Setari Cookie-uri

Lipoabsorbtie

Buna,

Scuze anticipate daca aduc in discutie un subiect ce s-a mai discutat anterior... dar am nevoie de niste informatii: si-a facut vreuna dintre voi operatie de lipoasbsorbtie, in Bucuresti?
Daca da, la cine ati facut, cat a costat, cum a fost dupa...?
Am 27 de ani, 1.74 si 75 kg :(( Arat ingrozitor.... nu ma mai incap hainele...
Va multumesc
Marcy2009
Postat pe 25 Iunie 2009 22:22
Revin... Mi-am facut o programare la dl Marek Valcu. Voi aveti vreo experienta cu el? Eu il stiu doar de la TV... La tel mi s-a spus ca o consultatie este 100 RON; sper ca am inteles bine, fiindca mi se pare un tarif ok.
Va multumesc!
Marcy2009
Postat pe 26 Iunie 2009 22:48
crezi ca este buna?
yssalia
Postat pe 1 Iulie 2009 14:06
De la: Marcy2009, la data 2009-06-25 22:22:44Buna,

Scuze anticipate daca aduc in discutie un subiect ce s-a mai discutat anterior... dar am nevoie de niste informatii: si-a facut vreuna dintre voi operatie de lipoasbsorbtie, in Bucuresti?
Daca da, la cine ati facut, cat a costat, cum a fost dupa...?
Am 27 de ani, 1.74 si 75 kg :(( Arat ingrozitor.... nu ma mai incap hainele...
Va multumesc

de ce nu incerci mai bine cu masaje sport si dieta...cred k e mai sanatos decat asa....am o prietena care la 1,55 a avut 70 de kg si din septembrie pana acum a ajuns la aproape 55kg...deci se poate si asa...
bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 14:09
Andra__Dracula
Postat pe 12 Iulie 2009 05:40
Ai fost la consultatie? Si pe mine ma bate gandul sa recurg la aceasta operatie, mai spune-ne ce s-a intamplat!
anileve1973
Postat pe 12 Iulie 2009 18:43
ma numesc Angela ! si am 39 ani,si mentionez ca si pe mine ,acest subiect,chiar ma intereseaza si vreau sa fac aceasta operatie dar nu stiu cat costa totul,si in cat timp se vindeca,as vrea si eu sa stiu mai multe detalii .legat de acest subiect,va rog,va multumesc
angela_toader39
Postat pe 13 Iulie 2009 10:12
Dupa parerea mea ,gimnastica si masajul asociat cu o dieta alimentara adecvata ,sunt cele mai eficiente comparativ cu lipoabsorbtia.Si eu am incercat ,am fost la o consultatie la un medic estetician la care am crezut ca lesin cand am aflat cat costa o lipoabsorbtie ,dar din sursa sigura stiu ca se reface stratul adipos in forme si mai inestetice dupa operatie asa ca am inceput regim alimentar asociat cu masaj anticelulitic si sport ,si rezultatele sunt pe masura :de la 88 de kg am reusit in 5 luni sa regresez la 63 kg si ma simt excelent , costul este mic fata de metoda chirurgicala iar suferinta fizica incomparabila ,sa nu mai zic de evitarea riscurilor contractarii bolilor,, moderne" operatorii si postoperatorii.Ca si timp,este mai de durata ,dar mai sigurdecat o operatie si mai putin invaziva ,sa nu mai zic de satisfactia ca prin propria vointa reusesti sa razi la cantar , sa poti imbraca hainele care iti plac si sa arati asa cum iti doresti BAFTA FETELOR SI AVETI INCREDERE IN FORTELE PROPRII !
abucuresc
Postat pe 13 Iulie 2009 10:13
De la: angela_toader39, la data 2009-07-13 10:12:06ma numesc Angela ! si am 39 ani,si mentionez ca si pe mine ,acest subiect,chiar ma intereseaza si vreau sa fac aceasta operatie dar nu stiu cat costa totul,si in cat timp se vindeca,as vrea si eu sa stiu mai multe detalii .legat de acest subiect,va rog,va multumesc
PENTRU INCEPUT ,COSTA 500 EURO ,FARA CELELALTE ATENTII CARE SUNT OBLIGATORIU DE DAT LA PERSONALUL CE DESERVESTE ,INTERNAREA MINIMA DE O SAPTAMANA DACA NU APAR COMPLICATII ASA CA SA PREGATITI CAM 1500 DE EURO ,ASA MI S-A SPUS LA PRIMA CONSULTATIE LA ESTETICIAN. SUFERINTA FIZICA ESTE PE GRATIS IAR GARANTIA SUCCESULUI CHIRURGICAL ESTE DISCUTABILA .
abucuresc
Postat pe 13 Iulie 2009 10:24
multumesc frumos !de raspuns,dar cred ca nu-mi mai trebuie,daca e nevoie de atatia bani,timp si atentii,si garantia care .....cred ca nu o v-om avea
angela_toader39
Postat pe 13 Iulie 2009 16:37
ati incercat tratamentul de lipoaspiratie virtuala cu Eximia?

eu sunt la a 5a sedinta si vreau sa va zic ca sunt extrem de incantata.

poate ar fi bine s incercati metode gen aceasta mai non invaziva si dupa aceea sa trecem la bistiriu
ramonicaii
Postat pe 14 Septembrie 2009 15:39
De la: ramonicaii, la data 2009-09-14 15:39:41ati incercat tratamentul de lipoaspiratie virtuala cu Eximia?

eu sunt la a 5a sedinta si vreau sa va zic ca sunt extrem de incantata.

poate ar fi bine s incercati metode gen aceasta mai non invaziva si dupa aceea sa trecem la bistiriu




Si care sunt tarifele?
Deluxe
Postat pe 5 Octombrie 2009 13:57
draga Marcy !acela nu este pretul ,ci doar consultatia,si restul ?cred ca este enorm de mult! ai reusit pana la urma sa ajungi la operatie? ma intereseaza si pe mine,chiar mi-am dorit de cand ma stiu o astfel de operatie,vreau amanunte,te rog din suflet ,pe adresa de maill se poate?angela_toader39@yahoo.com
angela_toader39
Postat pe 6 Octombrie 2009 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Suferintza dyn yubire 60 De la: _dulcik_ 6 Mai 2009 22:33
Aparate Ultima Generatie Remodelare Corporala&Cosmetice 3 De la: beatrice88 21 Septembrie 2010 09:54
remodeleazati corpul cu pastile de slabit.......dar sanul nu slabeste 8 De la: kudika027909 7 Ianuarie 2010 15:49
implant mamar 20 De la: kudika_1012859 29 Septembrie 2016 10:55
ULEIUL DE ARGAN aurul marocului 0 De la: 10 Octombrie 2010 00:54