Setari Cookie-uri

Il iubesc pe el, dar m-am culcat cu fratele lui geaman

Il iubesc de 3 ani de zile, timp in care am fost cei mai buni prieteni (amici), eram de nedespartit, ne ajutam reciproc, ne bazam unul pe altul si aveam incredere unul in altul, ce mai, aveam cea mai frumoasa relatie de prietenie! Problema este ca eu inca din prima zi cand l-am vazut m-am indragostit de el. Nu stiu daca sentimentele au fost sau nu reciproce, i-am dat de inteles de multe ori ce inseamna el pt mine, am dormit impreuna, am fost in vacante impreuna, dar nimic... Asa ca, satula de asteptat am decis sa ma consolez cu fratele lui geaman. Zis si facut. A fost o relatie frumoasa, de cateva luni, care s-a consumat patimas si s-a incheiat brusc. Nu-mi pare rau decat ca mi-am pierdut amicul, acum el nici nu mai vrea sa auda de mine, ultimul lucru care mi l-a spus a fost ca ma vedea ca pe cea mai buna prietena a lui si nu concepe sa fiu iubita fratelui lui... Ce sa fac? Imi vreau prietenul inapoi, am nevoie de el, dar nu-mi raspunde la telefon, nici la salut pe strada, si situatia asta tine cam de un an. Uneori visez noaptea ca ne impacam, ca suntem iar amici, ca e ca inainte. Am facut o gresala, dar cred ca ma judeca prea aspru. Cum sa fac sa ma impac iar cu el?
kudika018532
Postat pe 28 Iulie 2009 09:53
De la: kudika018532, la data 2009-07-28 09:53:09Il iubesc de 3 ani de zile, timp in care am fost cei mai buni prieteni (amici), eram de nedespartit, ne ajutam reciproc, ne bazam unul pe altul si aveam incredere unul in altul, ce mai, aveam cea mai frumoasa relatie de prietenie! Problema este ca eu inca din prima zi cand l-am vazut m-am indragostit de el. Nu stiu daca sentimentele au fost sau nu reciproce, i-am dat de inteles de multe ori ce inseamna el pt mine, am dormit impreuna, am fost in vacante impreuna, dar nimic... Asa ca, satula de asteptat am decis sa ma consolez cu fratele lui geaman. Zis si facut. A fost o relatie frumoasa, de cateva luni, care s-a consumat patimas si s-a incheiat brusc. Nu-mi pare rau decat ca mi-am pierdut amicul, acum el nici nu mai vrea sa auda de mine, ultimul lucru care mi l-a spus a fost ca ma vedea ca pe cea mai buna prietena a lui si nu concepe sa fiu iubita fratelui lui... Ce sa fac? Imi vreau prietenul inapoi, am nevoie de el, dar nu-mi raspunde la telefon, nici la salut pe strada, si situatia asta tine cam de un an. Uneori visez noaptea ca ne impacam, ca suntem iar amici, ca e ca inainte. Am facut o gresala, dar cred ca ma judeca prea aspru. Cum sa fac sa ma impac iar cu el?


adica nu i-ai fost iubita desi ai fi vrut?........................te-ai culcat cu fratele lui geaman si asta l-a deranjat?..................ciudat ..............de ce l-a deranjat?daca ar fi fost vorba de alt baiat la fel ar fi reactzionat?
anybody
Postat pe 28 Iulie 2009 10:05
poate nu era fratele lui geaman. poate era el deghizat in frate geaman!
geo_x
Postat pe 28 Iulie 2009 10:20
De la: geo_x, la data 2009-07-28 10:20:06poate nu era fratele lui geaman. poate era el deghizat in frate geaman!


pai chiar daca era asa tot sunt tare nedumerita de ce l-a deranjat? sa nu-i fi placut oare?
anybody
Postat pe 28 Iulie 2009 10:25
De la: kudika018532, la data 2009-07-28 09:53:09Il iubesc de 3 ani de zile, timp in care am fost cei mai buni prieteni (amici), eram de nedespartit, ne ajutam reciproc, ne bazam unul pe altul si aveam incredere unul in altul, ce mai, aveam cea mai frumoasa relatie de prietenie! Problema este ca eu inca din prima zi cand l-am vazut m-am indragostit de el. Nu stiu daca sentimentele au fost sau nu reciproce, i-am dat de inteles de multe ori ce inseamna el pt mine, am dormit impreuna, am fost in vacante impreuna, dar nimic... Asa ca, satula de asteptat am decis sa ma consolez cu fratele lui geaman. Zis si facut. A fost o relatie frumoasa, de cateva luni, care s-a consumat patimas si s-a incheiat brusc. Nu-mi pare rau decat ca mi-am pierdut amicul, acum el nici nu mai vrea sa auda de mine, ultimul lucru care mi l-a spus a fost ca ma vedea ca pe cea mai buna prietena a lui si nu concepe sa fiu iubita fratelui lui... Ce sa fac? Imi vreau prietenul inapoi, am nevoie de el, dar nu-mi raspunde la telefon, nici la salut pe strada, si situatia asta tine cam de un an. Uneori visez noaptea ca ne impacam, ca suntem iar amici, ca e ca inainte. Am facut o gresala, dar cred ca ma judeca prea aspru. Cum sa fac sa ma impac iar cu el?


Nu vreau sa te dezamagesc, dar majoritatea barbatilor (in special cei tineri) au un orgoliu cat Everstul,asa ca slabe sanse sa te impaci cu el si mai ales sa mai fie ce a fost intre voi.Tu voiai de fapt sa-ti fie iubit nu prieten,lucru care nu s-a intamplat nici prima data ,cum crezi ca se va mai intampla dupa ce ai fost cu fratele lui.Ar ficam ciudat nu crezi?Eu as zice sa te reorientezi si sa-i cam lasi in urma pe amandoi.

Postat pe 28 Iulie 2009 10:40
Si sa nu ma intelegeti gresit, nu vreau sa am o relatie amoroasa cu cel pe care l-am iubit atata, il vreau doar ca amic, sunt constienta ca altceva nu ar putea fi intre noi, cum nu a fost nici pana acum, mai ales dupa mica mea escapada cu frati'su
kudika018532
Postat pe 28 Iulie 2009 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
....hellp me 6 De la: catalina69 1 Noiembrie 2009 21:32
pielea uscataaa :( 4 De la: mimi_ca29 11 Aprilie 2011 16:33
Iulya si Fusun_ge 134 De la: Fusun_ge 31 Ianuarie 2014 17:32
Prinsa intre casatorie si cariera,un sfat ca rog? 11 De la: healthy005533 23 Septembrie 2011 12:09
Nu il pot uita orice as face....solutia? 6 De la: jecuestela 8 Aprilie 2010 05:42