Setari Cookie-uri

Barbatul ideal casatoria perfecta?????

Am citit mai in toate forumurile despre:despartiri, infidelitate, dejamagire......etc, dar nimeni nu a scris despre relatia perfecta si cat de bine se simte in ea. Sa va spun povestea mea........incepe ca 6 ani in urma si continua pana asta. Relatia nostra a inceput(la mine dintr-o prostie vroiam sa ma razbun pe toti barbati care ii intalneam eu despartita de curand)cu iubire sicera din partea lui, m-a iubit din prima clipa care ma vazut. Eu pe parcursul relatiei am gresit inseland-ul cu diferite persoane,el afland de infidelitatile mele si m-a iertat de fiecare data. Am plecat in strinatate k sa nu il mai vad(nu il iubeam)dar a venit dupa mine isi pierduse toata increderea in mine......cu timpul am reusit sa mi-a recapat, cam el a tras in toata relatia asta,pana intr-o zi cand am ajuns la concluzia k il iubesc mai mult ca orice pe lumea asta(tin sa va spun k nu a incercat deloc sa isi faca o alta relatiesau sa se duca cu vreo alta femeie in pat,de frica ca ma intorc si nu il mai vreau). Am facut copromisul ca nu il voi ma insela niciodata si ca relatia o luam de la zero,dar acum am o mare frica..........credeti in barbatul perfect sau doar e o masca de al lui???? Ne-am casatorit si avem si un copil de o luna jumate mie frica ca va vrea vreodata sa imi intoarca raul facut si nu vreau sa sufar cat a suferit el cu mine desi l-as merita bine de tot credeti ca as avea castoria perfecta pana la batranete
Va multumesc pentru sfaturi
georgyanna2000
Postat pe 24 Iulie 2009 01:23
bna..sfaturi nu sunt in masura sa dau dar cred k dak vroia sa-ti intoarca raul si tie putea sa o faca pana akm....deci nu prea cred mai ales k akm aveti si un bebic...sa-ti traiasca si sa creasca mare si sanatos...barbatul perfect nu cred k exista doar aproape perfect...fiecare om are si defecte pana la urma...pupici..
deeutza27
Postat pe 24 Iulie 2009 01:32
Asta imi e mirarea nu are vici nimic e super ok........ da scuze barbatul aproape perfect. Merci oricum si bafta......
georgyanna2000
Postat pe 24 Iulie 2009 01:41
daca te iubeste asa mult cum spui tu atunci nu ai de ce sa iti faci griji. atunci cand iubesti nu ii vrei raul celui de langa tine. sa iti traiasca bebelasul sa va bucurati de el.
ankpoly
Postat pe 24 Iulie 2009 10:32
De la: georgyanna2000, la data 2009-07-24 01:41:06Asta imi e mirarea nu are vici nimic e super ok........ da scuze barbatul aproape perfect. Merci oricum si bafta......


ooff doamne, in loc sa te bucuri de el, tu iti pui intrebari!
toti ne schimbam, da' macar pana atunci sa crezi si sa traiesti fericirea!
geo_x
Postat pe 27 Iulie 2009 21:31
Va multumesc frumos am sa tin cont va pupic dulce
georgyanna2000
Postat pe 29 Iulie 2009 01:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
te iubesc 105 De la: Max2 6 Decembrie 2011 21:02
buna 0 De la: 16 Septembrie 2010 09:57
poate da... poate nu.. 14 De la: Sibel_16 1 Februarie 2011 15:53
nu stiu daca e bine sa divortez 27 De la: kudika_948125 21 Februarie 2014 18:54
de ce majoritatea barbatilor se schimba dupa casatorie? 100 De la: kudika_27074 9 Septembrie 2013 06:39