Setari Cookie-uri

Femeia Leu, barbatul Berbec

Care este parerea voastra despre relatia dintre femeia Leu si barbatul Berbec?
nico67
Postat pe 7 Iulie 2009 10:41
De la: anira38, la data 2009-07-07 10:41:43Care este parerea voastra despre relatia dintre femeia Leu si barbatul Berbec?


de ce? te ajuta cu ceva?
anybody
Postat pe 7 Iulie 2009 10:49
Barbatul Berbec, oricât ar fi de energic si agresiv, îsi gaseste nasul în persoana femeii Leu, a carei sexualitate deschisa si fara ocolisuri reprezinta o adevarata provocare.Daca ambii parteneri sunt inteligenti si îsi cunosc interesul, relatia poate fi excelenta.
araiya
Postat pe 7 Iulie 2009 10:49
Pentru anybody

Ideea nu era neaparat daca ma ajuta cu ceva...cu siguranta eu n-as fi raspuns la o intrebare cu alte intrebari, deci e clar ca raspunsul tau nu-mi va fi de niciun folos.
Consider ca experientele altora ne pot fi intr-o oarecare masura utile...doar din acest motiv v-am cerut parerea...
nico67
Postat pe 7 Iulie 2009 11:10
pentru aralya...

Da, este adevarat ...este energic, agresiv n-as spune...si foarte iubitor, sensibil...
Inteligenti consider ca suntem amandoi, doar ca ma deranjeaza cateva lucruri destul de esentiale pentru minel...un lucru inceput cu entuziasm il abandoneaza destul de usor, nu-l finalizeaza..
Eu nu pot concepe asa ceva...se multumeste cu ceea ce vreau eu, pentru el multumiorea este ca eu sa fiu multumita...mi-e greau sa-nteleg cum nu poti sa-ti exprimi propria parere in diverse situatii, pentru ca e clar ca nu intodeauna opinia mea este cea corecta...
As vrea sa-l fac sa inteleaga ca si parera lui este la fel de importanta si nu intotdeauna trebuie sa fie cum spun eu, .dar nu stiu cum...
nico67
Postat pe 7 Iulie 2009 11:27
De la: anira38, la data 2009-07-07 11:10:50Pentru anybody

Ideea nu era neaparat daca ma ajuta cu ceva...cu siguranta eu n-as fi raspuns la o intrebare cu alte intrebari, deci e clar ca raspunsul tau nu-mi va fi de niciun folos.
Consider ca experientele altora ne pot fi intr-o oarecare masura utile...doar din acest motiv v-am cerut parerea...


mai fetelor voi chiar credetzi in rahaturile astea de zodii? pierdetzi amanunte mult mai importante ale unei relatzi din cauza faptului ca tot cautatzi"cai verzi pe peretzi" daca ti-as fi raspuns "este o relatzie sortita esecului" ce ai fi facut?te-ai fi despartzit de el asa doar de "amorul artei"ca ti-a spus o dobitoaca pe nus ce forum ca nu va potrivitzi din punct de vedere zodiacal
anybody
Postat pe 7 Iulie 2009 11:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia pesti - berbec 9 De la: arynaaa 15 Septembrie 2012 16:41
eu sagetator ... el balanta ... functioneaza? 18 De la: _dulcik_ 9 Martie 2009 20:42
COMPATIBILITATE BARBAT BALANTA - FEMEIA SCORPION? 5 De la: buburuza25 16 Iulie 2010 18:55
buna 3 De la: yumalai 20 Ianuarie 2010 09:34
cum merge relatia dintre ea varsator si el tot varsator? 16 De la: kudika117656 1 Mai 2010 01:10