Setari Cookie-uri

E iubirea.... sau doar coperta

buna.... am si eu o problema. SUnt cu el de 3 luni si mi se pare k sta nu e exact iubirea descrisa in carti. E prea trist sa zik asa sau tacut cand iesim cu prietenii, si park se teme sa zik ceva, e retinut si mereu eu il sarut prima cand sutem in publik. are 22 ani si e tipul care se credea mereu cel mai tare vorbea intruna si se contra cu lumea, de cand suntem impreuna nu mai e asa, a devenit un pisicu linistit,
Nush cei asta, nu ma mai iubeste si vrea sa scape de mine stiind k numi plac tipii plictisitori, explicatimi si mie cei asta? nu am mai avut asa probleme, si faza e k intradevar vreau sa fiu cu el, si nush dak il iubesc adik nu am iubit niciodata. plzzzz HelP
Boocky
Postat pe 3 Iulie 2009 14:52
in primul rind vorbeste cu el..tu il cunosti mai bine...pare misterios... BAFTA
pamela_1
Postat pe 3 Iulie 2009 15:07
Nu stii ca cine latra nu musca :P inseamna ca doar gura de el :P cred ca l-ai cam speriat....l-ai luat mai tare decat se astepta...parerea mea e sa-l lasi si p el sa faca ceva pt relatia asta...pentru ca ai sa obosesti la un momemt dat sa faci numai tu primul pas...si sa fii cu initiativa...te pup...si sa ne aduci noutati despre relatia ta...
andreea_21_2007
Postat pe 3 Iulie 2009 17:14
Poate are un motiv pt care e asa-nu neaparat ca vrea sa scape de tine.Cel mai bine,vorbeste cu el,nu i-o spune ca un repros ,ci incearca sa-l faci sa se deschida ,sa-ti impartaseasca problemele lui .
Sau poate a fost altfel doar ca sa te cucerasca si acum a revenit la stilul sau!
luyyzz
Postat pe 3 Iulie 2009 17:36
il cunosc bn, adik il cunosc de mult timp de cel putin4-5 ani, nu era tip atat de linistit si ingaditor, poate e bn k e asa pt altii, pt mine insa nu, nu am de gand sa ma marit cu el , si deacee am nevoie de initiativa, de extriimmmm..... cu el ma simt prea in siguranta.... mai are rija sami zik sa nu beau bere k nu e frumos pe cand el dupa kate stiam, era tipul cu belele
Boocky
Postat pe 3 Iulie 2009 21:46
eu as zice sa spui doamne ajuta ca e un baiat mai rezervat , sau cel putin a devenit . ti-ar conveni sa fie un badaran ?
Lorena26
Postat pe 4 Iulie 2009 00:19
poi de badaran nu am nevoie, e bn k nici nu dau peste ei, dar nush, probabil intradevar e mai bn k a devenit asa, cred k cel mai bn e sa as sa decida timpul... dak nu o sa incerc sa vb q el
Boocky
Postat pe 4 Iulie 2009 00:37
eu cred ca e indragostit acum,de asta se comporta asa......dar de ce nu=l intrebi asa mai pe departe sa vezi ce zice!!!!!!
kudika048077
Postat pe 4 Iulie 2009 10:14
Buna... gata cu nedumerirea a inlocuito suferintza, aseara am pus toate punctele pe " i "
Deci nu pot sa inteleg cum dar intradevfar eu nul mai interesam, Aseara trebuia sa mergem in club q prietenii, si el trebuia sa vie pe la mn k sa mewrgem impreuna fiindk prietena mea e pecata in Milano, L'am astepta toata noaptea si nu a mai venit, l'am sunat si numi raspundea, deci mam suparat si mam culcat. Azi nici nu ma sunat, sunt sigura k ma parasit dar a faqto asa k sa ma supy eu pe el. Nush ce sa ma fac e pentru Prima oara cand sunt parasita, si prima oara cand am dorit intradevar o relatie serioasa, si prima cand am iubit......stie cineva qm pot sa trec peste staria asta sa nu cad in depresie?????
Boocky
Postat pe 5 Iulie 2009 12:42
nu te merita ...parasita nu cred ca vei fi o sa te caute el....atunci pune punctul pe "i" tu
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 09:29
poate ca a intalnit alta ....
oricum...nu te merita...si nu te va merita niciodata...meriti mai mult ...
defapt orice fata merita mai mult....
incearca sa te indragostesti din nou...
adica incearca sa-l uiti...chiar daca va fii greu......
timpul le vindeca pe toate.....
ai grija de tine...si de cine te indragostesti....:*:*
roxyprincesss
Postat pe 6 Iulie 2009 12:55
roxy a spus tot ce trebuia pina acum
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 13:25
Am aflat dc a faqt asta, ii este frik, el vrea relatiii serioase, eu sunt prea mika pt asta, asa k a preferat sa ne desparim pt o perioada de timp. Dak el hotarat asta si pt mine, atunci sa inselat, eu am luat o alta hotarare... Eu ca el o sa mai gasesc, l ca mn nu!
Asta e, si qm ati zis voi, timpul rezolva totul.
Mai am o veste, cred k cel putin peste juma de an o sa ple in alta tzara impreuna cu familia, asa k e bine k neam despartim acum la inceput.

Va multumesc mooolt, sunteti cei mai buni
Boocky
Postat pe 6 Iulie 2009 13:54
viata merge inainte....intodeauna intr-o relatie trebuie sa existe respect....apreciere,iubire.....sa poti sti linga cine stai ai timp sa fi iubita cu adevarat...bafta
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 14:10
buna eu sunt alex sunt casatorita si vreau sa iti dau o parere asa erea si sotu meu sar sa schimbat sa nu crezi tot ce vezi si ce spune realitatea e cu totul alta stai sa mai treaca putin timp si sami spui dak mai e acelas barbat ca acum ,o sa se schimbe si astia care sunt in public tacuti acas sunt cei mai rai oameni
kudika164853
Postat pe 15 Aprilie 2010 14:27
@kudika164853 wow,alexandra dar ce concluzii aberante tragi tu,e de-a dreptul hilar...dar nu ma surprinde,numai dak ma uit la greselile gramaticale pe cm patrat e lesne de inteles.
ca sa revin la topic,eu de exemplu sunt invers,la inceput sunt mai rezervat si tacut,apoi sunt mai guraliv si expansiv..altii sunt invers,depinde,fiecare om e diferit...unii pun o masca de inceput ca sa va atraga apoi dupa ce v-au "cucerit" renuntza la ea.eu prefer sa fiu modest sa-mi dezvalui treptat caracterul,fara a pune masti.si zic eu ca e mai bine asa,persoana care e interesata cu adevarat va dorii sa ma descopere treptat,cine nu,nu.
in cazul lui dak nu te mai cauta inseamna ca nu mai e interesat.cauta pe altcineva.punct.
razz
Postat pe 22 Aprilie 2010 11:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dezamagire 21 De la: Barbie30 21 Iulie 2010 19:26
The end of one love? 7 De la: stem_29 2 Decembrie 2010 20:58
nu stiu ce sa fac.. 9 De la: fran 19 Februarie 2010 22:59
Iubita fratelui ... s-a dat la el... si acum astept parei pro si contra ..... 30 De la: healthy010635 15 Mai 2011 08:27
Doresc femeile din ziua de azi si relatii serioase si o familie?sau doar sint interesate de starea materiala si financiara 3 De la: Marius_Gavril_1 21 August 2016 11:43