Setari Cookie-uri

mi-am irosit 4 ani din viata pentru un ticalos

l-am cunoscut in urma cu 4 ani de zile....totul a fost cat de cat bine la inceput pana cand ...intr-o zi mi-a zis ca ma inselase de doua ori cu fete diferite...dar observam ca mi-a spus asta fara nici un regret...dupa asta incepuse sa se raceasca fata de mine...dupa un an de zile eu am cunoscut un baiat care ma sprijinit in toate....era alaturi de mine fara nici un interes..si ma despartisem de fostul( timp de 3 luni de zile.)..pot sa spun ca in perioada asta ma ameninta tot timpul(ca ma bate, ca ma omoara,ca ma taie pe fata ca sa ma desfigureze).dupa acest timp m-am intalnit cu ex si mi-a propus sa ne impacam ca ii pare foarte rau ca ma inselase multe multe minciuni...si eu ca o proasta am acceptat...la fel ,la inceput a fost bine...dar dupa aceia sa schimbat totul ...Eu eram pentru el o carpa ,un obiect...statea cu mine doar ca sa ma bage in patul lui...si sa-i dau banii ca baiatul nu avea (am uitat sa specific ca era genul acela de baiat de cartier)..eu eram catelusul sau ,trebuia sa-l respect,sa-l urmez pe dansul,sa fac numai ce vrea el,eu nu aveam dreptul la o parere,nu puteam sa iau nici o decizie fara ca el sa stie..trebuia sa fac asta pentru ca el este barbat si eu sunt nimic pe langa el...nu aveam dreptul sa am o prietena,pentru ca in fata lui toate erau cu**e,nu puteam sa ma plimb cu o colega ...absolut nimik..trebuia sa stau numai cu el.(nu mai zic ca era extrem de gelos,nici l-a munca nu m-a lasat sa ma duc)..Apoi au inceput bataile....ma batea fara motiv numai pentru ca deschideam gura si vorbeam prostii(asa zicea el,)ma batea cu picioarele in burta ,pumni in cap ........),si apoi regreta si ma implora sa-l iert,ca nu mai face asta niciodata si zicea ca ma iubeste.si il iertam ca proasta pentru ca erau atatia ani..si il iubeam ..a fost primul meu barbat....pana cand s-a imbatat si m-a batut de fata cu toti prietenii lui ..eram afara .bineinteles ca a vazut si lumea.....va intrebati de ce? ..... nu stiu nici eu......(pe motiv ca eu nu il iubesc) . dupa ce m-a batut m-a violat .nenorocitul ...asta a umplut paharul si m-am despartit de el....am noroc ca familia mea este alaturi de mine si ma ajuta sa-mi revin.....uite asa mi-am irosit ani pretiosi din viata langa un nenorocit si am fost sclava lui,....dar sper ca o sa-mi fie bine,sunt tanara ,frumoasa si cred ca nu mi-am intalnit inca jumatatea(sunt de parere ca fiecare o are)......deci fetelor...daca persoana care zice ca va iubeste va loveste..terminati-o ...pentru ca de la o singura palma se ajunge la 4,5 apoi la batai cumplite,....si va distrugeti viata singure...atunci cand o sa apara copii si multe alte probleme...bafta
cristina_1592
Postat pe 27 Iulie 2009 11:41
MA BUCUR DIN TOT SUFLETUL K AI PUS PUNCT RELATIEI ,DE FAPT NICI RELATIE NU O POT NUMI!!
Asa ceva nu este posibil,chiar nu as putea trece peste asa ceva..peste batai si batjocura continua.As accepta aproape orice dar nu asa ceva..cu siguranta k exista si pt tine undeva sufletul tau pereche ,toti avem un suflet pereche,aku tot ce treb sa faci e sa astepti..stiu k ii greu dar alta solutie nu ai...si nu te implica in viitor intr o relatie cu ochii inchisi!apreciez curajul de care ai dat dovada si iti doresc toata fericirea din lume pt k meriti.
SPER SA AUD DE BINE!
partagas
Postat pe 27 Iulie 2009 18:06
De la: cristina_1592, la data 2009-07-27 11:41:00l-am cunoscut in urma cu 4 ani de zile....totul a fost cat de cat bine la inceput pana cand ...intr-o zi mi-a zis ca ma inselase de doua ori cu fete diferite...dar observam ca mi-a spus asta fara nici un regret...dupa asta incepuse sa se raceasca fata de mine...dupa un an de zile eu am cunoscut un baiat care ma sprijinit in toate....era alaturi de mine fara nici un interes..si ma despartisem de fostul( timp de 3 luni de zile.)..pot sa spun ca in perioada asta ma ameninta tot timpul(ca ma bate, ca ma omoara,ca ma taie pe fata ca sa ma desfigureze).dupa acest timp m-am intalnit cu ex si mi-a propus sa ne impacam ca ii pare foarte rau ca ma inselase multe multe minciuni...si eu ca o proasta am acceptat...la fel ,la inceput a fost bine...dar dupa aceia sa schimbat totul ...Eu eram pentru el o carpa ,un obiect...statea cu mine doar ca sa ma bage in patul lui...si sa-i dau banii ca baiatul nu avea (am uitat sa specific ca era genul acela de baiat de cartier)..eu eram catelusul sau ,trebuia sa-l respect,sa-l urmez pe dansul,sa fac numai ce vrea el,eu nu aveam dreptul la o parere,nu puteam sa iau nici o decizie fara ca el sa stie..trebuia sa fac asta pentru ca el este barbat si eu sunt nimic pe langa el...nu aveam dreptul sa am o prietena,pentru ca in fata lui toate erau cu**e,nu puteam sa ma plimb cu o colega ...absolut nimik..trebuia sa stau numai cu el.(nu mai zic ca era extrem de gelos,nici l-a munca nu m-a lasat sa ma duc)..Apoi au inceput bataile....ma batea fara motiv numai pentru ca deschideam gura si vorbeam prostii(asa zicea el,)ma batea cu picioarele in burta ,pumni in cap ........),si apoi regreta si ma implora sa-l iert,ca nu mai face asta niciodata si zicea ca ma iubeste.si il iertam ca proasta pentru ca erau atatia ani..si il iubeam ..a fost primul meu barbat....pana cand s-a imbatat si m-a batut de fata cu toti prietenii lui ..eram afara .bineinteles ca a vazut si lumea.....va intrebati de ce? ..... nu stiu nici eu......(pe motiv ca eu nu il iubesc) . dupa ce m-a batut m-a violat .nenorocitul ...asta a umplut paharul si m-am despartit de el....am noroc ca familia mea este alaturi de mine si ma ajuta sa-mi revin.....uite asa mi-am irosit ani pretiosi din viata langa un nenorocit si am fost sclava lui,....dar sper ca o sa-mi fie bine,sunt tanara ,frumoasa si cred ca nu mi-am intalnit inca jumatatea(sunt de parere ca fiecare o are)......deci fetelor...daca persoana care zice ca va iubeste va loveste..terminati-o ...pentru ca de la o singura palma se ajunge la 4,5 apoi la batai cumplite,....si va distrugeti viata singure...atunci cand o sa apara copii si multe alte probleme...bafta




Cu toate ca esti prea tanara ai avut o experienta foarte urata .Sper ca- i invatat ceva din ce ai permis sa ti se intample si pe viitor o sa alegi mai cu grija.Ai grija multe tind sa mearga pe tiparul aceleeasi gresli .Fa ochii mari si nu mai deveni victima din nou.

Postat pe 28 Iulie 2009 11:59
am obsevrat in ultimul timp k f.multe fete se despart de o pers care o bate
ma bucur mult k ai reusit sa iesi din asta si dau un ex pt cei din jur
bestiutza_relouded
Postat pe 28 Iulie 2009 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 2 De la: Tharr 9 Mai 2011 09:18
hello again... 10 De la: _dulcik_ 15 Aprilie 2009 22:54
buna! 11 De la: Barbie30_ 18 Aprilie 2011 08:47
Nu pot sa-l uit 22 De la: Cristinakitty 21 Ianuarie 2010 18:52
Decolorare? sau doar vopsire? HEELLLPPP 4 De la: Marina_Daniliuc_1 9 Octombrie 2013 18:45