Setari Cookie-uri

La 13 ani.....

Help me din nou/...am o pr de familie are 13 ani si vrea sa se vopseasca....parul ei e destul de slab....ce parere aveti""?....e bine sa se vopseasca la varsta asta...?
amy_lee_cristina
Postat pe 6 Iulie 2009 13:58
De la: amy_lee_cristina, la data 2009-07-06 13:58:27Help me din nou/...am o pr de familie are 13 ani si vrea sa se vopseasca....parul ei e destul de slab....ce parere aveti""?....e bine sa se vopseasca la varsta asta...?


in niciun caz
anybody
Postat pe 6 Iulie 2009 13:59
in niciun caz , numai daca doreste sa ramana cheala
blue07scorpion
Postat pe 6 Iulie 2009 14:28
sa se vopseasca...oricum probabil k nu-i sta capu la altceva!!! acum nu va cheli dar pe la 30 de ani isi va da seama ce a facut!!! chiar nu se poate accepta asa cum e?? sau o fi carunta si vrea sa-si astupe firele albe...
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 14:30
Lasa ca aveam eu o mare ''DIVA'' in clasa care isi schimba radical culoare parului o data pe luna.SI NU GLUMESC!!!
Acum are un par scuuuuurt,doua fire si foarte despicat..mereu
Auuuch.
blondiewishes
Postat pe 1 Martie 2010 00:17
si eu am trecut prin asta...cand aveam 14 ani
o innebuneam pe maic mea ca vreau vreau vreau sa ma vosesc si la un moment dat mi-a spus ca ma lasa(era sigura ca era doar pura curiozitate)si asa a fost!intr-adevar,nu a fost diferenta mare asa ca dupa ce am vazut eu cum stau lucrurile cu vopsitul,mi-am zis ca o sa mai astept pana mai cresc pentru ca nu se merita

ameelia
Postat pe 21 August 2010 15:58
Eu cred ca cineva ar trebui sa ii explice consecintele dorintelor ei de adolescenta....si eu vroiam suvite blonde pana cand mi-am facut intr-un final cu pudra decoloranta...imi mai cadeau fire de par si inainte dar dupa aceea doar parul blond imi era in perie dupa ce ma pieptanam si peste tot prin casa...era groaznic..nu mai vreau asa ceva in viata mea...mai bine cu parul sanatos!
larysza
Postat pe 25 August 2010 00:10
mai bine s-ar ocupa de ingrijirea lui daca spui ca e slab
blondiewishes
Postat pe 30 August 2010 20:45
doamne la 13 ani deja vrei sa te vopsesti...
dak chiar vrea atata de mult poate sa incerce samponul,acuma depinde si ce vrea ca dak e bruneta si vrea blonda nici o sansa:))
sau exista in farmacii tot felul de substante cu care te vopsesti si la cateva spalari merge jos....
MsDelilah_
Postat pe 12 Septembrie 2010 16:59
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:03
fi-ti-ar tratamentul de ras..ca ne obosesti ochii cu postarile tale..mai ia si tu o pauza in puii mei!
ironia
Postat pe 14 Martie 2011 13:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut pe cineva din IASI care stie sa coase extensii de par 1 De la: HordilaCatalinaMaria 4 August 2011 19:16
Wellaflex Volume 1 De la: adriana0209 24 Octombrie 2010 10:15
Intreaba ma orice vrei sa stii despre ingrijirea parului. 100 De la: blondiewishes 12 Februarie 2016 17:05
sa imi fac parul permanent? 19 De la: crazy_cat95 25 Mai 2009 14:17
tratament par Hairgrow 2% minoxidil 1 De la: Sierra 12 August 2011 16:13