Setari Cookie-uri

salon/stilist bun in bucuresti

buna,

va rog sa ma ajutati cu un sfat: un salon/stilist bun in bucuresti.am incercat o sumedenie de saloane (nu cele de cartier fiindca am ramas cu sechele dupa o vizita la un astfel de salon) dar nici pana acum nu am obtinut rezultatul dorit : un blond nisipiu. plec de la salon cu o culoare cat de cat ok, dupa ce ma spal am un galben ingrozitor in cap. sunt convinsa ca o persoana priceputa stie cum sa combine culorile astfel incat rezultatul sa fie cel dorit. va multumesc si astept sugestiile voastre. o zi buna!
kudika050204
Postat pe 9 Iulie 2009 14:43
Buna,

eu iti recomand salonul si stilistul la care merg eu - e un salon vizavi de ambasada frantei, in piata amzei, sun lounge. pe stilist il cheama laur - o sa nimereasca nuanta pe care o vrei, mie imi combina cam 5 culori pt a obtine ce vreau!
ce imi place mai mult e ca imi da si sfaturi pt intretinerea culorii si ma si tunde fain!
incearca si tine-ma la curent! succes!
kudika050455
Postat pe 10 Iulie 2009 10:19
De la: kudika050455, la data 2009-07-10 10:19:25Buna,

eu iti recomand salonul si stilistul la care merg eu - e un salon vizavi de ambasada frantei, in piata amzei, sun lounge. pe stilist il cheama laur - o sa nimereasca nuanta pe care o vrei, mie imi combina cam 5 culori pt a obtine ce vreau!
ce imi place mai mult e ca imi da si sfaturi pt intretinerea culorii si ma si tunde fain!
incearca si tine-ma la curent! succes!


si cam ce preturi sunt
gargaritamica
Postat pe 10 Iulie 2009 10:56
De la: kudika050204, la data 2009-07-09 14:43:13buna,

va rog sa ma ajutati cu un sfat: un salon/stilist bun in bucuresti.am incercat o sumedenie de saloane (nu cele de cartier fiindca am ramas cu sechele dupa o vizita la un astfel de salon) dar nici pana acum nu am obtinut rezultatul dorit : un blond nisipiu. plec de la salon cu o culoare cat de cat ok, dupa ce ma spal am un galben ingrozitor in cap. sunt convinsa ca o persoana priceputa stie cum sa combine culorile astfel incat rezultatul sa fie cel dorit. va multumesc si astept sugestiile voastre. o zi buna!


In Bucuresti nu,dar la Fundulea si intraba de Marcela,e cunoscuta si rezultatul e garantat.Nu iti ia mai mult de 1 ora cu maxi taxi din fata de la Cora Pantelimon.

Postat pe 10 Iulie 2009 10:58
http://insanezone.ro/pysykat-4889.html
kudika046867
Postat pe 10 Iulie 2009 10:59
merci mult pentru raspuns. am intrat pe site-ul lor,numai ca apare ca fiind salon de bronzat. in fine...poti sa-mi spui si mie cam ce preturi au? un vopsit,de exemplu, pe par scurt/mediu. merci mult!
kudika050204
Postat pe 11 Iulie 2009 15:30
Hmmm... iti recomand cu cea mai mare incredere salonul divine...e undeva in zona calarasi :) pe langa p-ta unirii! Eu sunt ft multumita! Daca vrei sa te ajut cu un nr de tel trimite-mi un mesaj privat !bafta!
kudika051948
Postat pe 25 August 2009 18:44
draga mea eu sunt foarte multumita de chic salon.e in romana si ca stilist marian e super ok.mi-a recomandat si niste produse profesionale pentru ingrijirea parului acasa .sunt de la label.m si sunt asa incantata.am un spray acum pentru situatii de criza(daca am parul imbacsit de spuma sau fixativ dau cu sprayul ala si zici ca parul meu e abia spalat).cool nu?oricum salonul este super super
andreutza33
Postat pe 1 Septembrie 2009 11:32
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Extensiile de Par 91 De la: Vedeta 18 August 2014 21:27
HENNA pt un par frumos vopsit 7 De la: death_butterfly 16 Octombrie 2013 20:06
Par despicat 6 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 12:14
salon/stilist bun in bucuresti 9 De la: balrog 14 Martie 2011 15:08
De vanzare 0 De la: 13 Martie 2010 19:02