Ce parere aveti?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika036793 Avatarul lui kudika036793

14 mesaje
Oras: constanta

asa cum spune si titlul meu ma intreb si va intreb pe voi cele care doresc sa mi raspundeti!ce parere veti despre tentatiile dulci si mincinoase care apar zi de zi?sunt cu un tip italian de vreun an si ceva dar in ultim perioada ma deranjeaza raceala lui si ma face sa ma gandesc tot mai des la ...........avansurile altcuiva.....nu vreau nici sa l insel nici sa l las dar cand ii spun sa se schimbe imi r ca el este asa nu se poate schimba........cum sa ma comport?
Raporteaza abuz de limbaj
cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

ai incercat sa vb cu el?....mai fetelor de ce nu comunicati?cu persoana iubita....vb cu el..vezi cum se justifica in fata ta...iar cu avansul celuilant....crezi ca asa il faci pe actualul sa se apropie de tine?....mai mult iti faci tie rau
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you
doareu85 Avatarul lui doareu85

66 mesaje

nu stiu cat de mult cunosti tu italienii,si nici daca ai mai avut de a face cu altii innaintea lui,dar de obicei asa sunt ei.dar tousi incearca sa vb cu el,fa-l sa iti explice de ce face ceea ce face.....lipsa de conversatie este cel mai rau lucru intr-o relatie...comunicati cat mai mult.iti urez succes.
kudika056203 Avatarul lui kudika056203

40 mesaje

comunik cu el,sh spune-i sa iti zik c are d gand sa fak in leg cu u,el c isi doreste d la viata sh d la u,asta e tot c poti fc,sh in schimb cu avansurile altcuiva,ar trb sa te gandesti mai bn,pt k n asa rezolvi situatia,n asa il vei mai apropia d u,vb cu el.
"Asa cum multi fug de suferinta,putini sunt cei kre stiu sa iubeask"
mikela_my Avatarul lui mikela_my

991 mesaje

of razbunarea arma prostului...mai bine o discutie poate rezolvati acest caz
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika036793, la data 2009-07-16 16:39:05asa cum spune si titlul meu ma intreb si va intreb pe voi cele care doresc sa mi raspundeti!ce parere veti despre tentatiile dulci si mincinoase care apar zi de zi?sunt cu un tip italian de vreun an si ceva dar in ultim perioada ma deranjeaza raceala lui si ma face sa ma gandesc tot mai des la ...........avansurile altcuiva.....nu vreau nici sa l insel nici sa l las dar cand ii spun sa se schimbe imi r ca el este asa nu se poate schimba........cum sa ma comport?

Vorbeste cu iubitul tau si spune-i ca te deranjeaza foarte mult atitudinea lui.
Fiecare zi e minunata!