Setari Cookie-uri

Mi-a facut creierii varza:((((((

Eu sunt sagetator si,sunt o femeie destul de stapana pe ea care nu se lasa calcata in pcioara...eee barbatul asta m-a facut de cap in ultimul hal,e varsator.Vreau un sfat ceva,NU MAI POOOOOOOOOOT
Preaminunata
Postat pe 24 Iunie 2009 10:49
De la: Preaminunata, la data 2009-06-24 10:49:31Eu sunt sagetator si,sunt o femeie destul de stapana pe ea care nu se lasa calcata in pcioara...eee barbatul asta m-a facut de cap in ultimul hal,e varsator.Vreau un sfat ceva,NU MAI POOOOOOOOOOT


aduna-ti creieri mai intai si poate discutam dupa aceea
donttouch
Postat pe 24 Iunie 2009 10:51
da asa este doar esti preaminunata...si cam ce sfat vrei??
bruneagra25
Postat pe 24 Iunie 2009 10:51
dar ce-ai patiti?ce ti-a facut ?
bgd74
Postat pe 24 Iunie 2009 12:08
De la: 592777, la data 2009-06-24 12:08:07dar ce-ai patiti?ce ti-a facut ?


a facut-o varza..................da varza rauuuuuuuu de tot
donttouch
Postat pe 24 Iunie 2009 12:11
De la: donttouch, la data 2009-06-24 10:51:04
De la: Preaminunata, la data 2009-06-24 10:49:31Eu sunt sagetator si,sunt o femeie destul de stapana pe ea care nu se lasa calcata in pcioara...eee barbatul asta m-a facut de cap in ultimul hal,e varsator.Vreau un sfat ceva,NU MAI POOOOOOOOOOT


aduna-ti creieri mai intai si poate discutam dupa aceea
rahella
Postat pe 24 Iunie 2009 12:14
Sa va explic...eu m o rel de 3 ani,cu un tip cu 12 ani mai mare,el lucreaza in spania iar eu trbuie sa plec cam in 2 sapt la el,ma iubeste ,rel decuge ok in fine.Problema este k eu m-am indragostit de tipul acesta varsator,fost coleg de munk cu mine,ca s-a terminat e vina mea pntru k m-am comportat foarte urat cu el dar dupa mi-am dat seama k tin la el si am vrut s-o luam de la capat dar el nu mai vrea sa auda de mine,ma evita,nu-mi mai raspunde la tel,si ultima data cnd am vb mi-=a spus k nu mai insemn nimik pentru el,k il las rece,k sunt zero k femeie desi k prietena sunt de nota 50,Sambata akm trebuia sa plec in spania si l-am sunat sa-i spun k plec iar dupa o discutie de 45 de minute a inceput sa planga.Dilema mea este urmatoare:nu stiu ce sa fac sa raman in tara si sa incerc sa repar rel cu el,dar nu inteleg nik din comportamentul lui,nush dak el mai simte ceva ptr mine si sa renunt la o rel de 3 ani cu tot ce implica ea sau sa imi vad de viata mea.In fine,el adik varstorul stie de rel mea de 3 ani si de fpt si asta a constituit un motiv ca el sa se indeparteze.Am fost cat de cat logik...offff
Preaminunata
Postat pe 24 Iunie 2009 12:31
De la: Preaminunata, la data 2009-06-24 12:31:42Sa va explic...eu m o rel de 3 ani,cu un tip cu 12 ani mai mare,el lucreaza in spania iar eu trbuie sa plec cam in 2 sapt la el,ma iubeste ,rel decuge ok in fine.Problema este k eu m-am indragostit de tipul acesta varsator,fost coleg de munk cu mine,ca s-a terminat e vina mea pntru k m-am comportat foarte urat cu el dar dupa mi-am dat seama k tin la el si am vrut s-o luam de la capat dar el nu mai vrea sa auda de mine,ma evita,nu-mi mai raspunde la tel,si ultima data cnd am vb mi-=a spus k nu mai insemn nimik pentru el,k il las rece,k sunt zero k femeie desi k prietena sunt de nota 50,Sambata akm trebuia sa plec in spania si l-am sunat sa-i spun k plec iar dupa o discutie de 45 de minute a inceput sa planga.Dilema mea este urmatoare:nu stiu ce sa fac sa raman in tara si sa incerc sa repar rel cu el,dar nu inteleg nik din comportamentul lui,nush dak el mai simte ceva ptr mine si sa renunt la o rel de 3 ani cu tot ce implica ea sau sa imi vad de viata mea.In fine,el adik varstorul stie de rel mea de 3 ani si de fpt si asta a constituit un motiv ca el sa se indeparteze.Am fost cat de cat logik...offff


jo draguto nu am inteles nimic ..doar k-uri
rahella
Postat pe 24 Iunie 2009 12:35
auzi ma preaminunat-o??? vrei sa-ti spun un secret?? ni se rupe de zodiile tale asta unu la mana...si 2 la mana care creieri??
bruneagra25
Postat pe 24 Iunie 2009 12:36
vorbeste cu cel de aicia....asta numai tu decizi...pe care il iubesti mai mult?....cu acela traba sa ramai....
danaeu
Postat pe 24 Iunie 2009 12:36
atunci oricum iti multumesc ca ti-ai rapit din timpul pretios pentru a scrie despre ceva de care ti se rupe:
Preaminunata
Postat pe 24 Iunie 2009 12:42
Am incercat mai sa vb cu el.Dar imi spune ca nu mai vrea sa avem nici o teaba.Dar pe de alta parte cand a aflat ca plec a inceput sa plnga si sa-mi zica ca alta c mine nu mai gaseste.INu il inteleg...
Preaminunata
Postat pe 24 Iunie 2009 12:47
eu nu cred ca ti-a facut varza creierii, ci sufletul ;) daca il iubeai pe cel din strainatate nu te combinai cu tipu astalalt
alexia11
Postat pe 9 Iulie 2009 10:48
hai ca ai gresit-o .....recunoaste !!!!!!
acu e timpul sa te misti inainte .....
primul e prea batran .....al doilea.....( ruptura s-a produs deja ....nu vei mai avea nimic din ce a fost inainte)
deci..........trage tu concluziile ...si vei gasi ...solutii ulterior
ninushk
Postat pe 9 Iulie 2009 14:02
F F AIUREA ! Eu cel putin nu pot sa inteleg femeile care au o relatie si se indragostesc de altcineva la modul SERIOS, adica cu gandul final sa-si schimbe directia.....

Postat pe 9 Iulie 2009 16:47
Si eu am avut o relatie cu un tip varsator. eram o femeie hotarata, care avea planuri mari, si cd l am cunoscut pe el, am crz ca e barbatul perfect. Cel putin asa parea.
Dp 8 luni ,noi avand o rel la distanta, mi am dat seama ca nu e asa cum pare.
Plansul ala, e un fel de santaj. Si el facea la fel cd vroiam sa ne desparitm. Sunt ciudati in felul lor varsatorii, nu s rationali. Acum nu te mai vrea, maine te suna si plange sa te intorci la el. Asa am patit si eu.
SI eu am avut senzatia uneori ca o iau razna. Nu intelegeam nimik din atitudinea lui. Spunea multe lucruri fara sa poata sa le sustina cu argumente. Nu avea logica in general in ceea ce spunea. De asta ai senzatia aia ca o iei razna. Ei nu s ca u cu picioarele pe pamant, siguri pe ei.Mereu promit lucruri pe care nush dc le pot face, dar nu zic ca nu!!!!
EU crd ca s superficiali, nu iubesc cu intenistate. Asta era si egoist. Eu l am sustinut mereu,moral cd a avut nevoie, insa cd eu am avut nevoie de el sa fie alaturi de mine, pur si simplu mi a inators spatele. Eu crd ca fug de probleme in general. Nush la u cum era, dar la mine asta mereu avea probleme, mereu se intampla cate ceva.Nu sunt oameni pe care sa te poti baza. Eu crd ca nush ce vor de la viata. Is schimbatori, si sunt usor influentabili, uneori prea visatori. Eu asta am obs la el!!!!!
Eu zic sa nu te bazezi pe el. Mai bn ramai cu celalat.
issa85
Postat pe 9 Iulie 2009 17:10
BUNA.....SUNT NOUA PE AICI...CE FACETI??
kudikana
Postat pe 5 Septembrie 2009 20:40
De la: Preaminunata, la data 2009-06-24 12:47:20Am incercat mai sa vb cu el.Dar imi spune ca nu mai vrea sa avem nici o teaba.Dar pe de alta parte cand a aflat ca plec a inceput sa plnga si sa-mi zica ca alta c mine nu mai gaseste.INu il inteleg...



RASPUNSUL LA DILEMA TA ESTE : NICIUNUL DINTRE CEI DOI NU ESTE VARIANTA CORECTA !!!!
un al 3-lea, probabil, pe care inca nu l-ai intalnit.
daca vrei sa-ti faci ordine in viata, nu pleci in spania,. rupi legatura cu strainatatea ( adica cu dl ) si la fel procedezi si cu varsatoru...
parerea mea, zic
laurrainez
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:13
sunt sagetatoare , si sfatul meu e sa te gandesti fff bn ce vrei de la viata ... ai o relatie de 3 ani , si el e plecat. Merita acest varsator sa lasi ceva ce ai cladit 3 ani?
dyanna19890
Postat pe 15 Aprilie 2010 15:10
Am vazut acets topic si pacat ac il vad abia acum.As fi zis ca ar trebui s apleci la perosana cu care ai o rel d 3 ani.De ce?Pentru ca d multe ori o relatie care devine la distanta e grea.Poate ca daca il vei vedea aproape pe cel din spania iti vei da seama exact de ce anume ai nevoie.Ori el ori varsatorul tau.Esti sagetatoare si poate ca esti si extrem d eimpulsiva.Varsatorii sunt destul de vicleni,dar cine stie.As vrea ce drum ti`ai ales.
verde_1987
Postat pe 20 Aprilie 2010 11:25
Am venit pana la urma in Spania,relatie mea cu cel de aici e ok,dar nu exista zi sa nu ma gandesc la cel din Romania.In timp durerea s-a atenuat si am inteles ca oricat ai iubi un om,cand nu iti este scris sa fi cu el,nu ai ce face.M-am resemnat pot sa zic!! Am mai vb cu el,cand a murit bunica mea,a fost foarte ok,dar acum iarasi ma evita,refuza orice contact,nu vrea sa ramanem nici macar amici.In fine.Life goes on...
Preaminunata
Postat pe 20 Aprilie 2010 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu Rac, el Berbec :) 6 De la: dandanaua_reloaded 3 Iulie 2009 23:57
Nu mai cred in iubire. 21 De la: kudika_981773 12 Aprilie 2015 22:05
Eu Varsator....El Rac 14 De la: kudika_932044 27 August 2013 14:13
Eu -scorpion, el-pesti? 8 De la: ADINAIOAN 8 Martie 2009 12:16
CEL MAI TARE ZODIAC-CAPRICORN 38 De la: marlena21 17 Septembrie 2009 11:08