Setari Cookie-uri

produsele naturiste sunt miraculoase?

De la: kudika226898, la data 2010-07-13 20:11:17Sau, va merge ulciorul de multe ori la apa , tocmai pentru ca sunt multi ignoranti...oricat de necaz v-ar fi pe mine, dragi MLM-iste, trebuie sa recunoasteti ca luati flit frecvent...altfel nu imi explic colinda voastra pe atatea forumuri... ...tocmai pentru ca unii oameni doresc ce e mai bun, au inceput sa citeasca, nu sa asculte firoscoasele MLM, devenite peste noapte (a se citi dupa seminar) vracite... ...
nici nu ai sa-ti poti expilca vreodata colinda noastra, fiindca ne dovedesti inca odata ca esti ingoranta...discuti despre un subiect despre care nu cunosti nimic concret...emiti doar pareri, nicio certitudine !!!! din aceasta cauza nu are cum sa ne fie necaz pe tine...!!! cand ai sa cunosti amanunte corecte despre ceea ce inseamna si cum functioneaza corect MLM, atunci putem discuta de la egal la egal, pana atunci, esti intr-o foarte mare inferioritate !!!!
4Life
Postat pe 13 Iulie 2010 23:41
Eternele clisee de limbaj, de la seminariile de spalare a creierelor... ..cum nu e cineva de acord cu un MLM-ist, acesta va sari ca ars, neputand intelege cum de lumea nu poate crede in minunatia de afacere in care activeaza el...apoi se continua cu aere de superioritate gratuita...toata lumea care ein dezacord cu ei e ignoranta si prost informata...daca nici asta nu tine, se ia brosura si se insira istoria MLM-ului....apoi se povesteste cum au ajuns ei mari becheri, in timp noi, ceilalti muritori, cu servicii normale, murim de foame... ...daca te uiti la infloritorii MLM-isti care colinda cu disperare netul in cautare de adepti (nu neaparat de a vinde), vei constata ca sunt, multi dintre ei, imbracati si incaltati de la second-hand si nu au renuntat la serviciile de 7-8 milioane lunar...dar, in nebunia lor, toti se cred potentiali milionari...dar nu vei vedea nici unul cu nu stiu ce casa sau nu stiu ce masina, luata pe banii din maretele afaceri...lumea s-a dumirit ce e cu voi...
kudika226898
Postat pe 14 Iulie 2010 19:59
De la: kudika226898, la data 2010-07-14 19:59:51Eternele clisee de limbaj, de la seminariile de spalare a creierelor... ..cum nu e cineva de acord cu un MLM-ist, acesta va sari ca ars, neputand intelege cum de lumea nu poate crede in minunatia de afacere in care activeaza el...apoi se continua cu aere de superioritate gratuita...toata lumea care ein dezacord cu ei e ignoranta si prost informata...daca nici asta nu tine, se ia brosura si se insira istoria MLM-ului....apoi se povesteste cum au ajuns ei mari becheri, in timp noi, ceilalti muritori, cu servicii normale, murim de foame... ...daca te uiti la infloritorii MLM-isti care colinda cu disperare netul in cautare de adepti (nu neaparat de a vinde), vei constata ca sunt, multi dintre ei, imbracati si incaltati de la second-hand si nu au renuntat la serviciile de 7-8 milioane lunar...dar, in nebunia lor, toti se cred potentiali milionari...dar nu vei vedea nici unul cu nu stiu ce casa sau nu stiu ce masina, luata pe banii din maretele afaceri...lumea s-a dumirit ce e cu voi...
habar nu ai ce vorbesti !!! esti in totala necunostinta !!! nu toata lumea care nu este de acord cu MLM-ul este si ignoranta...tu dovedesti cu varf si indesat ca esti ingnoranta !!! am inteles ca ai un mare cui impotriva MLM-ului, cu toate ca nu stii exact ce este acesta....asta o inteleg iarasi....DAR CE TE RETINE SA VEZI CARE ESTE TREABA CU TRANSFER FACTOR ???? poate vreodata tu sau cineva drag tie va avea nevoie de asa ceva?!?!?!

iar daca-mi spui ca nu vei avea nevoie de asa ceva, tin sa te anunt ca la un moment dat al vietii tale si tu ai consumat asa ceva....asadar lasa gargara asta cu seminariile la oparte ca nu tine....este decat o gargara facuta de persoane ca tine care la un moment dat al vietii au cochetat cu ideea de MLM si " nu le-a mers" .... tot din cauza ta nu ti-a mers....

mergi tu la slujba pana la 65 ani cand statul iti va da dreptul sa te pensionezi, sa primesti o pensie care oricum nu-ti va ajunge, si lasa-ne pe noi, astia " indobitociti"de seminarii sa ne traim viata asa cum ne-o dorim !!!!

p.s. sunt in Romania mii de oameni care din MLM castiga cu mult peste cat castigi tu ca slujbas credincios !!!daca nu ma crezi pe mine, mergi si convinge-te singura !!!
4Life
Postat pe 15 Iulie 2010 23:27
Ce ti-am spus ca folosesti cliseele de la seminariile de spalare a creierelor...aproape pe toate le-ai folosit...
-mergi la serviciu, ca noi castigam fabulos din MLM...atunci de ce stati intr-un amarat de apartament si conduceti Logan...de ce umblati distrusi dupa adepti ziua si noaptea si pe net (noi astia cu serviciu lucram 8 ore)
- esti ignorant...toata lumea care nu e cu MLM-ul e ignoranta dupa mintea voastra...
- ai cochetat cu MLM si nu ti-a mers...nu am cochetat cu nici un MLM, am avut intotdeauna un job bine platit...dar am incercat cateva MLM-isme si m-am convins...
Vezi cum v-a prostit presedintele vostru...de umblati ca si robotii...si tot degeaba...
Si nici unul nu v-ati lasat de amaratele alea de servicii de 7-8 milioane pe luna, care v-au impins la MLM, unde v-au impuiat capul cu prostii...De ce nu va lasati de servicii, daca tot castigati asa bine?
kudika226898
Postat pe 16 Iulie 2010 07:16
Pentru cine nu stie sau nu are incredere in produsele naturale renumita Monica Tatoiu care avut cancer a scapat cu ajutorul produselor naturiste .In suplimentul ziarului local din Pitesti a fost scris acest subiect si nu este singura persoana care scapat de boala cu tratament naturist.
Eu folosesc produsele Forever cu aloe vera , am reusit sa ma las de fumat cu aceste produse , am scapat de o infectie la rinichi (colibaciloza) care nu a cedat la medicamente, sora mea a slabit cu produsele acestea 15 kg .
In mai multe emisiuni ale Dl-ui Condurateanu s-a discutat despre aceste produse cu aloe vera , la un post de televiziune a fost un reportaj despre aceste produse .
Forever este lider mondial distribuie produsele in peste 130 de tari de 15 ani .Multi au facut o afacere din acest
job part time si au succes datorita calitati produselor
Produsele Forever sunt atestate de MInisterul Sanatatii din Romanaia .
Pentru persoanele care au probleme de sanatate (gastrita,hemoroizi ,ficat,diabet,psoriazis,acnee,caderea parului, arsuri si altele puteti sa intrati la urmatoarea adresa
http://aloevera4everpitesti.blogspot.com/search/label/Ingrijirea%20corpului
andreidavid11
Postat pe 30 August 2010 12:27
Vai, mi-era chiar dor de un MLM-oi cu minciunica "aloia"....
kudika226898
Postat pe 30 August 2010 13:19
din afacerea mlm poti cistiga bani multi doar daca racolezi citi mai multi oameni ptr a intra in mlm sau a le vinde produse ca sa ai comision ,altfel nu cistigi nimic .cei care au cistiguri mari din asta sint cei din virful piramidei
kudika494854
Postat pe 7 Ianuarie 2012 17:23
De la: kudika_9590, la data 2014-06-27 12:13:00Buna fetelor, nu stiu cum fac, dar la inceput de vara, eu racesc tot timpul. Fie o viroza, fie gripa, cumva fac si tot ma imbolnavesc. Asa ca pot sa zic ca am deja experienta cu suplimentele pentru imunitate. Am incercat mai multe si in general pot sa zic ca am fost multumita, insa cel mai bine cred ca m-am impacat cu activit imuno forte de la ropharma. E un supliment natural, pe baza de lactoferina si colostru bovin si ft ft ok ca pret. Dupa vreo 3 saptamani, chiar am inceput sa simt ca sunt mai ok si m-am mai oprit cu racelile.


Iham...mai era un idiot care se certa pe aici cu cei care ii spuneau ca a intrat in MLM ca sa vanda rahat pe batz...
kudika226898
Postat pe 27 Iunie 2014 15:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse cosmetice Hegron fabricate exclusiv in Olanda si produse 100% naturale www.atshopping.ro 5 De la: kudika226898 14 Noiembrie 2010 16:59
tratament intensiv de hidratare anti-rid 4 De la: Cassey_ 24 Mai 2009 14:02
Aloe Vera.Planta care vindeca peste 50 de boli! 3 De la: silviu_m74 17 Decembrie 2008 18:09
semintele de in 2 De la: crysa_tm 19 Octombrie 2010 09:53
Noni sanatate din natura 17 De la: marinandrei53 19 Mai 2012 22:33