Setari Cookie-uri

mergeti la preselectii?

e vara inca. dar ptr ca vine in curand toamna, emisiunile astea de la tv au incepu sa fak preselectii.
acuma am auzit de preselectii la shopping. emisiunea de pe Euforia TV
eu ma duc neaparat. mai vine cineva?
lelira
Postat pe 20 Iulie 2009 16:33
De la: lelira, la data 2009-07-20 16:33:24e vara inca. dar ptr ca vine in curand toamna, emisiunile astea de la tv au incepu sa fak preselectii.
acuma am auzit de preselectii la shopping. emisiunea de pe Euforia TV
eu ma duc neaparat. mai vine cineva?
eu as vrea sa vin dar sunt din barlad,ar trebui sa ma deplasez pana la iasi :|..si e altceva cand cunosti deja magazinele si stai in oras :(..
u de unde esti?
MadaIry
Postat pe 27 Iulie 2009 00:59
si eu vreau eu sunt din capitala
yumy
Postat pe 27 Iulie 2009 09:14
Fetele, de-abia astept sa va vad in actiune!\
Kathara
Postat pe 27 Iulie 2009 09:15
Acolo oricat de bune cunostinte ai avea unul din " stilistii! lu peshte sau "critici" iti spun ca "asa nu e bine" ca doar ei sunt desteptii ! Pana la urma moda e sa te simti tu bine nu ce zice ala sau celalat.. mi se pare o aiureala totala tot ce se petrece in emis aceea...Ma intreb de ce romanii pun ATATA pret pe haine, nu, de fapt pe fite ...?..In afara e mai important sa te simti bine si confortabil in haine decat sa fi cu un fular legat la gat pe timp de vara ca asa e la "moda" ...maaann..
airedemolino
Postat pe 28 Iulie 2009 20:33
De la: Amariage, la data 2009-07-28 20:33:48Acolo oricat de bune cunostinte ai avea unul din " stilistii! lu peshte sau "critici" iti spun ca "asa nu e bine" ca doar ei sunt desteptii ! Pana la urma moda e sa te simti tu bine nu ce zice ala sau celalat.. mi se pare o aiureala totala tot ce se petrece in emis aceea...Ma intreb de ce romanii pun ATATA pret pe haine, nu, de fapt pe fite ...?..In afara e mai important sa te simti bine si confortabil in haine decat sa fi cu un fular legat la gat pe timp de vara ca asa e la "moda" ...maaann..

subsriu sau mai e aia sa porti cizme vara
yumy
Postat pe 28 Iulie 2009 20:37
De la: yumalai, la data 2009-07-28 20:37:46
De la: Amariage, la data 2009-07-28 20:33:48Acolo oricat de bune cunostinte ai avea unul din " stilistii! lu peshte sau "critici" iti spun ca "asa nu e bine" ca doar ei sunt desteptii ! Pana la urma moda e sa te simti tu bine nu ce zice ala sau celalat.. mi se pare o aiureala totala tot ce se petrece in emis aceea...Ma intreb de ce romanii pun ATATA pret pe haine, nu, de fapt pe fite ...?..In afara e mai important sa te simti bine si confortabil in haine decat sa fi cu un fular legat la gat pe timp de vara ca asa e la "moda" ...maaann..

subsriu sau mai e aia sa porti cizme vara

He he he..pai as putea sa dau mii de exemple pe tema asta dar ma abtin...Dar daca stau bine sa ma gandesc aia din emis habar nu au cu ce se mananca "moda" ..unii se mai balbaie..altii repeta ce a zis anteriorul...al treilea se leaga de par daca e prins sau nu...cu toate ca emis e pt HAINE nu par ! la naiba ! Ar trebui sa se uite la emis facute in State si sa copieze pe cei de acolo. Aia te ajuta sa iti gasesti stilul , sa te imbraci la moda dar si cu bani mai putini si sa ai incredere in tine...Astia pe langa ca plagiaza ( din ro) o mai fac si prost. Dar hei fetelor daca vreti sa ma rad mergeti la emis ! !
airedemolino
Postat pe 30 Iulie 2009 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caciuli din blana de vulpe! 1 De la: simona1023 3 Noiembrie 2009 19:13
nu stiu ce a fost?! 40 De la: kudika418943 30 Septembrie 2011 20:10
Piscine indoors si accesibile in Bucuresti? 5 De la: speranta1 9 Aprilie 2010 13:50
precum un roman 29 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 7 August 2010 11:44
Rochii de ocazie lungi: extravaganta si rafinament 1 De la: LuluSing 18 Noiembrie 2014 01:55