Setari Cookie-uri

Care este limita intre TABU si FANTEZIE EROTICA pe un forum numit "SEX"

Am facut o mare greseala acceptand tacit increderea celor care se implica in acest forum. Am ajuns la concluzia asta propunand o tema ( legata de sex , deci de intimitate) , care a fost luata in deradere de unele, la misto de altele , in putine cazuri fiind privita obiectiv.

Avand in vedere acestea... Propun urmatoarea tema:

Ce este tabu si ce este permis pe acest forum ?

roxana_marius
Postat pe 2 Iulie 2009 03:08
Banuiesc ca te referi la topicul "Cum ai face daca iti doresti sex in 3 si nu stii de unde sa incepi sa cauti...".
Spui ca tema a fost luata in deradere sau la misto de unele / unii. (As spune de majoritate..).
O sa incerc sa-ti explic cum vad eu lucrurile.
Nu-ti voi spune ca nu e locul potrivit..... pentru ca nu e adevarat. Nefiind un forum cu specific culinar ... e clar ca se poate vorbi despre sex. As paria ca oriunde se vorbeste despre asta... pana la urma.
Problema apare numai in masura in care asteptarile tale erau uriase in a gasi ceea ce cauti. Pentru ca tu nu doreai o discutie, un schimb de pareri despre sexul in 3.. , tu iti doreai sa gasesti acea persoana care sa va completeze pe tine si perechea ta. Wrong!! Sexul in 3 nu e tabu.... dar nu e nici ... "Am o buba in fund, cum scap de ea? Ma ajuta cineva cu un sfat?" Se discuta aici despre ... hmm. cam tot, despre orice fantezie, orice se presupune ca exista si nu e interzis, orice se poate face bla bla bla. Totusi!! Aici NU SE FACE!! Aici SE VORBESTE!!!
Spuneai pe topicul celalalt ca ai primit mesaje de la persoane care iti impartasesc fantezia. Adevarat sau nu, cred ca asta va fi cam tot ce vei primi pe Kudika.

Cat despre "Ce este tabu si ce este permis pe acest forum ?" ti-as raspunde foarte simplu.. NIMIC nu e tabu pe forum. Si cu siguranta ai vazut ca se permite ORICE...
Solutii nu-ti dau.. le gasiti voi dincolo de virtual..
rashela
Postat pe 2 Iulie 2009 05:02
Sincer ma asteptam sa intre in discutie persoane care au trecut prin asta... Sau e o iluzie ca as putea gasi aici persoane trecute prin tot felul de experiente... Glumeam.
roxana_marius
Postat pe 3 Iulie 2009 04:27
se pare ca si nuditatea partiala e tabu in aceasta comunitate... acum citeva zile mi-a fost stearsa o poza oarecum mai sexy, dar care nu dezvaluia nimic concret (eram in lenjerie) sub pretextul indecentei. asadar, sa fim cuminti :)
teddah
Postat pe 3 Iulie 2009 09:08
De la: roxana_marius, la data 2009-07-02 03:08:59Am facut o mare greseala acceptand tacit increderea celor care se implica in acest forum. Am ajuns la concluzia asta propunand o tema ( legata de sex , deci de intimitate) , care a fost luata in deradere de unele, la misto de altele , in putine cazuri fiind privita obiectiv.

Avand in vedere acestea... Propun urmatoarea tema:

Ce este tabu si ce este permis pe acest forum ?



ca sa fiu putin rautacioasa... o sa iti amintesc ca asta nu este un forum cu specific sexual ,si deci asadar si prin urmare nu poti sa ai asteptari sa ti se raspunda la modul profesional sau ca la sexolog.... pentru asta exista sie-uri specializate.
putina documentare in ceea ce priveste site-ul asta si utilizatorii lui sau cel putin cei care stau pe forum nu ar fii stricat, mai ales ca ti-ai fii dat singura seama ca exista alte 2-sau 3 topicuri deschis pe aceesi tema .
deci nu da vina pe altii pt incapacitatea ta de a intelege putin mecanismele unui forum public...caci asta este kudika ...un forum public unde intra pana si copii de 12-13 ani si care vad tot felul de aberatii de genul celor scrise de tine...

bun acum ca ne-am lamurit cum sta treaba, despre sex numai de bine, fiecare e liber sa-si exprime parerea sau sa faca misto daca asta vrea...
scurt si la obiect.
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iulie 2009 09:18
subscriu ce au spus colegele....mai multe amanunte nici ca se pot spune
pamela_1
Postat pe 3 Iulie 2009 09:34
De la: teddah, la data 2009-07-03 09:08:27se pare ca si nuditatea partiala e tabu in aceasta comunitate... acum citeva zile mi-a fost stearsa o poza oarecum mai sexy, dar care nu dezvaluia nimic concret (eram in lenjerie) sub pretextul indecentei. asadar, sa fim cuminti :)


draguta si eu am poze ...mai indecente.... in costum de baie etc.... dar albumul este privat, ceea ce inseamna ca nu poate ajunge pe pitzipoanca.org.... cred ca sti ce inseamna asta, nu????

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iulie 2009 09:42
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 09:34:59subscriu ce au spus colegele....mai multe amanunte nici ca se pot spune

doar atat [poate lipsa minte a ta.....doar subscrie
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 09:42
De la: roxana_marius, la data 2009-07-02 03:08:59Am facut o mare greseala acceptand tacit increderea celor care se implica in acest forum. Am ajuns la concluzia asta propunand o tema ( legata de sex , deci de intimitate) , care a fost luata in deradere de unele, la misto de altele , in putine cazuri fiind privita obiectiv.

Avand in vedere acestea... Propun urmatoarea tema:

Ce este tabu si ce este permis pe acest forum ?




bun....este permis orice pe acest forum,inafara de folosirea cuvintelor obscene pt ca atunci nu ti se va da voie sa postezi.....
acum in legatura cu topicele despre sex......intimitate......toti avem cate ceva ce vrem sa aflam.....iar noi useri dam doar exemple sau intamplari din viata noastra,nimeni nu este experimentat in a da sfaturi....ci doar idei......
sunt topice luate in deradere ..dar doar pt amuzament sau pt ca sunt prea penibil...gen perversitati...caut cuplu sau o pers pt sex in 3....
aici nu e matrimoniala sexuita ........ci gaseti niste useri care doar posteaza ce cred ei de cuviinta ar fi bine...bun....
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 09:46
limita este redline..sau nu...bulina rosie mai bine!
ne cerem scuze ca ti-am dezamagit asteptarile....o sa incercam sa devenim un forum de oameni seriosi..si musai o sa ne calificam in sex..bine?!
redline
Postat pe 3 Iulie 2009 09:50
esti o persoana care sufera de o obsesie, chinuit de o idee, un sentiment, constient de problema sa un somn bun poate te ajuta
1.Persoanele ce prezinta un caracter obsesiv nu pot sa accepte adevarul daca acesta nu este in acord cu propriile dorinte.
2.Persoanele obsedate nu cunosc granitele relatiilor interpersonale


Solutia numarul unu - deschide bine ochii! Mania persecutiei apare in general la persoanele care au o stima de sine scazuta si care considera ca oricum problema e la ei, ca ei fac ceva gresit din moment ce toata lumea ii ia in deradere. Daca ai acceptat ca problema e la tine, atunci deschide bine ochii si analizeaza-ti comportamentul in diverse situatii. Oare nu ii reprosezi sotului degeaba ca nu te considera og ospodina buna si ca nu te ajuta in casa,c and de fapt nici nu ii dai dreptul al replica si intotdeauna vorbesti peste el? E normal ca atunci cand tu te astepti mereu sa fii atacata de cei din jur sa tinzi sa ataci tu prima, in semn de aparare. Astfel, cei din jur perceep bervozitatea ta si prefera sa stea deoparte pana te linistesti. Tu, dimpotriva, consideri ca te ignora, ca nu te baga in seama pentru ca nu contezi pentru ei. Si uite asa se creeaza un cerc vicios din care nu ai cum sa scapi pana cand nu judeci la rece fiecare situatie cu care te confrunti.
mai mult draga mea chiar nu avem ce discuta
si inca ceva ca sa stie lumea de ce faci aici certuri si de ce esti obsedata.....din cauza ca ai avut un cont de la sters kudika....acum te afisezi cu numele de roses ...sti bine lucrul asta... si sa fie lumea lamurita...oriunde postezi nu faci decit sa denigrezi persoanele care incearca sa isi petreaca o zi linistita pe acest forum...
pamela_1
Postat pe 3 Iulie 2009 09:52
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 09:52:25esti o persoana care sufera de o obsesie, chinuit de o idee, un sentiment, constient de problema sa un somn bun poate te ajuta
1.Persoanele ce prezinta un caracter obsesiv nu pot sa accepte adevarul daca acesta nu este in acord cu propriile dorinte.
2.Persoanele obsedate nu cunosc granitele relatiilor interpersonale


Solutia numarul unu - deschide bine ochii! Mania persecutiei apare in general la persoanele care au o stima de sine scazuta si care considera ca oricum problema e la ei, ca ei fac ceva gresit din moment ce toata lumea ii ia in deradere. Daca ai acceptat ca problema e la tine, atunci deschide bine ochii si analizeaza-ti comportamentul in diverse situatii. Oare nu ii reprosezi sotului degeaba ca nu te considera og ospodina buna si ca nu te ajuta in casa,c and de fapt nici nu ii dai dreptul al replica si intotdeauna vorbesti peste el? E normal ca atunci cand tu te astepti mereu sa fii atacata de cei din jur sa tinzi sa ataci tu prima, in semn de aparare. Astfel, cei din jur perceep bervozitatea ta si prefera sa stea deoparte pana te linistesti. Tu, dimpotriva, consideri ca te ignora, ca nu te baga in seama pentru ca nu contezi pentru ei. Si uite asa se creeaza un cerc vicios din care nu ai cum sa scapi pana cand nu judeci la rece fiecare situatie cu care te confrunti.
mai mult draga mea chiar nu avem ce discuta
si inca ceva ca sa stie lumea de ce faci aici certuri si de ce esti obsedata.....din cauza ca ai avut un cont de la sters kudika....acum te afisezi cu numele de roses ...sti bine lucrul asta... si sa fie lumea lamurita...oriunde postezi nu faci decit sa denigrezi persoanele care incearca sa isi petreaca o zi linistita pe acest forum...


sa inteleg ca ai igresit topicul???? detest horoscoapele...serios asa....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iulie 2009 09:53
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 09:52:25esti o persoana care sufera de o obsesie, chinuit de o idee, un sentiment, constient de problema sa un somn bun poate te ajuta
1.Persoanele ce prezinta un caracter obsesiv nu pot sa accepte adevarul daca acesta nu este in acord cu propriile dorinte.
2.Persoanele obsedate nu cunosc granitele relatiilor interpersonale


Solutia numarul unu - deschide bine ochii! Mania persecutiei apare in general la persoanele care au o stima de sine scazuta si care considera ca oricum problema e la ei, ca ei fac ceva gresit din moment ce toata lumea ii ia in deradere. Daca ai acceptat ca problema e la tine, atunci deschide bine ochii si analizeaza-ti comportamentul in diverse situatii. Oare nu ii reprosezi sotului degeaba ca nu te considera og ospodina buna si ca nu te ajuta in casa,c and de fapt nici nu ii dai dreptul al replica si intotdeauna vorbesti peste el? E normal ca atunci cand tu te astepti mereu sa fii atacata de cei din jur sa tinzi sa ataci tu prima, in semn de aparare. Astfel, cei din jur perceep bervozitatea ta si prefera sa stea deoparte pana te linistesti. Tu, dimpotriva, consideri ca te ignora, ca nu te baga in seama pentru ca nu contezi pentru ei. Si uite asa se creeaza un cerc vicios din care nu ai cum sa scapi pana cand nu judeci la rece fiecare situatie cu care te confrunti.
mai mult draga mea chiar nu avem ce discuta
si inca ceva ca sa stie lumea de ce faci aici certuri si de ce esti obsedata.....din cauza ca ai avut un cont de la sters kudika....acum te afisezi cu numele de roses ...sti bine lucrul asta... si sa fie lumea lamurita...oriunde postezi nu faci decit sa denigrezi persoanele care incearca sa isi petreaca o zi linistita pe acest forum...


de cand citesc acest forum tu pamela doar te hlizesti....instigi utilizatorii noi la cearta...
si deodata apare acest text..sau comentariu..si ma gandesc...wow fatuca asta chiar gandeste...suspicios,nu?
este doar un copy-paste
http://www.ifeel.ro/c_scapa-de-mania-persecutiei.html
chiar nu poti avea propriile idei?!
redline
Postat pe 3 Iulie 2009 10:01
sa lamuresc un lucru
1.in primul rind domnisoara roses 2906 este una si aceasi persoana cu donttouch...altfel nu imi explik de ce tot denigreaza numele meu pe forum...deoarece contul donttouch nu mai exista acum posteaza in roses 2906....incearca sa ma acuze pe mine de unele lucruri pe care de fapt ea le face....si incearca sa demonstreze ca ea este o victima....pe mine nu ma afecteaza cu nimic din ce face...nu cobor la nivelul ei obsesiv...pur si simplu este inca o zi in care o petrec alaturi de prieteni...pt ca am foarte multi si putin imi pasa ca exista o singura rau facatoare care incearca prin propriul venin de fapt sa isi faca singura rau....mai mult chiar nu se merita sa spun...o zi buna tuturor
nu judecati daca nu stiti despre ce se intimpla cu adevarat.....exista oameni ai forumului care stiu mai bine ce se intimpla si decizile corecte le iau ei...

pamela_1
Postat pe 3 Iulie 2009 10:13
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 10:13:31sa lamuresc un lucru
1.in primul rind domnisoara roses 2906 este una si aceasi persoana cu donttouch...altfel nu imi explik de ce tot denigreaza numele meu pe forum...deoarece contul donttouch nu mai exista acum posteaza in roses 2906....incearca sa ma acuze pe mine de unele lucruri pe care de fapt ea le face....si incearca sa demonstreze ca ea este o victima....pe mine nu ma afecteaza cu nimic din ce face...nu cobor la nivelul ei obsesiv...pur si simplu este inca o zi in care o petrec alaturi de prieteni...pt ca am foarte multi si putin imi pasa ca exista o singura rau facatoare care incearca prin propriul venin de fapt sa isi faca singura rau....mai mult chiar nu se merita sa spun...o zi buna tuturor
nu judecati daca nu stiti despre ce se intimpla cu adevarat.....exista oameni ai forumului care stiu mai bine ce se intimpla si decizile corecte le iau ei...


1. in primul rand nu ma intereseaza cine este d-ra roses2906 sau donttouch....
2. nici plangerile si explicatiile tale nu ma intereseaza...oricum scriind explicatia asta vrei sa pari fata buna,nu?
3.da ti-au spus tie oamenii forumului ca este tot ea?!
4. sincer nu am nimic cu tine..concluzia am tras-o singura citind pe la anumite subiecte ce comentezi..deci nu te ofensa este o idee proprie si personala!
redline
Postat pe 3 Iulie 2009 10:18
fiecare are dreptul la replika....este normal...
pamela_1
Postat pe 3 Iulie 2009 10:22
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 10:13:31sa lamuresc un lucru
1.in primul rind domnisoara roses 2906 este una si aceasi persoana cu donttouch...altfel nu imi explik de ce tot denigreaza numele meu pe forum...deoarece contul donttouch nu mai exista acum posteaza in roses 2906....incearca sa ma acuze pe mine de unele lucruri pe care de fapt ea le face....si incearca sa demonstreze ca ea este o victima....pe mine nu ma afecteaza cu nimic din ce face...nu cobor la nivelul ei obsesiv...pur si simplu este inca o zi in care o petrec alaturi de prieteni...pt ca am foarte multi si putin imi pasa ca exista o singura rau facatoare care incearca prin propriul venin de fapt sa isi faca singura rau....mai mult chiar nu se merita sa spun...o zi buna tuturor
nu judecati daca nu stiti despre ce se intimpla cu adevarat.....exista oameni ai forumului care stiu mai bine ce se intimpla si decizile corecte le iau ei...


1-sunt roses....si atat..............hmm.....un indiciu ar fi (dar nu ti-l dau ,nu meriti)
2-sunt asa pt ca mi se apleaca ,cand te vad..ai furat id meu...poza mea....si ai deschis topic....m-ai denigrat la diversi useri pe privat.....pt mine esti o pers nula.nesemnificativa..si da imi place sa fac misto de tine pt ca pot..ma tine....si meriti....
3-veninul il aplic doar tie......si nu imi spune ca esti victima.......ai sters un topic deschis de mine pt ca te-ai simtit cu musca pe caciula....asta denota cat de slaba de caracter esti..fatuco...........si da cat stau pe forumul ast nu ai pace.......sa iti intre in cap......nu ma iau de useri fara sa fiu jignita ...tu ai facut-o in diverse moduri si repetate.......
capisci?
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 10:24
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 10:22:54fiecare are dreptul la replika....este normal...

este normal...sa ai drept la replica....dar sa spui ceva daca ai de spus..nu sa ii denigrezi pe x si y...in fond eu m-am luat de comentariul tau..nu de certurile dintre voi! si chiar nu ma intereseaza care este mai buna dintre voi!
redline
Postat pe 3 Iulie 2009 10:25
inca ,ceva te rog sa nu mai intri pe profilul meu......................incerc sa savurez cafa in liniste ,iar tu imi provoci o stare de voma.......
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 10:25
draga mea eu nu lucrez pe situl kudika sa sterg topicuri....aduti aminte ca tu ai deschis topik cu mine....si la sters kudika.......si cit despre al doilea topik pe care tot tu poate lai sris ...sa pari victima ...nu t-ia mers inscenarea ...asa ca tine-o tot asa ca pt mine esti invizibila
pamela_1
Postat pe 3 Iulie 2009 10:30
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 10:30:17draga mea eu nu lucrez pe situl kudika sa sterg topicuri....aduti aminte ca tu ai deschis topik cu mine....si la sters kudika.......si cit despre al doilea topik pe care tot tu poate lai sris ...sa pari victima ...nu t-ia mers inscenarea ...asa ca tine-o tot asa ca pt mine esti invizibila


daca iti eram invizibila nu comentai fatuco...
sper ca nu mai imi furi iar poza si mai deschizi alt topic...........as crede ca esti maniaca si suferi de sindromul umbrei penibile singuratice ulfiana.............
hmmm...........cuvinte mari pt o nula.............
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 10:32
pamela_1 crede ma cand iti spun ca roses nu e una si aceeasi persoana ca donty , asa ca , nu stiu de unde ai tras asemenea concluzie , dar sincer nu e asa ,
o zi superba sa aveti toti
blue07scorpion
Postat pe 3 Iulie 2009 10:34
of dontty draga mea....cit suferi de mania persecutiei.....chiar imi este mila de tine.... un bun psihiatru nu strica pt.viitorul apropiat
pamela_1
Postat pe 3 Iulie 2009 10:36
uofffffffffffffffffffffffff
uofffffffffffffffffffffffff
uofffffffffffffffffffffffff
uofffffffffffffffffffffffff
monaq
Postat pe 3 Iulie 2009 10:36
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 10:36:01of dontty draga mea....cit suferi de mania persecutiei.....chiar imi este mila de tine.... un bun psihiatru nu strica pt.viitorul apropiat



uau pana unde te-a dus mintea !!!!!!!!!!
ti-am zis eu ca ai taratze in loc de creier..................ha ha ha .........................

sti ce fac unde ce pap fasolita?
iti dau aere imblanite in putoare democrata si te arunca intr-o groapa
si la iveala cand vei iesea ......tot cu mirosul meu vei ramanea..........ha ha ha
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 10:38
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-03 10:34:10pamela_1 crede ma cand iti spun ca roses nu e una si aceeasi persoana ca donty , asa ca , nu stiu de unde ai tras asemenea concluzie , dar sincer nu e asa ,
o zi superba sa aveti toti


confirm si eu acest lucru !!!!........
etta
Postat pe 3 Iulie 2009 10:40
ba da
donty e roses,e si laura si e si etta...uneori e dandanaua si alteori e lucia....foarte rat e iris si cel mai rar e geo
matracucu
Postat pe 3 Iulie 2009 10:41
si , ps pt roxana , asta nu e forum exclusiv pt sex si anunturi care fac titlul in industria xxx , fara suparare cum a mai spus si dandi , e un site nu normal nu strict sexual se poate vbi de orice
blue07scorpion
Postat pe 3 Iulie 2009 10:42
De la: just_laura, la data 2009-07-03 10:41:53ba da
donty e roses,e si laura si e si etta...uneori e dandanaua si alteori e lucia....foarte rat e iris si cel mai rar e geo

si eu cine sa fiu?!
redline
Postat pe 3 Iulie 2009 10:42
laura , etta , roses , dandi , scuze daca am omis pe cineva
blue07scorpion
Postat pe 3 Iulie 2009 10:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pentru toti cei interesati de sex anal 12 De la: minunina_2007 14 Iunie 2009 13:45
sexul oral este necesar ori ba? 52 De la: kittycrys 17 Aprilie 2010 21:27
Ce este mai presus de sex pe lumea asta? 27 De la: _oktober_ 29 Iulie 2009 13:11
Nuvaring 2 De la: Madallina16 1 August 2014 18:18
To swing, or not to swing, this is the question 44 De la: DreamHunter 12 Octombrie 2010 12:14