Setari Cookie-uri

Suferintza dyn yubire

am nevoie de un sfat ..e ff imp pt mn!! Povestea mea e ff naspa dar adevarata dyn pacate ...viatza mea e de kkt...sunt plekata dyn romanya ...unde nu may conteaza, yubesk un bayat dyn toata inima dar el nu ma crede..shi nush dak el ma yubeste sau face misto de mn?! spuneti-mi si mie ce sa ma fak???:(:((
papusika_doolcika
Postat pe 28 Martie 2009 18:54
mai multe detalii
myeyes
Postat pe 28 Martie 2009 19:01
1. ai doar 15 ani...ce iubire sa simti la anii astia, mai fetito?
2. scrie corect in romaneste si mai vorbim
tematoare
Postat pe 28 Martie 2009 19:19


iti trebuie barbat de la varsta asta??
ia mai intai si fa o scoala apoi sa te gandesti la barbati
nu te teme n`ai sa mori vir.gi.na
Diavolyta_
Postat pe 28 Martie 2009 19:25
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-28 19:25:35

iti trebuie barbat de la varsta asta??
ia mai intai si fa o scoala apoi sa te gandesti la barbati
nu te teme n`ai sa mori vir.gi.na



nimeni nu moare virgin,viata ne f**e pe toti
SweetHappyButterfly
Postat pe 28 Martie 2009 19:34
pff....credeti ca dak sunteti may mari decat mn sunteti si may destepti?! uite ca va inselati pt ca nu ganditi nici pe jumatate din cat gandesk eu....da am 15 any shi ce dak??? unde scrie ca nu pot iubi shy eu?? in legatura cu scrisul corect uite k nu vreau sa scriu corect!!!! voi sunteti niste analfabeti care se cred mari inteligenti, nici macar nu era vorba de barbat sau de sex...vad ca intelegi doar chineza ...ramaneti draq cu site-ul vostru,mi-ati fost de mare ajutor!!!! DiavolyTo virgina murea mata dak nu te fata pe tn,Vaco!!!!
papusika_doolcika
Postat pe 29 Martie 2009 16:30
De la: papusika_doolcika, la data 2009-03-29 16:30:18pff....credeti ca dak sunteti may mari decat mn sunteti si may destepti?! uite ca va inselati pt ca nu ganditi nici pe jumatate din cat gandesk eu....da am 15 any shi ce dak??? unde scrie ca nu pot iubi shy eu?? in legatura cu scrisul corect uite k nu vreau sa scriu corect!!!! voi sunteti niste analfabeti care se cred mari inteligenti, nici macar nu era vorba de barbat sau de sex...vad ca intelegi doar chineza ...ramaneti draq cu site-ul vostru,mi-ati fost de mare ajutor!!!! DiavolyTo virgina murea mata dak nu te fata pe tn,Vaco!!!!


pfff m-ai dat pe spate cu raspunsul tau inteligento
coffeeta
Postat pe 29 Martie 2009 16:33
Mai "papooasho" (Da, asa am vrut sa scriu, e clar d-aia de se da hutza prin copaci, ca de papusica fetita asta nu are nimic), daca asa procedezi si cu barbatii, te mai miri ca-si "bat joc de tine"?
Ti s-au cerut amanunte... Nu ai chef sa le dai, calatorie sprancenata!
Noua o sa ne lipsesti grav, o sa ne frangi inima rrau ca nu mai dai pe aici, pe "site-ul asta" iti dai seama, stai sa trag Kleenex-urile langa mine ( )
Nu e interzis sa iubesti la 15 ani, nu! Dar! Unu: Tu vorbesti de un BARBAT! nu de un baiat... Deci e vorba de sex, nu de plimbat de manutza, in parc... Ca nu asa isi "bat joc" barbatii...
Si doi: au dreptate fetele: e mai normal la 15 ani sa fii interesata de scoala, de carti, de sport, de competitii in sport (zici ca esti intr-o tara straina, in general "in tarile straine" se pune un foarte mare accent pe sport), de vacante cu colegii, de... era sa zic "rochia de Prom" dar tu esti prea mica pentru asa ceva...
Pe deasupra, daca tot initiezi un dialog cu cineva, ai decenta si curtoazia de a scrie corect, da! Ca din ceea ce vad eu aici, nu ti-a batut nimeni la usa sa te intrebe daca ai un "of"... TU te-ai bagat in seama. Pai daca ai facut-o, atunci fii politicoasa.
Daca nu esti, du-te 'n m a-t a!
(asta ca sa iti raspund in stilul pe care il intelegi tu... Ca doar n-o sa-ti zic ca-n Shakespeare, intr-un sonet )
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 16:45
De la: papusika_doolcika, la data 2009-03-29 16:30:18pff....credeti ca dak sunteti may mari decat mn sunteti si may destepti?! uite ca va inselati pt ca nu ganditi nici pe jumatate din cat gandesk eu....da am 15 any shi ce dak??? unde scrie ca nu pot iubi shy eu?? in legatura cu scrisul corect uite k nu vreau sa scriu corect!!!! voi sunteti niste analfabeti care se cred mari inteligenti, nici macar nu era vorba de barbat sau de sex...vad ca intelegi doar chineza ...ramaneti draq cu site-ul vostru,mi-ati fost de mare ajutor!!!! DiavolyTo virgina murea mata dak nu te fata pe tn,Vaco!!!!


faa ba.ga.mi.as kara in gura ta
da` cu ce drept te legi tu de mama mea pa.na.ra.ma ce esti??
du.te draq ca pu.ti de proasta ce esti
iti trebuie pu.la
las ca am sa`ti dau eu
si ai grija cum vorbesti data viitoare
Diavolyta_
Postat pe 29 Martie 2009 20:53
Ups!
Ai suparat dracushorul! Si de! Ti-a dat ceea ce cereai!
Vorba ceea: semeni vant, culegi furtuna!
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 21:27
De la: Dor_a, la data 2009-03-29 21:27:25Ups!
Ai suparat dracushorul! Si de! Ti-a dat ceea ce cereai!
Vorba ceea: semeni vant, culegi furtuna!


daca tot duce lipsa trebuie sa o ajut nu?

la tine Dor_a
Diavolyta_
Postat pe 29 Martie 2009 22:02
idem cu diavolitza invata sa scrii , nu de alta dar mi ai dreglat corneaa cu modul in care scrii
blue07scorpion
Postat pe 29 Martie 2009 22:14
Dar ce cauta un topic despre suferinta din iubire la REMODELARE???
Dorina1
Postat pe 30 Martie 2009 11:17
De la: Dorina1, la data 2009-03-30 11:17:31Dar ce cauta un topic despre suferinta din iubire la REMODELARE???


ziua de maine
Diavolyta_
Postat pe 30 Martie 2009 11:20
mi se facuse un pic mila de tine ... dar cand am vazut ca te-ai luat de diavolitza mea ... mi-a sarit mustaru ...
auzi la ea .. la 15 ani iubeste ... stii ce e aia iubirea in primu rand ?
stii ce inseamna sa sacrifici totul pentru dragoste?
stii ce inseamna sa dai totul pentru dragoste ?
la 15 ani ... esti un copil ... abia ti-ai scos buletinu si deja ti-au crescut gradele
mai bine te-ai duce sa te joci cu papusile decat sa vorbesti de dragoste ... sentiment pe care cred ca nu il cunosti inca ....
ceea ce simti tu acum ... e doar...senzatie de atasare
iar daca mai zici ceva de mama diavolitzei .. s-ar putea sa iti para rau
ps : abia astept sa comentezi ceva
shlopy2furious
Postat pe 30 Martie 2009 11:28
De la: Dorina1, la data 2009-03-30 11:17:31Dar ce cauta un topic despre suferinta din iubire la REMODELARE???


Zaau? La "remodelare" e?
Mde! acu' daca stai sa te gandesti... Fatucii asteia nu i-ar strica o remodelare cerebrala
Dor_a
Postat pe 30 Martie 2009 11:29
papusika_doolcika, eu iti recomand sa-l iubesti la maxim, dar nu mai suferi atat, prea e dureros!
te poop si-ti doresc suuccess !

Postat pe 30 Martie 2009 11:50
De la: Dor_a, la data 2009-03-30 11:29:26
De la: Dorina1, la data 2009-03-30 11:17:31Dar ce cauta un topic despre suferinta din iubire la REMODELARE???


Zaau? La "remodelare" e?
Mde! acu' daca stai sa te gandesti... Fatucii asteia nu i-ar strica o remodelare cerebrala


Neatza Dora
multzi pupici
Diavolyta_
Postat pe 30 Martie 2009 11:55
__LL__
Postat pe 30 Martie 2009 12:21
Vai ce mesaje...
Fete, mai lasati bautura ca cauzeaza la bibilica, si vorbiti ca la usa cortului.
E doar o fetita...

Postat pe 30 Martie 2009 22:30
__LL__
Postat pe 30 Martie 2009 22:52
ascultati-l fetelor pe roco
ingerasul_noptii
Postat pe 31 Martie 2009 10:19
In primul rand schimba "Y" cu "I".
Viata ta nu este deloc de "k kt" ,asa o vezi tu acum pentru ca esti nefericita.Nu se moare din cauza unei presupuse iubiri,nici macar din cauza uneia adevarate..O sa vezi peste 4.5 ani ca "orice sut in fun d este un pas inainte"
Canalizeaza-ti energia catre lucruri mai importante, cum ar fi ...scoala
ella_c
Postat pe 31 Martie 2009 10:45
Pfffffffffff.....fetita zici???

zau mai Roco................... cred ca ne-ar putea da si lectii..................
sun_shine
Postat pe 31 Martie 2009 10:49
De la: ella_c, la data 2009-03-31 10:45:38In primul rand schimba "Y" cu "I".
Viata ta nu este deloc de "k kt" ,asa o vezi tu acum pentru ca esti nefericita.Nu se moare din cauza unei presupuse iubiri,nici macar din cauza uneia adevarate..O sa vezi peste 4.5 ani ca "orice sut in fun d este un pas inainte"
Canalizeaza-ti energia catre lucruri mai importante, cum ar fi ...scoala


Neatza Ella !!!:*:*:*:*::**:
__LL__
Postat pe 31 Martie 2009 11:40
Papushika, dar baiatul aista unde este, este in Romania sau este cu tine ???Si de ce spui ca face misto de tine ?
Da-ne mai multe detalii, linisteste-te, fetele te invatau de bine, ca sa nu mai suferi si sa te preocupi cu altele mai potrivite pentru varsta ta, ai rabdare, timpul le rezolva pe toate !!!
__LL__
Postat pe 31 Martie 2009 11:43
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-31 11:43:04Papushika, dar baiatul aista unde este, este in Romania sau este cu tine ???Si de ce spui ca face misto de tine ?
Da-ne mai multe detalii, linisteste-te, fetele te invatau de bine, ca sa nu mai suferi si sa te preocupi cu altele mai potrivite pentru varsta ta, ai rabdare, timpul le rezolva pe toate !!!


Neata LL...
Eu nu i-am cerut amanunte...are 15 ani!Cat fiica-mea...ma ia inima
ella_c
Postat pe 31 Martie 2009 12:19
multumesc pentru sfat roco...se pare ca exista si oameni care gandesc normal !!! in legatura cu iubirea da iubesc si stiu foarte bine ce e iubirea ...chiar daca am 15 ani gandesc mai mult decat unii/unele de aici ! mie daca mi-ar cere un sfat o persoana mai mica decat mine cred ca as incerca sa o ajut..nu sa rad de ea si sa fac misto..dar na asta e exista multe feluri de oameni in lume..credeti ce vreti despre mine ca nu imi pasa! si merge-ti draqu ....ca daca citesc ''sfaturile'' voastre m-i se face rau..ce destepti se mai cred unii..cu papusile jucati-va voi dak nu aveti ce face...in legatura cu scoala nu e nevoie sa-mi spuneti voi ce sa fac !!! se pare ca m-am inselat rau,credeam ca aici de dau sfaturi,se discuta normal, nu se injura ca la usa cortului sau mai bine spus in jungla ...bye bye shi nu va mai deranjati sa scrieti ca nu are rost
papusika_doolcika
Postat pe 31 Martie 2009 23:28
De la: papusika_doolcika, la data 2009-03-31 23:28:39multumesc pentru sfat roco...se pare ca exista si oameni care gandesc normal !!! in legatura cu iubirea da iubesc si stiu foarte bine ce e iubirea ...chiar daca am 15 ani gandesc mai mult decat unii/unele de aici ! mie daca mi-ar cere un sfat o persoana mai mica decat mine cred ca as incerca sa o ajut..nu sa rad de ea si sa fac misto..dar na asta e exista multe feluri de oameni in lume..credeti ce vreti despre mine ca nu imi pasa! si merge-ti draqu ....ca daca citesc ''sfaturile'' voastre m-i se face rau..ce destepti se mai cred unii..cu papusile jucati-va voi dak nu aveti ce face...in legatura cu scoala nu e nevoie sa-mi spuneti voi ce sa fac !!! se pare ca m-am inselat rau,credeam ca aici de dau sfaturi,se discuta normal, nu se injura ca la usa cortului sau mai bine spus in jungla ...bye bye shi nu va mai deranjati sa scrieti ca nu are rost


Sa cresti mare,frumoasa si desteapta !!!
__LL__
Postat pe 1 Aprilie 2009 03:55
papusiko dulciko.. mai suferi dyn yubire??
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 19:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Impart fiola Botox 30 De la: sabinutzadan 19 Decembrie 2011 03:07
Suferintza dyn yubire 60 De la: _dulcik_ 6 Mai 2009 22:33
Gambe inestetice 4 De la: kudika410890 1 Iulie 2011 17:27
urgent plllssssss 7 De la: quantex 3 August 2009 14:27
Celulita,bat-o focul! 33 De la: missteeq29 21 Mai 2010 15:36