Setari Cookie-uri

cum sa capat mai multa incredere in mine?

am si eu o problema cu care ma confrunt cam mereu,sunt draguta,arat destul de bine,sunt cuminte,ma imbrac bine dar cu toate astea nu am incredere deplina in mine,in special cand vine vorba de baieti,sunt mai timida,mai linistita de fel.am incercat sa ma schimb,sa fiu mai nebuna dar nu reusesc si din cauza asta am avut multe de pierdut.am avut un prieten care mi-a zis ca sunt ok ca nu are nimic sa-mi reproseze doar ca lui ii plac fetele mai nebune,mai intepate.imi doresc mult sa fiu si eu asa,sa am incredere deplina in mine,sa nu-mi fie teama de ce zic cei din jur despre mine,sa ma exteriorizez,sa fac ceea ce simt.as vrea niste sfaturi.
kudika045528
Postat pe 24 Iulie 2009 01:20
Fi asa cum simti nu te lasa schimbata pt nimeni. Va veni si timpul cand o persoana te va aprecia pt ceea ce esti si nu ceea ce va dori el sa fi. Dak i-ai cere sa se scimbe pt tine ar face-o???? In ziua de azi nu se mai gasesc fete "cuminti" si poate de aceea ii este greu sa creada ca mai exista inca. Bafta
georgyanna2000
Postat pe 24 Iulie 2009 01:38
Buna, nu o sa-ti zic "simte-te bine! pentru ca asa trebuie! " :) ar fi penibil.
Sfatul meu ar fii sa fii mai nebuna .. dar pentru tine. Vrei sa ai mai multa incredere in tine ? apuca-te de un sport, apuca-te de dans, mergi la cursuri de ce vrei tu, orice simti tu ca nu prea iti vine sa faci just do it :), imbraca-te ciudat si mergi prin oras like you don`t give a ... :)

Legat de atitudine, fii sexy , simte-te sexy, mergi cu umerii in spate si capul sus (nu nasul:P), zambeste!! , mergi cu pasi mici. Increderea pe care o ai in tine se simte din exterior.

pupici
divashoes_punct_ro
Postat pe 24 Iulie 2009 01:46
la mine e invers.as vreau sa fiu mai cuminte,dar nu pot
R_F
Postat pe 24 Iulie 2009 01:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
apelati fara emotii, fara frica la dr ovidiu grecu 3 De la: Dontyyy 9 Februarie 2010 09:12
Femeile se imbraca pt femei!!! 29 De la: kudika081544 24 Februarie 2010 11:58
Fetelor, am nevoie de cat mai multe sfaturi 30 De la: leo_ 25 Iunie 2010 09:05
vestimentatie: ma ajutati cu un clik va rog? 1 De la: kudika313895 2 Septembrie 2012 13:28
Shopping! 13 De la: franziska_eu 3 Februarie 2012 11:46