Setari Cookie-uri

Ce parere aveti voi?

O buna prietena de a mea si-a intalnit sufletul pereche. Uitandu-ma la ea si la trairile ei sunt constienta ca el este cel care ar putea sa o faca fericita. El o iubeste si ii demonstreaza asta mereu..dar cum nimic nu este usor ...el este cu cineva, anul trecut i-a dat si inel..au inceput o casa destul de complicat cu un teren al ei, un credit facut de el. El vrea sa renunte.
Ea este dispusa sa il accepte si eu nu stiu ce sa ii spun.....avand in vedere ca iubirea este existenta, ca se inteleg din priviri...Ma gandesc ca poate spera la ceva si se va tranti de pamant, ma gandesc ca poate el nu va fi puternic sa faca pasul...Stie ca mereu voi fi alaturi de ea..dar parca as vrea si alte pareri.
Va multumesc frumos!
incertsoul
Postat pe 29 Iunie 2009 16:25
De la: siminico30, la data 2009-06-29 16:25:37O buna prietena de a mea si-a intalnit sufletul pereche. Uitandu-ma la ea si la trairile ei sunt constienta ca el este cel care ar putea sa o faca fericita. El o iubeste si ii demonstreaza asta mereu..dar cum nimic nu este usor ...el este cu cineva, anul trecut i-a dat si inel..au inceput o casa destul de complicat cu un teren al ei, un credit facut de el. El vrea sa renunte.
Ea este dispusa sa il accepte si eu nu stiu ce sa ii spun.....avand in vedere ca iubirea este existenta, ca se inteleg din priviri...Ma gandesc ca poate spera la ceva si se va tranti de pamant, ma gandesc ca poate el nu va fi puternic sa faca pasul...Stie ca mereu voi fi alaturi de ea..dar parca as vrea si alte pareri.
Va multumesc frumos!
el are si copii cu femeia cu care este in prezent? daca da parerea mea este sa se retraga. in acest caz(daca el are copil) prietena ta nu o sa aibe chiar genul de relatie pe care si-o doreste alaturi de el..
miha3dana
Postat pe 29 Iunie 2009 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Criza Financiara! 28 De la: ccKitty 28 Martie 2009 19:56
cele mai tari statusuri 196 De la: d3nyssaa_eo 22 Ianuarie 2013 17:24
Crezi ca iubitul tau ar accepta avansurile altei femei ? 58 De la: Nolwenn 4 Iulie 2009 03:14
OMG-help 7 De la: ella_c 9 Aprilie 2009 21:07
sunt atrasa de prietenul fostului meu iubit 10 De la: merika 1 Septembrie 2011 08:59