Setari Cookie-uri

"Un barbat care stie sa faca sex"

Hello ... observ in multe postari pe aici, expresia "un barbat care stie sa faca sex"

in mesaje de genul ... "nu conteaza cat de epilat e ...conteaza daca stie sa faca sex"

sau

"nu conteaza marimea ... conteaza cat de bun e in pat"

Ce inseamna un barbat bun in pat ... care sunt calitatile lui ? ... ce face acest tip de barbat ? .. etc

Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:01
EEEEE CURIOS MIK CE ESTI
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 16:02
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08Hello ... observ in multe postari pe aici, expresia "un barbat care stie sa faca sex"

in mesaje de genul ... "nu conteaza cat de epilat e ...conteaza daca stie sa faca sex"

sau

"nu conteaza marimea ... conteaza cat de bun e in pat"

Ce inseamna un barbat bun in pat ... care sunt calitatile lui ? ... ce face acest tip de barbat ? .. etc

Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


stiu io da nu zic... sa nu afle concurenta
DieMann
Postat pe 22 Iulie 2009 16:04
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08Hello ... observ in multe postari pe aici, expresia "un barbat care stie sa faca sex"

in mesaje de genul ... "nu conteaza cat de epilat e ...conteaza daca stie sa faca sex"

sau

"nu conteaza marimea ... conteaza cat de bun e in pat"

Ce inseamna un barbat bun in pat ... care sunt calitatile lui ? ... ce face acest tip de barbat ? .. etc

Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.



pai ce tu nu stii sa faci sex?
doareu85
Postat pe 22 Iulie 2009 16:07
DACA STIE CUM VREAU EU...CE VREAU EU...UNDE VREAU EU....ESTE DE AJUNS
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 16:07
Asta i-a spus bunica ...lui bunicu ... cand a intrebat-o si el la fel.

Insa acum suntem in alte vremuri mai deschise la astfel de subiecte, postam pe un forum deschis discutiilor pe astfel de subiecte.

Daca tot folositi expresia asta ... "barbat bun la pat" ...hai sa vedem si ce intelegeti prin asta

Curaj !
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:10
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-22 16:07:34DACA STIE CUM VREAU EU...CE VREAU EU...UNDE VREAU EU....ESTE DE AJUNS



pai si tu cum vrei? ca sunt si eu curioasa...ca ma gandeam sa ma dau pe invers...
doareu85
Postat pe 22 Iulie 2009 16:10
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:10:21Asta i-a spus bunica ...lui bunicu ... cand a intrebat-o si el la fel.

Insa acum suntem in alte vremuri mai deschise la astfel de subiecte, postam pe un forum deschis discutiilor pe astfel de subiecte.

Daca tot folositi expresia asta ... "barbat bun la pat" ...hai sa vedem si ce intelegeti prin asta

Curaj !




mi-a facut masa,m-am relaxat si am adormit
doareu85
Postat pe 22 Iulie 2009 16:12
De la: doareu85, la data 2009-07-22 16:12:15
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:10:21Asta i-a spus bunica ...lui bunicu ... cand a intrebat-o si el la fel.

Insa acum suntem in alte vremuri mai deschise la astfel de subiecte, postam pe un forum deschis discutiilor pe astfel de subiecte.

Daca tot folositi expresia asta ... "barbat bun la pat" ...hai sa vedem si ce intelegeti prin asta

Curaj !




mi-a facut masaj,m-am relaxat si am adormit
doareu85
Postat pe 22 Iulie 2009 16:12
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-22 16:07:34DACA STIE CUM VREAU EU...CE VREAU EU...UNDE VREAU EU....ESTE DE AJUNS



pe asta cu ce vrei tu ... o inteleg ... si pe "cum vreau eu" ... pot face un efort ... insa la cea cu "unde vreau eu" ... imi e si teama sa ma gandesc care ar fi variantele ... mai ales ca pari o tipa cam timida ...
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:12
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08
Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


Tu chiar credeai ca vei primi asa ceva?

Mai bine ai intreba niste barbati ce anume le fac ei partenerelor.
AndreiD
Postat pe 22 Iulie 2009 16:13
FLORINE IUBITULE....PE VREMEA LUI BUNICA-TU ERA ALTFEL...ADICA SE INCHIDEA LUMINA SE URCA PE BUNICA-TA SI O COTAIA...DOAR ATIT
.......Am acasa un barbat adevarat din toate punctele de vedere....nu trebuie sa imi zici tu mie cum sta treaba
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 16:13
Un barbat bun la pat ????........ ........pai unul care sa stie cum sa foloseasca "jucaria" (asta inseamna si studiu teoretic uneori ......)..........care sa stie sa simta femeia,ceea ce -si doreste,cat isi doreste,cam pe unde-i sunt zonele erogene..........comunicativ.......tandru.......rabdator ,daca e cazul..........dar si asa mai "wild",cand "toata lumea e pregatita "..........siiiiiiiii.........sa nu adoarma instantaneu,dupa !!!!.........
etta
Postat pe 22 Iulie 2009 16:14
si sa crezi tu mama draga ca sunt timida.... nu ai reusit de data asta
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 16:15
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:13:31
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08
Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


Tu chiar credeai ca vei primi asa ceva?

Mai bine ai intreba niste barbati ce anume le fac ei partenerelor.


da,mai Andrei....pentru ca mai sunt si oameni care nu se sfiesc sa vb despre....problemele vietii !!!.........
etta
Postat pe 22 Iulie 2009 16:16
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:13:31
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08
Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


Tu chiar credeai ca vei primi asa ceva?

Mai bine ai intreba niste barbati ce anume le fac ei partenerelor.


pai nu ma intereseaza ce inseamna expresia "bun la pat" pentru barbati ...

ma intereseaza parerea femeilor ...

pot exista diferente semnificative intre ce crede un barbat despre el ...si crede femeia ;)
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:16
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-22 16:13:50FLORINE IUBITULE....PE VREMEA LUI BUNICA-TU ERA ALTFEL...ADICA SE INCHIDEA LUMINA SE URCA PE BUNICA-TA SI O COTAIA...DOAR ATIT
.......Am acasa un barbat adevarat din toate punctele de vedere....nu trebuie sa imi zici tu mie cum sta treaba



stai asa ... eu nu vreau sa generez conflicte aici ... vreau o discutie cu niste pareri ...

cine vrea sa scrie pe langa subiect .... sa se abtina ...sau sa o faca in alta parte. please
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:17
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:17:30
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-22 16:13:50FLORINE IUBITULE....PE VREMEA LUI BUNICA-TU ERA ALTFEL...ADICA SE INCHIDEA LUMINA SE URCA PE BUNICA-TA SI O COTAIA...DOAR ATIT
.......Am acasa un barbat adevarat din toate punctele de vedere....nu trebuie sa imi zici tu mie cum sta treaba



stai asa ... eu nu vreau sa generez conflicte aici ... vreau o discutie cu niste pareri ...

cine vrea sa scrie pe langa subiect .... sa se abtina ...sau sa o faca in alta parte. please


io deja mi-am luat floricelele -n brate...........pentru serialul care va urma !!!........ .........succes......la rezistenta!!!!.........
etta
Postat pe 22 Iulie 2009 16:19
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:16:07
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:13:31
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08
Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


Tu chiar credeai ca vei primi asa ceva?

Mai bine ai intreba niste barbati ce anume le fac ei partenerelor.


pai nu ma intereseaza ce inseamna expresia "bun la pat" pentru barbati ...

ma intereseaza parerea femeilor ...

pot exista diferente semnificative intre ce crede un barbat despre el ...si crede femeia ;)


Nu vei afla de la femei ce inseamna un "barbat bun la pat".
Vei afla poate, cel mult, niste generalitati pe care oricum le stiai.

Iti repet, ca sa afli cum sa faci sex de calitate, il intrebi pe un barbat care le are cu femeile.

El iti poate explica CONCRET.
AndreiD
Postat pe 22 Iulie 2009 16:21
De la: etta, la data 2009-07-22 16:14:42 Un barbat bun la pat ????........ ........pai unul care sa stie cum sa foloseasca "jucaria" (asta inseamna si studiu teoretic uneori ......)..........care sa stie sa simta femeia,ceea ce -si doreste,cat isi doreste,cam pe unde-i sunt zonele erogene..........comunicativ.......tandru.......rabdator ,daca e cazul..........dar si asa mai "wild",cand "toata lumea e pregatita "..........siiiiiiiii.........sa nu adoarma instantaneu,dupa !!!!.........


uite un raspuns frumos ... inteleg ca "sa nu adoarma dupa" "comunicativ tandru rabdator" si mai wild cand e cazul.


insa
ce inseamna sa-si foloseasca bine jucaria ... concret ... pentru ca expresia ... e cam vaga.
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:21
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08Hello ... observ in multe postari pe aici, expresia "un barbat care stie sa faca sex"

in mesaje de genul ... "nu conteaza cat de epilat e ...conteaza daca stie sa faca sex"

sau

"nu conteaza marimea ... conteaza cat de bun e in pat"

Ce inseamna un barbat bun in pat ... care sunt calitatile lui ? ... ce face acest tip de barbat ? .. etc

Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


pai depinde si de fiecare femeie ca suntem diferite.dar toate vor acelasi lucru:ca barbatul de langa ele sa le faca sa se simta iubite,protejate si sa le faca fericite.si subscriu la ce a spus etta...
roscatika23
Postat pe 22 Iulie 2009 16:24
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:21:08
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:16:07
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:13:31
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08
Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


Tu chiar credeai ca vei primi asa ceva?

Mai bine ai intreba niste barbati ce anume le fac ei partenerelor.


pai nu ma intereseaza ce inseamna expresia "bun la pat" pentru barbati ...

ma intereseaza parerea femeilor ...

pot exista diferente semnificative intre ce crede un barbat despre el ...si crede femeia ;)


Nu vei afla de la femei ce inseamna un "barbat bun la pat".
Vei afla poate, cel mult, niste generalitati pe care oricum le stiai.

Iti repet, ca sa afli cum sa faci sex de calitate, il intrebi pe un barbat care le are cu femeile.

El iti poate explica CONCRET.



stai asa ca nu-s la lectia de sex ... subiectul mi se pare unul de scris pe seama lui ...pentru ca nimeni nu stie totul ...nici barbatii aia despre care scrii tu.
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:24
pai nu genera.......

....un barbat bun la pat.....sa fie pasional...sa tie cum sa faca femeia sa se simta bine prin mingaieri ,sarutari tandre,dulci....sa stie sa faca miscari bune ...un barbat bun la pat este cel care stie ce-i ala preludiu si postludiu, din fund stiu sa dea mai toti, dar partea sentimentala ce implica tandretea, duiosia, dragostea la urma urmei este cea care-l face bun. Rabdarea si felul in care te atinge, vorbeste si se uita in ochii tai in acele momente
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 16:25
hi hi ce tema interesanta
roxy_fely
Postat pe 22 Iulie 2009 16:26
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:21:58
De la: etta, la data 2009-07-22 16:14:42 Un barbat bun la pat ????........ ........pai unul care sa stie cum sa foloseasca "jucaria" (asta inseamna si studiu teoretic uneori ......)..........care sa stie sa simta femeia,ceea ce -si doreste,cat isi doreste,cam pe unde-i sunt zonele erogene..........comunicativ.......tandru.......rabdator ,daca e cazul..........dar si asa mai "wild",cand "toata lumea e pregatita "..........siiiiiiiii.........sa nu adoarma instantaneu,dupa !!!!.........


uite un raspuns frumos ... inteleg ca "sa nu adoarma dupa" "comunicativ tandru rabdator" si mai wild cand e cazul.


insa
ce inseamna sa-si foloseasca bine jucaria ... concret ... pentru ca expresia ... e cam vaga.


concret ???........sa stie .....teorie :.pozitii...tehnici.....aproximari de adancimi...... .......aprecieri de timp........
etta
Postat pe 22 Iulie 2009 16:27
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-22 16:25:49pai nu genera.......

....un barbat bun la pat.....sa fie pasional...sa tie cum sa faca femeia sa se simta bine prin mingaieri ,sarutari tandre,dulci....sa stie sa faca miscari bune ...un barbat bun la pat este cel care stie ce-i ala preludiu si postludiu, din fund stiu sa dea mai toti, dar partea sentimentala ce implica tandretea, duiosia, dragostea la urma urmei este cea care-l face bun. Rabdarea si felul in care te atinge, vorbeste si se uita in ochii tai in acele momente


Ok ... ai spus despre Postludiu ... ce presupune acesta ...dupa parerea ta ? ... ca gesturi, ca timp, ca lucruri de nefacut ...din partea unui barbat ... ?
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:29
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:24:31
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:21:08
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:16:07
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:13:31
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08
Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


Tu chiar credeai ca vei primi asa ceva?

Mai bine ai intreba niste barbati ce anume le fac ei partenerelor.


pai nu ma intereseaza ce inseamna expresia "bun la pat" pentru barbati ...

ma intereseaza parerea femeilor ...

pot exista diferente semnificative intre ce crede un barbat despre el ...si crede femeia ;)


Nu vei afla de la femei ce inseamna un "barbat bun la pat".
Vei afla poate, cel mult, niste generalitati pe care oricum le stiai.

Iti repet, ca sa afli cum sa faci sex de calitate, il intrebi pe un barbat care le are cu femeile.

El iti poate explica CONCRET.



stai asa ca nu-s la lectia de sex ... subiectul mi se pare unul de scris pe seama lui ...pentru ca nimeni nu stie totul ...nici barbatii aia despre care scrii tu.


Ok. Hai ca vedem, peste inca 10 pagini de comentarii, cine a avut dreptate.

Eu zic ca raspunsurile o sa se invarta in jurul a "vreau un barbat tandru sensibil comunicativ si iubitor care sa ma iubeasca, respecte si protejeze si vreau sarutari si preludiu si postludiu"
AndreiD
Postat pe 22 Iulie 2009 16:31
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-22 16:25:49...un barbat bun la pat este cel care stie ce-i ala preludiu si postludiu


postludiu = nani
DieMann
Postat pe 22 Iulie 2009 16:34
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:31:36
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:24:31
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:21:08
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:16:07
De la: AndreiD, la data 2009-07-22 16:13:31
De la: florinbb, la data 2009-07-22 16:01:08
Astept raspunsuri cat mai complete si la subiect.


Tu chiar credeai ca vei primi asa ceva?

Mai bine ai intreba niste barbati ce anume le fac ei partenerelor.


pai nu ma intereseaza ce inseamna expresia "bun la pat" pentru barbati ...

ma intereseaza parerea femeilor ...

pot exista diferente semnificative intre ce crede un barbat despre el ...si crede femeia ;)


Nu vei afla de la femei ce inseamna un "barbat bun la pat".
Vei afla poate, cel mult, niste generalitati pe care oricum le stiai.

Iti repet, ca sa afli cum sa faci sex de calitate, il intrebi pe un barbat care le are cu femeile.

El iti poate explica CONCRET.



stai asa ca nu-s la lectia de sex ... subiectul mi se pare unul de scris pe seama lui ...pentru ca nimeni nu stie totul ...nici barbatii aia despre care scrii tu.


Ok. Hai ca vedem, peste inca 10 pagini de comentarii, cine a avut dreptate.

Eu zic ca raspunsurile o sa se invarta in jurul a "vreau un barbat tandru sensibil comunicativ si iubitor care sa ma iubeasca, respecte si protejeze si vreau sarutari si preludiu si postludiu"



OK ... presupunand ca esti un barbat care se pricepe ... spuneti parerea ... ce inteleg femeile prin barbat bun la pat ... baga un raspuns interesant si pe care o femeie nu ar avea curaj sa il dea.
florinbb
Postat pe 22 Iulie 2009 16:36
Cand actul sexual pare a fi complet, el nu este inca terminat.....unii barbati se gindesc numai ca ei sa se simta bine...femeia sa ramina neterminata...barbatul se intoarce cu spatele si incepe sa sforaie imediat dupa ejaculare....femeia saraca ramine cu lacrimi in ochii....eu cred ca de aceea multe cupluri nu se inteleg...Faceti-va timp pentru exprimarea reciproca a recunostintei in postludiu.
cristiana_cris
Postat pe 22 Iulie 2009 16:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
15 fetisuri, potential fatale 3 De la: adyna2905 10 Februarie 2011 09:16
ce va atrage la corpul unui baiat? 72 De la: marco918 20 Ianuarie 2010 02:11
Sotia e virgina... 818 De la: mady_puppy 7 Noiembrie 2011 00:23
idee de cadou 33 De la: one_size 10 Noiembrie 2009 14:41
E prea mult daca caut o amanta? 1 De la: 7 Aprilie 2017 20:08