Setari Cookie-uri

Exista vampiri????

De la: yumalai, la data 2009-09-20 16:19:09da pe mine m-a muscat un vampir la tara zi tu andreea ca nu e asa=)):P

daaaaa e ffffffffffffffff adevaratttttttttttttt
andreeaaa88
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:20
De la: andreeaaa88, la data 2009-09-20 16:20:23
De la: yumalai, la data 2009-09-20 16:19:09da pe mine m-a muscat un vampir la tara zi tu andreea ca nu e asa=)):P

daaaaa e ffffffffffffffff adevaratttttttttttttt

de la muscatura mi-au crescut si sanii=))=))
yumy
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:22
De la: yumalai, la data 2009-09-20 16:22:22
De la: andreeaaa88, la data 2009-09-20 16:20:23
De la: yumalai, la data 2009-09-20 16:19:09da pe mine m-a muscat un vampir la tara zi tu andreea ca nu e asa=)):P

daaaaa e ffffffffffffffff adevaratttttttttttttt

de la muscatura mi-au crescut si sanii=))=))

ti s-au umflat rauuu
andreeaaa88
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:23
De la: yumalai, la data 2009-09-20 16:22:22
De la: andreeaaa88, la data 2009-09-20 16:20:23
De la: yumalai, la data 2009-09-20 16:19:09da pe mine m-a muscat un vampir la tara zi tu andreea ca nu e asa=)):P

daaaaa e ffffffffffffffff adevaratttttttttttttt

de la muscatura mi-au crescut si sanii=))=))


rozmario, de ce ma ispitesti!! ??
geo_x
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:24
pey vroiam eu sa ii am mai mari noroc cu vampirelul asta ca mi-a marit silicoanele=))=))
yumy
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:27
De la: geo_x, la data 2009-09-20 16:24:25
De la: yumalai, la data 2009-09-20 16:22:22
De la: andreeaaa88, la data 2009-09-20 16:20:23
De la: yumalai, la data 2009-09-20 16:19:09da pe mine m-a muscat un vampir la tara zi tu andreea ca nu e asa=)):P

daaaaa e ffffffffffffffff adevaratttttttttttttt

de la muscatura mi-au crescut si sanii=))=))


rozmario, de ce ma ispitesti!! ??

nu eu sunt de vina vampirelul e
yumy
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:29
ai grija ma ca vine si la tne vampiru`
zgomote
Postat pe 24 Septembrie 2009 22:18
De la: fetita_cu_fitze, la data 2009-07-15 22:06:01Chiar exista vampiri???Ca am intrat pe un forum si aia de pe acolo spuneau ca vampirii exista si ca se hranesc cu energie,iar daca nu credem in ei o avem parte de unu.Credeti ca exista asa ceva????


Da, cred ca exista tot ceea ce exista...
Daca n-ar exista, nu am putea vorbi despre ei. Nu potzi vorbi despre ceva ce nu exista.
Ateistul spune: "Nu cred ca exista D-zeu" ... Nu este o contradictzie aberanta , sa spui ca nu exista lucrul despre care chiar tu vorbesti ?

Sa presupunem ca tu admiri un peisaj frumos, iar linga tine, un orb care nu vede nimic, te intreaba ce vezi tu?
Potzi sa-i aratzi orbului ca peisajul frumos chiar exista? chiar daca el nu-l vede? Caci pt orb, nu exista ceea ce tu vezi...
... evident ca pentru a-i arata ceea ce vezi tu, ar trebuii sa-i potzi daruii niste ochi cu care sa vada...

Spatziu de Lumina si clara viziune:

Igerii din Lumina = Dumnezeu, Cale, Adevar ,Viatza, Iubire, Fericire, Curaj, Intzelepciune, Libertate, Infinit...(totul iti este ingaduit, experimenteaza tot ce doresti)...

Ingerii Intunericului = Satana, Nonsens, Minciuna, Moarte, Ura, Suferintza, Frica, Nebunie, Gelozie, Limitari de spatziu... (reguli si pedepse)...

Cuvantul "Ingerii" , tradus in limba romana, inseamna = Ganduri... si gandurile zboara la infinit in spatziu infinit... ( cum ai putea tu sa desenezi un gand care zboara de la mine la tine ? Cum desenezi tu cuvantul informatzie?) Azi folosim cuvinte si litere. Dar in perioada credinciosilor primitivi? Cum crezi ca au scris ei cuvantul "Informatzie energetica"? Prescurtat: gandul...Da! exact asa au scris ei... desenand un cap de copil, de om sau animal, cu aripi de pasare ca sa reprezinte zborul.... Asa comunicau in era primitiva. Dar azi ? Azi nu mai desenam cuvintele ci le scriem in litere ...Ar trebuii ca nivelul moral sa mai eleveze si el la nivelul tehnologiei de azi...
Gandurile sint mesagerii , informatorii, fiintza noastra de baza... noi sintem ingeri creeatori de ingeri, ganduri creeatoare de ganduri.... Gandul , este entitatea noastra de baza, fiintza noastra reala,adevarata...
Gandurile sint fortza adevarata care misca alte ganduri .... Gandurile materializate, le numim: scaun, masa, dulap si a.m.d .... gandurile intrupate, le numim: om, animal, peste, pasare si a.m.d. ... iar gandul in starea lui naturala, il numim inger .... D-zeu este ingerul Mare iar dracul este ingerul mic...

Iubirea este ingerul (gandul) Mare...
Gelozia este ingerul (gandul) limitat, deci mic ...

Adevarul este etern, deci gandul Mare...
Minciuna are picioare scurte, este limitata, deci este gand mic...

A daruii Libertate este un gand mare...
A incerca sa domini lumea prin reguli este limitare, deci inger mic...

"Uni oameni pe-ai lor semeni
Ii dispretzuiesc in taina
Cu gresita judecata
Judecandu-i dupa haina

Acei oameni n-or s-ajunga
La a-ntzelepciunii poarta
Alegandu-si mereu caii
Dupa shaua care-o poarta"

Vampir pe vampir nu se vede ca fiind vampir... ci se numesc intre ei persoane descurcaretze ... chiar daca ei beau sangele oamenilor... doar omul poate vedea vampirii precum si vampirii-i vad pe oameni ( in limbajul vampiric, om inseamna fraier; sau victima nesemnificativa, clasa muncitoare, platita cu hartie pe ora...asa se hranes ei cu energia din clasa muncitoare, oamenii de rand, sclavi)

Cand traiesti intr-o lume de vampiri, nu ai cum sa-i vezi , pt ca nu ai termenul de comparatzie... De ce nu ai termenul de comparatzie? pt ca oamenii sint pe cale de disparitzie... i-au stors de energiea vitala , de omenie, si au ramas si ei la fel de seci ca si vampirii... au devenit si ei vampiri pt ca au fost muscatzi de prea multe ori...

Intrebarea ta nu ar trebuii sa fie: " exista vampiri ? "...

Ceea ce ar trebui tu sa te intrebi, este: mai exista oameni ?...
denis_3d25
Postat pe 26 Septembrie 2009 22:31
De la: denis_3d25, la data 2009-09-26 22:31:36
De la: fetita_cu_fitze, la data 2009-07-15 22:06:01Chiar exista vampiri???Ca am intrat pe un forum si aia de pe acolo spuneau ca vampirii exista si ca se hranesc cu energie,iar daca nu credem in ei o avem parte de unu.Credeti ca exista asa ceva????


Da, cred ca exista tot ceea ce exista...
Daca n-ar exista, nu am putea vorbi despre ei. Nu potzi vorbi despre ceva ce nu exista.
Ateistul spune: "Nu cred ca exista D-zeu" ... Nu este o contradictzie aberanta , sa spui ca nu exista lucrul despre care chiar tu vorbesti ?

Sa presupunem ca tu admiri un peisaj frumos, iar linga tine, un orb care nu vede nimic, te intreaba ce vezi tu?
Potzi sa-i aratzi orbului ca peisajul frumos chiar exista? chiar daca el nu-l vede? Caci pt orb, nu exista ceea ce tu vezi...
... evident ca pentru a-i arata ceea ce vezi tu, ar trebuii sa-i potzi daruii niste ochi cu care sa vada...

Spatziu de Lumina si clara viziune:

Igerii din Lumina = Dumnezeu, Cale, Adevar ,Viatza, Iubire, Fericire, Curaj, Intzelepciune, Libertate, Infinit...(totul iti este ingaduit, experimenteaza tot ce doresti)...

Ingerii Intunericului = Satana, Nonsens, Minciuna, Moarte, Ura, Suferintza, Frica, Nebunie, Gelozie, Limitari de spatziu... (reguli si pedepse)...

Cuvantul "Ingerii" , tradus in limba romana, inseamna = Ganduri... si gandurile zboara la infinit in spatziu infinit... ( cum ai putea tu sa desenezi un gand care zboara de la mine la tine ? Cum desenezi tu cuvantul informatzie?) Azi folosim cuvinte si litere. Dar in perioada credinciosilor primitivi? Cum crezi ca au scris ei cuvantul "Informatzie energetica"? Prescurtat: gandul...Da! exact asa au scris ei... desenand un cap de copil, de om sau animal, cu aripi de pasare ca sa reprezinte zborul.... Asa comunicau in era primitiva. Dar azi ? Azi nu mai desenam cuvintele ci le scriem in litere ...Ar trebuii ca nivelul moral sa mai eleveze si el la nivelul tehnologiei de azi...
Gandurile sint mesagerii , informatorii, fiintza noastra de baza... noi sintem ingeri creeatori de ingeri, ganduri creeatoare de ganduri.... Gandul , este entitatea noastra de baza, fiintza noastra reala,adevarata...
Gandurile sint fortza adevarata care misca alte ganduri .... Gandurile materializate, le numim: scaun, masa, dulap si a.m.d .... gandurile intrupate, le numim: om, animal, peste, pasare si a.m.d. ... iar gandul in starea lui naturala, il numim inger .... D-zeu este ingerul Mare iar dracul este ingerul mic...

Iubirea este ingerul (gandul) Mare...
Gelozia este ingerul (gandul) limitat, deci mic ...

Adevarul este etern, deci gandul Mare...
Minciuna are picioare scurte, este limitata, deci este gand mic...

A daruii Libertate este un gand mare...
A incerca sa domini lumea prin reguli este limitare, deci inger mic...

"Uni oameni pe-ai lor semeni
Ii dispretzuiesc in taina
Cu gresita judecata
Judecandu-i dupa haina

Acei oameni n-or s-ajunga
La a-ntzelepciunii poarta
Alegandu-si mereu caii
Dupa shaua care-o poarta"

Vampir pe vampir nu se vede ca fiind vampir... ci se numesc intre ei persoane descurcaretze ... chiar daca ei beau sangele oamenilor... doar omul poate vedea vampirii precum si vampirii-i vad pe oameni ( in limbajul vampiric, om inseamna fraier; sau victima nesemnificativa, clasa muncitoare, platita cu hartie pe ora...asa se hranes ei cu energia din clasa muncitoare, oamenii de rand, sclavi)

Cand traiesti intr-o lume de vampiri, nu ai cum sa-i vezi , pt ca nu ai termenul de comparatzie... De ce nu ai termenul de comparatzie? pt ca oamenii sint pe cale de disparitzie... i-au stors de energiea vitala , de omenie, si au ramas si ei la fel de seci ca si vampirii... au devenit si ei vampiri pt ca au fost muscatzi de prea multe ori...

Intrebarea ta nu ar trebuii sa fie: " exista vampiri ? "...

Ceea ce ar trebui tu sa te intrebi, este: mai exista oameni ?...


imi place ce ai spus..dar te-ai invartit cam mult sa ajungi la concluzie. nu mai gandi atat ca nu-ti face bine..
baiat_anonim
Postat pe 6 Octombrie 2009 14:36
cine gusta pasarika
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-07-16 13:15:09
De la: just_laura, la data 2009-07-16 13:12:02
De la: redline, la data 2009-07-16 13:08:32eu cred ca exista!
i saw..i saw a pussycat!
ai grija ca vampirilor le place sexu oral! tineti picioarele apropiate!



de parca numai vampirilor le place sexu oralu
io nu-s vampir insa da,uite,ma cracesc acilea pe topic in asteptare de vampiri


sex oral o data pe luna la femei si fara numar la barbati au de unde sa suga
cine gusta pasarika la menstruatie se numeste VAMPIREL
laramira
Postat pe 18 Ianuarie 2010 09:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lenjeria intima rosie-vulgara sau sexy? 49 De la: _rox3lla_ 18 Martie 2011 20:47
username 2 De la: geo_refinantat 12 Aprilie 2011 08:06
hei 9 De la: alina_constantin88 16 Iunie 2010 11:29
nutritionist Timisoara 1 De la: maria899 6 Martie 2010 22:17
eu scorpion-el taur 7 De la: diutza10 5 Septembrie 2009 16:55