Setari Cookie-uri

Durata primului numar este tot timpul aceeasi?

primul numar dureaza diferit in functie de minute? dar daca cateodata dureaza 15 min iar alta data dureaza mult mai mult?
inseamna ca atunci cand dureaza mai mult a mai avut un numar inainte cu alta fata?
Pentru baieti e intrebarea asta...care stie..?

Postat pe 23 Iunie 2009 16:10
doamne,

omul daca n-are probleme si le creeaza
kitty_krieger
Postat pe 23 Iunie 2009 16:12
nu inseamna ca a facut inainte cu alta :)))))))
ce tu ai orgasm fix dupa 10 minute?:) tot timpu?:)
Corina_cori
Postat pe 23 Iunie 2009 16:12
De la: Papusikmika, la data 2009-06-23 16:12:40nu inseamna ca a facut inainte cu alta :)))))))
ce tu ai orgasm fix dupa 10 minute?:) tot timpu?:)


Asa e....doar ma intrebam pur si simplu..

Postat pe 23 Iunie 2009 16:13
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 16:13:27
De la: Papusikmika, la data 2009-06-23 16:12:40nu inseamna ca a facut inainte cu alta :)))))))
ce tu ai orgasm fix dupa 10 minute?:) tot timpu?:)


Asa e....doar ma intrebam pur si simplu..

nu, iubita, sunt diversi factori pentru care durata partidei variaza si le stii si tu foarte bine

n-are rost sa-ti faci griji inutile
kitty_krieger
Postat pe 23 Iunie 2009 16:15
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-06-23 16:15:03
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 16:13:27
De la: Papusikmika, la data 2009-06-23 16:12:40nu inseamna ca a facut inainte cu alta :)))))))
ce tu ai orgasm fix dupa 10 minute?:) tot timpu?:)


Asa e....doar ma intrebam pur si simplu..

nu, iubita, sunt diversi factori pentru care durata partidei variaza si le stii si tu foarte bine

n-are rost sa-ti faci griji inutile


Mersik...ma intrebam cateodata pt ca primul numar de obicei dureaza mult, dar f rar dureaza mai putin

Postat pe 23 Iunie 2009 16:18
depinde..de cat e el de excitat..de bla bla :) ...
stai linistita... nu ai incredere in el? sau de ce iti pui intrebarile astea?
Corina_cori
Postat pe 23 Iunie 2009 16:36
De obicei la voi primul dureaza cel mai mult?
roxana_marius
Postat pe 23 Iunie 2009 16:38
De la: roxana_marius, la data 2009-06-23 16:38:35De obicei la voi primul dureaza cel mai mult?


n-ai inteles..nu ca dureaza primu numar mai mult..
ca o data primu numar a durat mai putin..si de exemplu a2a zi primu numar a durat mai mult..
Corina_cori
Postat pe 23 Iunie 2009 16:41
De la: Papusikmika, la data 2009-06-23 16:41:35
De la: roxana_marius, la data 2009-06-23 16:38:35De obicei la voi primul dureaza cel mai mult?


n-ai inteles..nu ca dureaza primu numar mai mult..
ca o data primu numar a durat mai putin..si de exemplu a2a zi primu numar a durat mai mult..


Bagi mana-n foc ? Poate la ei...
roxana_marius
Postat pe 23 Iunie 2009 16:49
OFOF....stai linistita....niciodata nu vor fi aceleasi minute.....asta e buna sa ne mai conometram cind ne sexuim
pamela_1
Postat pe 23 Iunie 2009 16:52
De la: Papusikmika, la data 2009-06-23 16:36:03depinde..de cat e el de excitat..de bla bla :) ...
stai linistita... nu ai incredere in el? sau de ce iti pui intrebarile astea?


Pai nu prea am incredere in el....si faza ca el mi-a zis de cateva ori ca la el primull nr dureaza cel mai mult, si ca s-a intamplat uneori cand a durat mai putin ma gandeam ca a fost in ziua respectiva inaintea mea cu alta fata in pat

Postat pe 23 Iunie 2009 17:48
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 17:48:44
De la: Papusikmika, la data 2009-06-23 16:36:03depinde..de cat e el de excitat..de bla bla :) ...
stai linistita... nu ai incredere in el? sau de ce iti pui intrebarile astea?


Pai nu prea am incredere in el....si faza ca el mi-a zis de cateva ori ca la el primull nr dureaza cel mai mult, si ca s-a intamplat uneori cand a durat mai putin ma gandeam ca a fost in ziua respectiva inaintea mea cu alta fata in pat


EEE Da in fine.......acum cred si eu ca asa e, depinde cat de excitat e, pt ca am vazut cand il excitam foarte tare e diferita durata sexului.......

Postat pe 23 Iunie 2009 17:50
da..chiar nu ai altceva de facut decat sa cronometrezi?? :) simte-te bine...lasa numaratul secundelor:))
Corina_cori
Postat pe 23 Iunie 2009 18:19
un sfat pentru doamnele-domnisoarele mai tinerele.... ascultati de cele mai in etate cu ceva mai multa experienta si credeti-ma ca vafi mai bine ...
placereintensa
Postat pe 23 Iunie 2009 22:53
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 16:10:15primul numar dureaza diferit in functie de minute? dar daca cateodata dureaza 15 min iar alta data dureaza mult mai mult?
inseamna ca atunci cand dureaza mai mult a mai avut un numar inainte cu alta fata?
Pentru baieti e intrebarea asta...care stie..?


astea-s probleme existentiale nu gluma
Andia
Postat pe 23 Iunie 2009 23:16
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 16:10:15primul numar dureaza diferit in functie de minute? dar daca cateodata dureaza 15 min iar alta data dureaza mult mai mult?
inseamna ca atunci cand dureaza mai mult a mai avut un numar inainte cu alta fata?
Pentru baieti e intrebarea asta...care stie..?



varsta ta explica natura intrebarii... asa ca fii atenta aici... primul numar poate fi de o durata cuprinsa intree cateva minutele si cateva mai multe minutele ,in functie de mai multi factori ,dar in mod cert mai scurt decat numerele urmatoare... asa ca sa intelegi tu ,factorii aia sunt gradukl de excitare fizica,excitatie psihica ,constitutia fizica ,imprejurarile si mai sunt acolo anume factori ..... sfatul meu e sa nu iti faci pb ca daac e tot timpul mai mult de 15 min atunci e super ok ,ai un prieten care nu termina repede si ar trebui sa te simti minunat ,dar asta iar depinde de ce face in alea 15 minute ,uite acuma ma intreb daca alea 15 minute includ si preludiul sau nu... mare grija la ce faceti ,protejeaza-te daac ai dubii ca umbla si pe la alta si tu o mai faci cu el, pune-l sa poarte protectia muncii (prezervativ), si in rest ce pot sa zic.... simte-te bine...
placereintensa
Postat pe 23 Iunie 2009 23:49
De la: placereintensa, la data 2009-06-23 23:49:49
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 16:10:15primul numar dureaza diferit in functie de minute? dar daca cateodata dureaza 15 min iar alta data dureaza mult mai mult?
inseamna ca atunci cand dureaza mai mult a mai avut un numar inainte cu alta fata?
Pentru baieti e intrebarea asta...care stie..?



varsta ta explica natura intrebarii... asa ca fii atenta aici... primul numar poate fi de o durata cuprinsa intree cateva minutele si cateva mai multe minutele ,in functie de mai multi factori ,dar in mod cert mai scurt decat numerele urmatoare... asa ca sa intelegi tu ,factorii aia sunt gradukl de excitare fizica,excitatie psihica ,constitutia fizica ,imprejurarile si mai sunt acolo anume factori ..... sfatul meu e sa nu iti faci pb ca daac e tot timpul mai mult de 15 min atunci e super ok ,ai un prieten care nu termina repede si ar trebui sa te simti minunat ,dar asta iar depinde de ce face in alea 15 minute ,uite acuma ma intreb daca alea 15 minute includ si preludiul sau nu... mare grija la ce faceti ,protejeaza-te daac ai dubii ca umbla si pe la alta si tu o mai faci cu el, pune-l sa poarte protectia muncii (prezervativ), si in rest ce pot sa zic.... simte-te bine...



Dar faza e ca preludiu dureaza prea putin pentru mine, dar pt el nu e o problema ca se excita mai repede decat mine....si ma refeream ca in jur de 15 min facem sex( dar foarte rar se intampla) ca defiecare data dureaza mult mai mult, chiar 40 minute...

Postat pe 24 Iunie 2009 10:32
De la: Rafinata, la data 2009-06-24 10:32:58
De la: placereintensa, la data 2009-06-23 23:49:49
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 16:10:15primul numar dureaza diferit in functie de minute? dar daca cateodata dureaza 15 min iar alta data dureaza mult mai mult?
inseamna ca atunci cand dureaza mai mult a mai avut un numar inainte cu alta fata?
Pentru baieti e intrebarea asta...care stie..?



varsta ta explica natura intrebarii... asa ca fii atenta aici... primul numar poate fi de o durata cuprinsa intree cateva minutele si cateva mai multe minutele ,in functie de mai multi factori ,dar in mod cert mai scurt decat numerele urmatoare... asa ca sa intelegi tu ,factorii aia sunt gradukl de excitare fizica,excitatie psihica ,constitutia fizica ,imprejurarile si mai sunt acolo anume factori ..... sfatul meu e sa nu iti faci pb ca daac e tot timpul mai mult de 15 min atunci e super ok ,ai un prieten care nu termina repede si ar trebui sa te simti minunat ,dar asta iar depinde de ce face in alea 15 minute ,uite acuma ma intreb daca alea 15 minute includ si preludiul sau nu... mare grija la ce faceti ,protejeaza-te daac ai dubii ca umbla si pe la alta si tu o mai faci cu el, pune-l sa poarte protectia muncii (prezervativ), si in rest ce pot sa zic.... simte-te bine...



Dar faza e ca preludiu dureaza prea putin pentru mine, dar pt el nu e o problema ca se excita mai repede decat mine....si ma refeream ca in jur de 15 min facem sex( dar foarte rar se intampla) ca defiecare data dureaza mult mai mult, chiar 40 minute...


Si am o problema .Aceea ca atunci cand avem preludiu, el se excita atat de tare incat imi zice sa ma urc pe el, dar el ma excita dar nu atat de tare incat sa imi vina mie sa ma urc pe el fara sa imi spuna... adica nu simt calitatea preludiului si din cauza asta cand fac sex foarte greu ajung sa am placere( dupa vreo 10 minute ) si de vreo 3 saptamani nu am mai avut orgasm, ca simt ca vreau ceva nou sa ma excite altfel, mai mult, sa imi faca sex oral......si stie lucrul asta dar e nasol ca am inceput sa prefer sa numai vreau sex, mai bine il excit eu pana la ejaculare, si cand sunt singura ma masturbez,decat sa nu simt calitatea preludiului si sexului

Postat pe 24 Iunie 2009 10:39
matracucu
Postat pe 24 Iunie 2009 10:39
la picior?
heaven_2906
Postat pe 24 Iunie 2009 10:40
De la: roses_2906, la data 2009-06-24 10:40:28la picior?


la doctor
matracucu
Postat pe 24 Iunie 2009 10:41
Pai da spune'i!!!! Du'l tu acolo jos daca el nu ia initiativa!!! Show some balls!!!
godesshera
Postat pe 24 Iunie 2009 10:42
eu dupa primu nr nu mai vreau altu, dureaza cat pentru toate nr...oare de fiecare data e cu alta inaintea mea???
bruneagra25
Postat pe 24 Iunie 2009 10:42
De la: godesshera, la data 2009-06-24 10:42:19Pai da spune'i!!!! Du'l tu acolo jos daca el nu ia initiativa!!! Show some balls!!!


Nu pot sa il imping eu acolo jos, i-am zis dar el nu vrea.Parca mi se rupe orice flacara pt el, ca am inceput sa numai simt nici o placere.dureaza foarte putin la inceput cand ma saruta pe gat, sani, burta, dar apoi se duce placerea.....ca ma ocup eu sa il excit si el desi incearca sa ma excitae cu mana , nu da roade ....

Postat pe 24 Iunie 2009 10:47
Ai incercat sa'l exciti tu prima, iar apoi sa te excite el, ca sa nu'ti treaca flacara pana te ocupi de el....adica inaintea penetrarii sa fii tu cea excitata...dar exista si riscul daca il exciti pe el primul sa fie foarte inflacarat si sa vrea sa te penetreze direct!
godesshera
Postat pe 24 Iunie 2009 10:52
fai tu un sex oral si apoi incet ia pozitia 69 si o sa inteleaga ca trebuie sa se sacrifice si sa-si scoata limba la atac daca nu spunei ca nu mai esti satisfacuta decat asa si cauti ceva nou atunci sa vezi sex
DON_LUCIANO
Postat pe 24 Iunie 2009 14:34
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 16:10:15primul numar dureaza diferit in functie de minute? dar daca cateodata dureaza 15 min iar alta data dureaza mult mai mult?
inseamna ca atunci cand dureaza mai mult a mai avut un numar inainte cu alta fata?
Pentru baieti e intrebarea asta...care stie..?


Poate e odihnit omul si se gandeste mai mult sa te satisfaca pe tine atunci cand dureaza mai mult Daca te-ar insela nu i-ar mai trebui sa o mai faca cu tine...
camelusha83
Postat pe 24 Iunie 2009 14:42
Stiti ce am patit eu?Eram cu un baiat de vreo 8 luni...si mereu cand o faceam..la fiecare partida...dura 10 min..ca-si dadea drumu repede...se excita asa de rau...:| si preludiu aveam putin..ca sa putem trece la fapt..:| dar de fiecare data cand ma penetra..imediat si ejacula...:| eu nu eram mai delok satisfacuta... trebuia s continuie cu mana sau sex oral...si si-a luat un spray dala..:)) care sa-i amorteasca ...penisul... ca s poata sa tzina in el... si a mers.. dar mereu stateam 5 min inainte sa o facem..deci penibil iti dai seama...:)))..probabil va intrebati cum am rezistat atat:))) dar deh dak il iubeam..dar totusi sexu conteaza strong:>:))))))
pappy
Postat pe 24 Iunie 2009 14:47
De la: Rafinata, la data 2009-06-24 10:39:18
De la: Rafinata, la data 2009-06-24 10:32:58
De la: placereintensa, la data 2009-06-23 23:49:49
De la: Rafinata, la data 2009-06-23 16:10:15primul numar dureaza diferit in functie de minute? dar daca cateodata dureaza 15 min iar alta data dureaza mult mai mult?
inseamna ca atunci cand dureaza mai mult a mai avut un numar inainte cu alta fata?
Pentru baieti e intrebarea asta...care stie..?



varsta ta explica natura intrebarii... asa ca fii atenta aici... primul numar poate fi de o durata cuprinsa intree cateva minutele si cateva mai multe minutele ,in functie de mai multi factori ,dar in mod cert mai scurt decat numerele urmatoare... asa ca sa intelegi tu ,factorii aia sunt gradukl de excitare fizica,excitatie psihica ,constitutia fizica ,imprejurarile si mai sunt acolo anume factori ..... sfatul meu e sa nu iti faci pb ca daac e tot timpul mai mult de 15 min atunci e super ok ,ai un prieten care nu termina repede si ar trebui sa te simti minunat ,dar asta iar depinde de ce face in alea 15 minute ,uite acuma ma intreb daca alea 15 minute includ si preludiul sau nu... mare grija la ce faceti ,protejeaza-te daac ai dubii ca umbla si pe la alta si tu o mai faci cu el, pune-l sa poarte protectia muncii (prezervativ), si in rest ce pot sa zic.... simte-te bine...



Dar faza e ca preludiu dureaza prea putin pentru mine, dar pt el nu e o problema ca se excita mai repede decat mine....si ma refeream ca in jur de 15 min facem sex( dar foarte rar se intampla) ca defiecare data dureaza mult mai mult, chiar 40 minute...


Si am o problema .Aceea ca atunci cand avem preludiu, el se excita atat de tare incat imi zice sa ma urc pe el, dar el ma excita dar nu atat de tare incat sa imi vina mie sa ma urc pe el fara sa imi spuna... adica nu simt calitatea preludiului si din cauza asta cand fac sex foarte greu ajung sa am placere( dupa vreo 10 minute ) si de vreo 3 saptamani nu am mai avut orgasm, ca simt ca vreau ceva nou sa ma excite altfel, mai mult, sa imi faca sex oral......si stie lucrul asta dar e nasol ca am inceput sa prefer sa numai vreau sex, mai bine il excit eu pana la ejaculare, si cand sunt singura ma masturbez,decat sa nu simt calitatea preludiului si sexului


Cati ani are?poate e prea pudic ca sa-ti faca sex oral sau nu are experienta Masturbeaza-te in fata lui...poate o sa inteleaga ce vrei tu de fapt...
camelusha83
Postat pe 24 Iunie 2009 14:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
traducere, helpppppppp 6 De la: ploidevise 17 Decembrie 2010 19:40
Poate gasesc un raspuns:D 29 De la: rashela 15 Iunie 2011 11:44
Ar fi posibil o sarcina ? 20 De la: _oktober_ 25 Decembrie 2010 21:11
Pot ramane insarcinata? 14 De la: kudika_23663 10 Ianuarie 2013 18:20
Ce ne facem cu perversii de pe strazi?! 23 De la: thadoog 24 Septembrie 2009 16:22