Setari Cookie-uri

Vreau credit pentru casa

Stau de 9 ani in chirie si mi s-a cam luat....As vrea sa-mi fac un credit pentru un apartament.... insa nu cred ca ma incadrez...nu prea am nici vechime in munca..nici salariu mare....nici cu ce sa garantez....Este cineva pe aici in tema cu aceste conditii sau care ma poate ajuta cu niste informatii referitoare la conditiile de aprobare....ca sa-mi fac o idee inainte de a incepe sa umblu prin banci....multumesc..va pup
generash
Postat pe 13 Iulie 2009 11:20
pai ar trebui sa-mi dai mai multe detalii...poti in privat.Cum ar fi vechime,salariu net,de cat timp lucrezi,daca esti casatorita sau nu, ce varsta ai,cati angajati are firma a care lucrezi..Sunt broker de credite si as putea sa te ajut.
loreen
Postat pe 13 Iulie 2009 11:26
Buna...o casa a ajuns in ziua de azi un vis..t inteleg perfect. Cred ca pot s t ajut cu o finantare ptr programul Prima Casa si nu numai. Daca t intereseaza imi poti trimite maill la irina_aka@yahoo.com.
Sper sa fie intr-un ceas bun!
irina_aka
Postat pe 24 Iulie 2009 11:42
Vorbeste cu parintii si rudele, ei te pot ajuta facand un credit ipotecar pe locuinta lor, acesti banii fiind avans ptr contractare locuinta. Apoi faci imprumut de la banca si cumperi locuinta. Dar vei fi nevoit sa platesti ambele rate, la parinti si a ta! De aceea e indicat sa sumanchiriezi sau sa iei in gazda prieteni, colegi, cunostiinte, etc. pentru a-ti fi mai usor la rambursare. Sau inchiriezi noua ta locuinta incercand sa gasesti tu o gazda la o ruda, prieten, coleg, sa fie mai ieftin. N-ar strica un job in strainatate, pe o perioada scurta!
Sa ai bafta si sa reusesti!
kudika044610
Postat pe 24 Iulie 2009 11:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ESTE POSIBIL CA O FEMEIE SA AIBA 15-20 DE ORGASME 21 De la: yumalai 19 Februarie 2010 11:10
O tânãrã acuzã cã a fost ÎNÞEPATÃ CU UN AC de un bãrbat necunoscut. 92 De la: medgidia 21 Ianuarie 2012 21:49
SOLUTII PENTRU A SALVA IUBIREA!! 23 De la: ina84 15 Mai 2009 10:05
un nou cheat de socializare http://emwap.org/c0cayna_f3t3l0r intra si u nu vei regreta 1 De la: kudika_27880 29 Ianuarie 2013 06:19
Ce parere aveti despre fenomenul Big Bang ? 26 De la: UnYang 3 Martie 2009 23:55