, asa ca nu stiu ce sa fac, as vrea sa merg la medic dar mie frica sa merg singura, Eu sunt sportiva si ajungeam la medic doar daca avea ceva fracturat. Va rog ajutati-ma cu ceva? Nu stiu ce sa fac, e posibil sa am noduli la san?
Boocky
Postat pe 19 Iunie 2009 21:55
De la: Boocky, la data 2009-06-19 21:55:09Buna. Am 17 ani si de curand am obsersvat ca am niste unflaturi mici pe suprafata sanilor, am dureri ingrozitoare si intarziere menstruala. Anticonceptionale nu am luat niciodata in genere sunt virgina. Am citit cate ceva pe forum si pe situri pt sanatate, dar mai mult mam speriat. Problema e ca sunt singura, adica parintii sunt plecati in rusia si eu stau singura, asa ca nu stiu ce sa fac, as vrea sa merg la medic dar mie frica sa merg singura, Eu sunt sportiva si ajungeam la medic doar daca avea ceva fracturat. Va rog ajutati-ma cu ceva? Nu stiu ce sa fac, e posibil sa am noduli la san?

trebuie sa mergi la medic.roaga o prietena sa vina cu tine, ca sa nu te duci singura.
R_F
Postat pe 19 Iunie 2009 21:58
mai bine sa nu ne panicam.....cel mai bine mergi la medic...tre sa ai o colega sau o prietena cu care sa mergi ca sa nu te duci de una singura......stai linistita.....daca e ceva e de la dereglarile hormonale....daca la 17 ani esti inca virgina.....TE FELICIT....
monaq
Postat pe 19 Iunie 2009 22:02
ms :D

problema e ca nu am prietene pe care as putea sa le rog sa vina cu mine. Sun noua in Bucuresti, sunt din Rusia, si nu cunosc pe nimeni inafara de colegi
Boocky
Postat pe 19 Iunie 2009 22:08
dar colegele de ce nu???
monaq
Postat pe 19 Iunie 2009 22:14
are cineva sau a avut noduli la san? ce a simtit la inceput? cand a aflat? ar putea fi prea tarziu dak nu anunt acum parintii? Se poate agrava dak nu faci tratament?
Boocky
Postat pe 19 Iunie 2009 22:29
De la: Boocky, la data 2009-06-19 21:55:09Buna. Am 17 ani si de curand am obsersvat ca am niste unflaturi mici pe suprafata sanilor, am dureri ingrozitoare si intarziere menstruala. Anticonceptionale nu am luat niciodata in genere sunt virgina. Am citit cate ceva pe forum si pe situri pt sanatate, dar mai mult mam speriat. Problema e ca sunt singura, adica parintii sunt plecati in rusia si eu stau singura, asa ca nu stiu ce sa fac, as vrea sa merg la medic dar mie frica sa merg singura, Eu sunt sportiva si ajungeam la medic doar daca avea ceva fracturat. Va rog ajutati-ma cu ceva? Nu stiu ce sa fac, e posibil sa am noduli la san?


cunosc yo un medic foarte bun,poti veni la mine,stai cat e nevoe sa te tratez,nu vreau chirie
vb serios nu ma prea pricep la asta,dar cum spun fetele mergi la medic
scorpyoW
Postat pe 19 Iunie 2009 22:35
De la: Boocky, la data 2009-06-19 22:29:23are cineva sau a avut noduli la san? ce a simtit la inceput? cand a aflat? ar putea fi prea tarziu dak nu anunt acum parintii? Se poate agrava dak nu faci tratament?


yo zic ca fetele astea nu ti'a recomandat degeaba sa mergi la medic,
scorpyoW
Postat pe 19 Iunie 2009 22:38
si eu am avut un nodul la sanul stang, inca il mai am... de 6luni l`am descoperit, am fost la medic si mi`a dat tratament. in general apare ca urmare a dereglarilor hormonale. trebuie doar sa urmezi tratament si sa il tii sub observatie. ai grija de tine :*
andra88
Postat pe 6 Iulie 2009 19:55
Luati Best Serrapeptase si Reishi cate 3 luni si apoi faceti pauza 2 saptamani si reluati cura inca o data, apoi mergeti la control. Este o reteta pe baza de enzime si ciuperci care a dat rezultate la multe tipuri de noduli/emfizem pulmonar/metastaze etc... le gasiti pe netten.ro
kudika311713
Postat pe 5 August 2010 09:34
si eu am avut probleme la sani cand eram virgina,trebuie neaparat sa mergi la medic;nu lua nimic dupa ureche pentru ca exista mai multe boli legat de noduli la sani
kudika313159
Postat pe 10 August 2010 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Situatie ipotetica 22 De la: taiko_delia 15 Ianuarie 2010 17:44
Gripa de sezon - prevenire si tratament 2 De la: deni234 29 Martie 2010 17:34
Lasa-te de fumat cu tigara electronica! 1 De la: tigaraelectronica 8 Decembrie 2010 14:08
TRUCURI PENTRU UN BRONZ SUPERB SI O PIELE SANATOASA 1 De la: ionelcrestez 6 Iunie 2009 12:42
CAFEA SI TIGARI 54 De la: iacinta 25 August 2009 08:29