Setari Cookie-uri

va rog ajutati-ma

buna sunt noua si daca nu va suparati as vrea si eu un sfat.sunt casatorita de 3 ani si am o fetita acum un an am fost cu sotul meu la cununie la soramea dupa cununie sotul meu a plecat cu fratele lui acasa la acesta intrun sat vecin(cumnatu nu e casatorit) iar acum am aflat ca atunci sotul a sunat-o pe o prietena mai indepartata dea mea si a incercat sa se combine cu ea insa stiu sigur ca nu sa intamplat nimic pe ca ea a mers la soramea si a zis sa ii zica sotului meu sa ii dea pace ca nu il vrea.pe atunci eu nu stiam nimic numai acum cateva luni am aflat de cand am aflat sunt foarte geloasa si ma cert cu el din orice motiv si sincer nu vreau asta pt ca sunt sigura ca ma iubeste si simt asta imi demonstreaza in fiecare zi.nu stiu ce sa fac sa trec peste asta va rog ajutamina

lapusan
Postat pe 21 Iunie 2009 21:42
De la: lapusan, la data 2009-06-21 21:42:16buna sunt noua si daca nu va suparati as vrea si eu un sfat.sunt casatorita de 3 ani si am o fetita acum un an am fost cu sotul meu la cununie la soramea dupa cununie sotul meu a plecat cu fratele lui acasa la acesta intrun sat vecin(cumnatu nu e casatorit) iar acum am aflat ca atunci sotul a sunat-o pe o prietena mai indepartata dea mea si a incercat sa se combine cu ea insa stiu sigur ca nu sa intamplat nimic pe ca ea a mers la soramea si a zis sa ii zica sotului meu sa ii dea pace ca nu il vrea.pe atunci eu nu stiam nimic numai acum cateva luni am aflat de cand am aflat sunt foarte geloasa si ma cert cu el din orice motiv si sincer nu vreau asta pt ca sunt sigura ca ma iubeste si simt asta imi demonstreaza in fiecare zi.nu stiu ce sa fac sa trec peste asta va rog ajutamina



parca am mai raspuns la aceasta "problema"
scorpyoW
Postat pe 21 Iunie 2009 21:46
nasol....trebuie sa vorbiti....sa rezolvati aceasta problema....
pamela_1
Postat pe 22 Iunie 2009 10:14
De la: lapusan, la data 2009-06-21 21:42:16buna sunt noua si daca nu va suparati as vrea si eu un sfat.sunt casatorita de 3 ani si am o fetita acum un an am fost cu sotul meu la cununie la soramea dupa cununie sotul meu a plecat cu fratele lui acasa la acesta intrun sat vecin(cumnatu nu e casatorit) iar acum am aflat ca atunci sotul a sunat-o pe o prietena mai indepartata dea mea si a incercat sa se combine cu ea insa stiu sigur ca nu sa intamplat nimic pe ca ea a mers la soramea si a zis sa ii zica sotului meu sa ii dea pace ca nu il vrea.pe atunci eu nu stiam nimic numai acum cateva luni am aflat de cand am aflat sunt foarte geloasa si ma cert cu el din orice motiv si sincer nu vreau asta pt ca sunt sigura ca ma iubeste si simt asta imi demonstreaza in fiecare zi.nu stiu ce sa fac sa trec peste asta va rog ajutamina



ai dreptate , toti care iubesc se dau la prietene indepartate din alte comune tine-o tot asa cu gandirea asta
Peony
Postat pe 23 Iunie 2009 01:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Increderea... 3 De la: Osmopos 16 Octombrie 2014 12:27
De ce trebuie sa suferi atat ptr un gram de fericire? 4 De la: Maddallena 17 Iunie 2009 20:22
Citate de dragoste superbe de Sorin Cerin 166 De la: Nonaflowermay 18 Februarie 2012 16:59
divortati de 10 ani ..... 6 De la: Valy90 17 Martie 2011 17:55
E urat sa te masturbezi? 77 De la: kudika086960 30 Noiembrie 2009 01:52