Intrebare

Voteaza:

kudika049846 Avatarul lui kudika049846

28 mesaje

Stiti cumva un site unde se gasesc gama totala a polaroidului ???
Mai sunt interesat de gama din armani si yves sain laurent ?
Raporteaza abuz de limbaj
X
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

nu
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika049846, la data 2009-07-12 17:04:07Stiti cumva un site unde se gasesc gama totala a polaroidului ???

dupa boschetul din fata ta
Cand inima unui barbat este deprimata de atatea preocupari, ceata este imediat imprastiata in momentul in care apare o femeie.
Fosta membra Kudika.ro
Da stiu! Mergi inainte ,la dreapta,inainte,la stanga si tot asa!
,,Trebuie sa traim si sa iubim.''
elena_ciub Avatarul lui elena_ciub

10 mesaje

chiar nu stiu cu ce sa te sfatuiesc
ronna20 Avatarul lui ronna20

68 mesaje

Fetelor, am gasit o fff tare promotie la profesionalcosmetics.ro
mi-am luat un set cu 4 produse profesionale Keune ptr ingrijirea parului pe timpul verii care oricum imi sunt indispensabile ( eu tin fff mult la parul meu mai ales ca este blond si necesita atentie sporita) si am primit cadou o pereche de ochelari de soare POLAROID.
Prima data cand am auzit zic, eee... ii fac si eu cadou si am rams socata cand am primit coletul!!! sunt super tari, moderni, f misto ce sa mai, au husa speciala si laveta, iar in magazin i-am vazut la 200 lei bucata.
Coletul a venit prin curier si cei de la profesionalcosmetics.ro m-au impresionat si pt faptul ca mi-au dat livrare gratis ( produsele au costat 320 lei) iar tot ce era in colet a venit super ambalat cu bule de aer etc.

Recomand tuturor aceasta promotie, ochelarii sunt extraordinari!!!!
www.profesionalcosmetics.ro/store.html?page=shop.product_details...
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika049846, la data 2009-07-12 17:04:07Stiti cumva un site unde se gasesc gama totala a polaroidului ???

Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje

De la: Trecatorul, la data 2009-11-12 15:33:12Da stiu! Mergi inainte ,la dreapta,inainte,la stanga si tot asa!

Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
ruby_koly Avatarul lui ruby_koly

4 mesaje

ochelari cred