Setari Cookie-uri

un sfat urgent va rog

va rog sa ma ajutati..!!miam lasat fostul meu iubit deoarece cea mai buna prietena a mea sa bagat intre noi...din fericire akm nu mai sunt prietena cu ea!!eu il iubeam foarte mult dar dak ea sa bagat in relatia noastra noi nu am mai putut continua...el insa akm e ku ea dar vb zilinik ku el si imi spune mereu k el mai tine la mne..si eu mai tin la el insa kam putzin pt k mie akm imi plake un alt baiat...fostul meu iubit imi zike de akel baiat k nu e pentru mine....de aceea nu stiu ke sa fak sa ma impak ku el sau sa imi vad de treaba ku kelalat baiat....este a 3 oara knd il iert k fake khestia asta tot ku aceeasi persoana fosta mea prietena...astept un sfat de la voi va rog fffff mult...!!!
iulyca
Postat pe 16 Iulie 2009 14:08
uh ce prietena ticaloasa......si el mult mai mult.....nu categoric...nu......insa ai putea sa zici da...sa ai desparti...si dupa sa ai dai cu flit....sa se oftice amindoi...ca isi merita soarta...
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 14:33
cauta ce este mai bun pentru tine....nu te mai uita in urma... bafta
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 14:34
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 14:33:46uh ce prietena ticaloasa......si el mult mai mult.....nu categoric...nu......insa ai putea sa zici da...sa ai desparti...si dupa sa ai dai cu flit....sa se oftice amindoi...ca isi merita soarta...


Nu merita sa dai sfaturile la fete "kre" nu stiu sa "skrie", dar bine zis scurt si la obiect:)Stilul romanesc.
therapsong2
Postat pe 16 Iulie 2009 14:37
Fereste-ne Doamne de prieteni ,ca de dusmani ne ferim singuri! Da-leFLIT la amandoi .Pamela 1 are dreptate.

Postat pe 16 Iulie 2009 14:37
therapsong2....cere un sfat..merita sa il dam....
eu consider ca trebuie sa o termini cu el....nu merita efortul de a te impaca doar pentru ca asa vrea el...in dragoste faptele conteaza cel mai mult...la el faptele sunt ceea ce ai scris...deci nu te iubeste daca te inseala cu prietena cea mai buna
cristiana_cris
Postat pe 16 Iulie 2009 14:47
poi si eu zikeam tot asa sa ii despart si dupa aia sa ii dau cu flit dar el si in momentul asta cand ne intalnim pe strada si suntem numai noi doi ma saruta si vb zilnic...asta ma face sa cred ca el ma mai iubeste .....
iulyca
Postat pe 16 Iulie 2009 16:33
macar te-ai prins....mai mult nu are rost...bafta sa ne zici cind aplici operatiunea
cristiana_cris
Postat pe 16 Iulie 2009 16:34
ciao.eu cred ca tu ar trebuii sa nu renunti la orgoliul tau de fata si sa il lasi sa se joace asa cu tine.el rade de amndoua...si de tine si de prietena ta......nu il mai baga in seama cand te inatlnesti cu el,chiar daca te doare;iar daca ti-ai gasit pe altcineva nu te lua dupa ce iti spune el asteapta sa vezi cu ochii tai daca celalalt e pt tine sau nu.....si mai e ceva,eu in locul tau de prima data cand te-a inselat cu cea mai buna prietena a ta nu trebuia sa mai bagi in seama nici pe unul nici pe celalalt...dar oricum decizia iti apartine
doareu85
Postat pe 18 Iulie 2009 00:05
De la: iulyca, la data 2009-07-16 14:08:35sa imi vad de treaba ku kelalat baiat....este a 3 oara knd il iert k fake khestia asta tot ku ............


ku klux klan-ul te-ar fi invidiat!!
geo_x
Postat pe 18 Iulie 2009 00:23
De la: geo_x, la data 2009-07-18 00:23:28
De la: iulyca, la data 2009-07-16 14:08:35sa imi vad de treaba ku kelalat baiat....este a 3 oara knd il iert k fake khestia asta tot ku ............


ku klux klan-ul te-ar fi invidiat!!


Hai ca m-a bufnit rasul
therapsong2
Postat pe 18 Iulie 2009 00:29
De la: iulyca, la data 2009-07-16 14:08:35va rog sa ma ajutati..!!miam lasat fostul meu iubit deoarece cea mai buna prietena a mea sa bagat intre noi...din fericire akm nu mai sunt prietena cu ea!!eu il iubeam foarte mult dar dak ea sa bagat in relatia noastra noi nu am mai putut continua...el insa akm e ku ea dar vb zilinik ku el si imi spune mereu k el mai tine la mne..si eu mai tin la el insa kam putzin pt k mie akm imi plake un alt baiat...fostul meu iubit imi zike de akel baiat k nu e pentru mine....de aceea nu stiu ke sa fak sa ma impak ku el sau sa imi vad de treaba ku kelalat baiat....este a 3 oara knd il iert k fake khestia asta tot ku aceeasi persoana fosta mea prietena...astept un sfat de la voi va rog fffff mult...!!!


Ai uitat de litera C din alfabet ??????
Iti dai seama ce tinea iubitul tau la tine daca a plecat cu asa zisa ta prietena?Eu zic sa nu il prezinti pe actualul ca o sa ramai si fara el.
valivieru96
Postat pe 18 Iulie 2009 00:32
De la: iulyca, la data 2009-07-16 16:33:06poi si eu zikeam tot asa sa ii despart si dupa aia sa ii dau cu flit dar el si in momentul asta cand ne intalnim pe strada si suntem numai noi doi ma saruta si vb zilnic...asta ma face sa cred ca el ma mai iubeste .....

ok, eu aici vreau o lamurire, doua.....
Spui ca va intalniti pe strada.. Asta inseamna ca tu mergi sa iei o paine. (de exemplu) si el sa ia niste tigari si va intalniti. La care, din spusele tale.. se repede la tine, te saruta, iti spune lucruri dragute si.. intra in "butic", pana a doua zi cand situatia se repeta.
Daca nu e asa si E O INTALNIRE programata si de comun acord acceptata, atunci banuiesc ca e si un sarut acceptat, la care se raspunde..
In acest caz.. urmeaza nelamurirea mea...
Te-ai despartit de el sau nu? Stiu ca oamenii care se despart .. nu-si mai vorbesc , doar unul insista .... si, de regula vorbeste in van. Si mai stiu ca atunci cand o femeie care se respecta (si care doreste sa fie respectata si de altii...) este inselata cu prietena cea mai buna. ii sterge din memorie pe amandoi. Nu e nicio branza daca pe ea o scuipi si pe el il saruti. Si nu e nicio branza daca te impaci si dai cu flit..
rashela
Postat pe 18 Iulie 2009 00:49
De la: rashela, la data 2009-07-18 00:49:39
De la: iulyca, la data 2009-07-16 16:33:06poi si eu zikeam tot asa sa ii despart si dupa aia sa ii dau cu flit dar el si in momentul asta cand ne intalnim pe strada si suntem numai noi doi ma saruta si vb zilnic...asta ma face sa cred ca el ma mai iubeste .....

ok, eu aici vreau o lamurire, doua.....
Spui ca va intalniti pe strada.. Asta inseamna ca tu mergi sa iei o paine. (de exemplu) si el sa ia niste tigari si va intalniti. La care, din spusele tale.. se repede la tine, te saruta, iti spune lucruri dragute si.. intra in "butic", pana a doua zi cand situatia se repeta.
Daca nu e asa si E O INTALNIRE programata si de comun acord acceptata, atunci banuiesc ca e si un sarut acceptat, la care se raspunde..
In acest caz.. urmeaza nelamurirea mea...
Te-ai despartit de el sau nu? Stiu ca oamenii care se despart .. nu-si mai vorbesc , doar unul insista .... si, de regula vorbeste in van. Si mai stiu ca atunci cand o femeie care se respecta (si care doreste sa fie respectata si de altii...) este inselata cu prietena cea mai buna. ii sterge din memorie pe amandoi. Nu e nicio branza daca pe ea o scuipi si pe el il saruti. Si nu e nicio branza daca te impaci si dai cu flit..


Bravo, foarte bine zis!
sa ma invete si generatia tanara ca a se desparti de cineva inseamna ca NU trebuie sa se pupe cu el a doua zi in particular :))
kudika052198
Postat pe 20 Iulie 2009 10:14
eu una l-as uita si as incerca sa imi gasesc pe altcineva..desi pare greu asta e de facut. nu poti sa continui acest joc creat de fostul tau iubit. el se pare ca joaca tenis cu voi doua...mult succes
ankpoly
Postat pe 24 Iulie 2009 10:12
asa prietena asa iubit.............altul draga mea..........
cristiana_cris
Postat pe 24 Iulie 2009 11:59
nu stiu de ce ai acuzat-o doar pe cotzoharla,pt ca si el e la fel de vinovat ca ex-prietena ta...pai daca ii era de tine,putea sa se bage cineva intre voi....avea vreo sansa????
deci doi de un leu,lasa-i in plata Domnului si mergi mai departe.
matracucu
Postat pe 24 Iulie 2009 12:03
din experienta inveti parerea mea.trebuie sa te gandesti inainte sa iei o decizie.degeana ceri sfaturi pe un forum ca pana la urma faci cum vrei.am trecut si eu prin asa ceva.nu e placut dar trebuie sa mergi mai departe.nu rezolvi nimic daca te razbuni.fi multumita ca 'prietena' ta te-a scapat de un asa gen de baiat.daca a facut-o odata fi convinsa ca o va mai face.face.daca il iertiel va continua.nu se va schimba situatia.pana la urma el este mai vinovat pt ca el avea o relatie cu tine.daca isi vedea de treaba putea sa se bage oricine intre voi ca nu va afecta relatia.si ea nu poate fi numita prietena.iesi in lume si cunoaste alti baieti.pana la urma o sa cunosti unu ce o sa te multumeasca si o sa te respecte.dar pana atunci daca vrei respect din partea altora trebuie sa ai in primul rand respect fata de tine.sper sa ai puterea sa iei decizia ce te avantajeaza.nu fi trista.vei mai avea parte de asa ceva.important este sa inveti sa treci peste cu DEMNITATE
tania20
Postat pe 24 Iulie 2009 12:42
Dupa mine nici nu ma-s mai gandi la el... da-l d..i si vezi-ti de viata ta.
kametora83
Postat pe 30 Iulie 2009 12:17
eu zic sa il lasi balta pe fostu..si s aincerci sa`l cucerestii pe cel de care ai zis ca iti place acum..e logic ca fostu sa iti spuna k acel tip nu e de tine..din moment ce ti`a spus k inca tine la tine..eu zic ca daca chiar te`ar fi iubit cu adevarat,nu te`ar fi lasat pentru prietena ta cea ma buna
sm0keAlot
Postat pe 30 Iulie 2009 16:15
imi place de fostul asta al tau.. te'a tinut de fraiera pana acum de trei ori ar fi cel mai bazat daca se culca si cu tine si cu fosta ta cea mai buna prietena in acelasi timp he would be my hero
p.s - sarcasm la greu, mai sunt unii care nu se prind
felixcat
Postat pe 30 Iulie 2009 16:27
am patit cam acelasi lucru ca tine cu fostul,numai ca el dupa c gresea si daca aflam,ma lua cu textul ca se sinicide:))
pana cand i-am zis sa treaca la fapte si m-a lasat in pace:)
prietene exista f rar draga mea,iar altul gasesti oricand,numai sa vrei sa accepti o persoana noua in viata ta.
l-ai iertat de 3 ori deja???? daca greseste 1 singura data,va repeta greseala,te asigur.
ai vazut ca asa a facut de 3 ori...nu-ti ajunge?sau iti place sa isi bata joc de tine?
lasa-i pe amandoi sa se bucure unul de altul si tu mergi mai departe.

ps: si eu mai scriu cu "k" dar crede-ma ca m-am chinuit un pic sa descifrez c ai scris:)
rox_gabrielle
Postat pe 3 August 2009 17:58
De la: iulyca, la data 2009-07-16 14:08:35va rog sa ma ajutati..!!miam lasat fostul meu iubit deoarece cea mai buna prietena a mea sa bagat intre noi...din fericire akm nu mai sunt prietena cu ea!!eu il iubeam foarte mult dar dak ea sa bagat in relatia noastra noi nu am mai putut continua...el insa akm e ku ea dar vb zilinik ku el si imi spune mereu k el mai tine la mne..si eu mai tin la el insa kam putzin pt k mie akm imi plake un alt baiat...fostul meu iubit imi zike de akel baiat k nu e pentru mine....de aceea nu stiu ke sa fak sa ma impak ku el sau sa imi vad de treaba ku kelalat baiat....este a 3 oara knd il iert k fake khestia asta tot ku aceeasi persoana fosta mea prietena...astept un sfat de la voi va rog fffff mult...!!!


mai, generatia messenger, pune mana pe carte ca te faci de rusine, draguta! gandeste mai mult cu ce ai pe umeri (sper sa nu fie gol!) si poate a patra oara cand prietenul tau te lasa pentru alta, ai si tu mai multa logica!
Lulli
Postat pe 5 August 2009 11:23
De la: iulyca, la data 2009-07-16 16:33:06poi si eu zikeam tot asa sa ii despart si dupa aia sa ii dau cu flit dar el si in momentul asta cand ne intalnim pe strada si suntem numai noi doi ma saruta si vb zilnic...asta ma face sa cred ca el ma mai iubeste .....


se pare ca nu faci diferenta intre a iubi si a dori sa ai pe cineva din dorinta de a poseda cat mai mult.e clar ca nu te iubeste!daca te-ar fi iubit nu te-ar fi facut sa suferi!mai ales sa te insele cu o prietena!cred ca cel mai bine e sa o iei de la capat cu celalalt tip!meriti mai mult.nu te lasa calcata in picioare!de 3 ori t-a facut asta?????? Doame!!!!si tu l-ai iertat??????????atat de putin te stimezi????nuuuuuu!lasa-l in pace!cea mai buna metoda de a-l pedepsi este sa-l ignori!
tamarrutza
Postat pe 5 August 2009 21:17
De la: iulyca, la data 2009-07-16 14:08:35va rog sa ma ajutati..!!miam lasat fostul meu iubit deoarece cea mai buna prietena a mea sa bagat intre noi...din fericire akm nu mai sunt prietena cu ea!!eu il iubeam foarte mult dar dak ea sa bagat in relatia noastra noi nu am mai putut continua...el insa akm e ku ea dar vb zilinik ku el si imi spune mereu k el mai tine la mne..si eu mai tin la el insa kam putzin pt k mie akm imi plake un alt baiat...fostul meu iubit imi zike de akel baiat k nu e pentru mine....de aceea nu stiu ke sa fak sa ma impak ku el sau sa imi vad de treaba ku kelalat baiat....este a 3 oara knd il iert k fake khestia asta tot ku aceeasi persoana fosta mea prietena...astept un sfat de la voi va rog fffff mult...!!!



da cu c nu e kool?????



ce mari probleme ai...CRESTI si se rezolva toate
corina981
Postat pe 16 August 2009 13:41
Iulyca meriti ceva mai bun... Eu zic sa il ignori pentru ca prin indiferentza ,,omori" pe cineva... Nu castigi nimic daca stai sa te gandesti la planuri de razbunare, din contra, mai mult te amagesti singura si prelungesti problema... O sa suferi o perioada dar trece! Iti doresc multa bafta!
gya01
Postat pe 16 August 2009 17:27
De la: geo_x, la data 2009-07-18 00:23:28
De la: iulyca, la data 2009-07-16 14:08:35sa imi vad de treaba ku kelalat baiat....este a 3 oara knd il iert k fake khestia asta tot ku ............


ku klux klan-ul te-ar fi invidiat!!
chiar...ce atati de k??? "ku "celalalt,nu "celalat,"...knd il iert"...etc...
ella_tody
Postat pe 15 Septembrie 2009 11:05
De la: iulyca, la data 2009-07-16 14:08:35va rog sa ma ajutati..!!miam lasat fostul meu iubit deoarece cea mai buna prietena a mea sa bagat intre noi...din fericire akm nu mai sunt prietena cu ea!!eu il iubeam foarte mult dar dak ea sa bagat in relatia noastra noi nu am mai putut continua...el insa akm e ku ea dar vb zilinik ku el si imi spune mereu k el mai tine la mne..si eu mai tin la el insa kam putzin pt k mie akm imi plake un alt baiat...fostul meu iubit imi zike de akel baiat k nu e pentru mine....de aceea nu stiu ke sa fak sa ma impak ku el sau sa imi vad de treaba ku kelalat baiat....este a 3 oara knd il iert k fake khestia asta tot ku aceeasi persoana fosta mea prietena...astept un sfat de la voi va rog fffff mult...!!!

Tu chair te gandesti sa te impaci cu ala care te-a lasat pentru prietena ta?
simonycik
Postat pe 15 Septembrie 2009 12:08
cand ne intalnim pe strada si suntem numai noi doi ma saruta si vb zilnic...asta ma face sa cred ca el ma mai iubeste .....

Ce "DRAGOSTE!" Absolut bolnavicioasa si dependenta! Eu am o vorba: "Unde am scuipat, nu ling!"
Dar daca tu ai aceeasta BUCURIE.......atunci CINE ti-o poate rapi???!!
pergolese
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:01
categoric nu te impaca !!!!! dai naibi de barbati toti o apa si un pamant ........ aratai ca ai demnitate de femeie si nu te lesi invinsa de un fustangiu ca el si ca oricare altul.
vanessa_bella1
Postat pe 24 Septembrie 2009 15:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dupa prima experienta sexuala 19 De la: one_size 12 Mai 2010 12:05
knd e bn ptr a incepe vitza sexuala 22 De la: ralukutzza 13 Noiembrie 2009 12:45
curiozitate! pegging 7 De la: kudika_26537 17 Februarie 2013 11:59
sex cu cineva 237 De la: kudika376850 18 Martie 2011 09:58
ce? 13 De la: felixcat 22 Noiembrie 2009 14:55