Setari Cookie-uri

???? cosmaruri

nu stiu daca am incadrat bine acest mesaj in topic. e a nu stiu cata oara cand mi se intampla si voiam sa stiu daca a mai patit cineva la fel, eu una sunt foarte speriata... poate ca totul pleaca de la creier, dar cine stie. Vi s-a intamplat vreodata atunci cand dormiti, cand visati, sa vreti sa vorbiti sau sa tipati din diferite motive si sa nu puteti? eu personal imi fac rugaciunea in fiecare noapte, dar mai visez si chestii cu coarne...stiti voi ce :| si am visat ca eram fata in fata cu un drac :-s si am vrut sa tip...eram aproape constienta, ma trezisem oarecum, si nu am putut. nu am putut pur si simplu sa zic nimic. dupa ceva vreme am tipat foarte tare de am trezit pe cei din casa. a mai patit cineva asa ceva? stiti oare de la ce e starea asta ? :(
andra88
Postat pe 25 Iulie 2009 11:28

scuze, dar mergi si tu la biserica!vb cu un preot!
redline
Postat pe 25 Iulie 2009 11:32
De la: andra88, la data 2009-07-25 11:28:21nu stiu daca am incadrat bine acest mesaj in topic. e a nu stiu cata oara cand mi se intampla si voiam sa stiu daca a mai patit cineva la fel, eu una sunt foarte speriata... poate ca totul pleaca de la creier, dar cine stie. Vi s-a intamplat vreodata atunci cand dormiti, cand visati, sa vreti sa vorbiti sau sa tipati din diferite motive si sa nu puteti? eu personal imi fac rugaciunea in fiecare noapte, dar mai visez si chestii cu coarne...stiti voi ce :| si am visat ca eram fata in fata cu un drac :-s si am vrut sa tip...eram aproape constienta, ma trezisem oarecum, si nu am putut. nu am putut pur si simplu sa zic nimic. dupa ceva vreme am tipat foarte tare de am trezit pe cei din casa. a mai patit cineva asa ceva? stiti oare de la ce e starea asta ? :(



Stres si iar stres si poate ai ceva pe suflet .
Si el candva a fost un inger ........
valivieru96
Postat pe 25 Iulie 2009 12:01
De la: andra88, la data 2009-07-25 11:28:21nu stiu daca am incadrat bine acest mesaj in topic. e a nu stiu cata oara cand mi se intampla si voiam sa stiu daca a mai patit cineva la fel, eu una sunt foarte speriata... poate ca totul pleaca de la creier, dar cine stie. Vi s-a intamplat vreodata atunci cand dormiti, cand visati, sa vreti sa vorbiti sau sa tipati din diferite motive si sa nu puteti? eu personal imi fac rugaciunea in fiecare noapte, dar mai visez si chestii cu coarne...stiti voi ce :| si am visat ca eram fata in fata cu un drac :-s si am vrut sa tip...eram aproape constienta, ma trezisem oarecum, si nu am putut. nu am putut pur si simplu sa zic nimic. dupa ceva vreme am tipat foarte tare de am trezit pe cei din casa. a mai patit cineva asa ceva? stiti oare de la ce e starea asta ? :(



Se mai intampla sa avem cosmaruri de-astea...toti...Incearca sa inchini perna inainte de culcare.Ce ar fi si mai bine,dar cam greu de realizat,ar fi ca daca mai ai astfel de vise,sa poti spune Tatal Nostru in vis,dar asta ar insemna sa ai un anumit grad de constienta cand te afli in "lumea viselor" si nu se intampla mereu asa.
De ceva vreme am reusit ca atunci cand visez fiinte intunecate sa-L chem pe Dumnezeu in vis asa incat creatura dispare.
Nu te lasa influentata de cosmarurile asta.Ele vin si trec.Inainte de culcare,dupa rugaciunea de seara poti sa spui :"Doamne,trimite-mi un vis frumos",ca sa atragi lucruri frumoase.
Sa visezi frumos!
Didona
Postat pe 16 August 2009 10:41
merci frumos... totusi eu ma inchin in fiecare seara :-s
andra88
Postat pe 16 August 2009 17:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Urticaria de contact 15 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 08:58
Cum e tratata femeia in societate? 37 De la: marco918 4 Iunie 2009 21:27
tuse de la gradi 27 De la: simo_blaga 17 Ianuarie 2017 22:02
sangerare intermenstruala 2 De la: Frankie_Zuzu 15 Septembrie 2009 15:44
help!! 4 De la: Aphrodite 18 Noiembrie 2009 23:55