Intrebare intrebatoare..help

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

pappy Avatarul lui pappy

131 mesaje

Eu am o dilema..de fiecare data cand vine vara.. vreau s port si eu fuste..si fiindca snt sportiva.. eu am 1.56.. si am muschi calumea la picioare..snt formata bine.. ca in afara d karate..cand eram clasa 9-10 a a fkt si cva fotbal..deh ce s fac dak imi place sportu...dar nush ce fel d fuste sa-mi pun.. ca am cva in dulap dar vreau sa-mi avantajeze si nah felul cum arat..ca sunt cladita bine...dar mama imi zice ca e urat ca s vad muschii..la fusta...asa e?si dak iau fusta ce incaltaminte as putea s iau..s zic ca mi-ar placea cum sunt tenismenele ..dar chiar asa..se vede urat dak ai muschi calumea la picioare.? am si fundu bombat...si nush..?
Raporteaza abuz de limbaj
dany1971 Avatarul lui dany1971

102 mesaje
Oras: timisoara

intreaba un prieten !!!
Tazmanian Avatarul lui Tazmanian

1302 mesaje

come to papa
Fosta membra Kudika.ro
De la: pappy, la data 2009-07-02 20:49:52Eu am o dilema..de fiecare data cand vine vara.. vreau s port si eu fuste..si fiindca snt sportiva.. eu am 1.56.. si am muschi calumea la picioare..snt formata bine.. ca in afara d karate..cand eram clasa 9-10 a a fkt si cva fotbal..deh ce s fac dak imi place sportu...dar nush ce fel d fuste sa-mi pun.. ca am cva in dulap dar vreau sa-mi avantajeze si nah felul cum arat..ca sunt cladita bine...dar mama imi zice ca e urat ca s vad muschii..la fusta...asa e?si dak iau fusta ce incaltaminte as putea s iau..s zic ca mi-ar placea cum sunt tenismenele ..dar chiar asa..se vede urat dak ai muschi calumea la picioare.? am si fundu bombat...si nush..?

nu , mie personal nu mi se pare dizgratios sa iti arati picioarele, chiar si musculoase ca doar nu faci culturism mergand pe strada.
si eu am picioare destul de musculoase pt gusturile unora si putin imi pasa... oricum port fusta cand mi se pune pata...

you can kiss my kitty ass
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-03 00:10:58
De la: pappy, la data 2009-07-02 20:49:52Eu am o dilema..de fiecare data cand vine vara.. vreau s port si eu fuste..si fiindca snt sportiva.. eu am 1.56.. si am muschi calumea la picioare..snt formata bine.. ca in afara d karate..cand eram clasa 9-10 a a fkt si cva fotbal..deh ce s fac dak imi place sportu...dar nush ce fel d fuste sa-mi pun.. ca am cva in dulap dar vreau sa-mi avantajeze si nah felul cum arat..ca sunt cladita bine...dar mama imi zice ca e urat ca s vad muschii..la fusta...asa e?si dak iau fusta ce incaltaminte as putea s iau..s zic ca mi-ar placea cum sunt tenismenele ..dar chiar asa..se vede urat dak ai muschi calumea la picioare.? am si fundu bombat...si nush..?

nu , mie personal nu mi se pare dizgratios sa iti arati picioarele, chiar si musculoase ca doar nu faci culturism mergand pe strada.
si eu am picioare destul de musculoase pt gusturile unora si putin imi pasa... oricum port fusta cand mi se pune pata...

"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.