Setari Cookie-uri

imi vreau iubita inapoi:(

Relatia mea a durat 4 luni si.. a fost superb ne-am inteles perfect in acest timp nu ia-m gresit cu nimic m-am purtat f frumos cu ea am facut tot ce este posibil pentru ea (tin s precizez k am vb appe 3 ani p mess pana s o vad pana s ne cunoastem in toti acesti 3 ani am sperat s fim prieteni m am rugat s fie cu mine si pana l urma asa a fost) doat k acuma d 3 luni nu mai vrea s fie cu mine nu stiu dc :( nu s intamplat nimic zice k nu ma mai place si k as fi mai mare decat ea intradevar este 8 ani diferenta dar dl inceput a stiut si a zis k nu este nimic rau din contra a zis k e bine ma iubit f mult a zis k sunt totul pt ea cu nimeni nu vb asa k si cu mine nici cu parinti ei nu i venea s creada k ma gasit p mine si ma comport asa fcrumos cu ea dar acuma... nu stiu deodata s schimbat eu nu iam dat nici un motiv Imi e f greu fara ea o iubesc enorm d mult pt mine era un dar de la Dumnezeu un ingeras o vreau inapoi ... VA ROG AJUTATI-MA CU UN SFAT PRIETENESC ;)
goby
Postat pe 28 Iulie 2009 20:11
De la: kudika055425, la data 2009-07-28 20:11:35Relatia mea a durat 4 luni si.. a fost superb ne-am inteles perfect in acest timp nu ia-m gresit cu nimic m-am purtat f frumos cu ea am facut tot ce este posibil pentru ea (tin s precizez k am vb appe 3 ani p mess pana s o vad pana s ne cunoastem in toti acesti 3 ani am sperat s fim prieteni m am rugat s fie cu mine si pana l urma asa a fost) doat k acuma d 3 luni nu mai vrea s fie cu mine nu stiu dc :( nu s intamplat nimic zice k nu ma mai place si k as fi mai mare decat ea intradevar este 8 ani diferenta dar dl inceput a stiut si a zis k nu este nimic rau din contra a zis k e bine ma iubit f mult a zis k sunt totul pt ea cu nimeni nu vb asa k si cu mine nici cu parinti ei nu i venea s creada k ma gasit p mine si ma comport asa fcrumos cu ea dar acuma... nu stiu deodata s schimbat eu nu iam dat nici un motiv Imi e f greu fara ea o iubesc enorm d mult pt mine era un dar de la Dumnezeu un ingeras o vreau inapoi ... VA ROG AJUTATI-MA CU UN SFAT PRIETENESC ;) nu stiu ce sa ma mai fac ...pt ea as face orice me rog zilnic la Dumnezeu s fi din nou bine si frumos si ea a zis k baiat k si mine nu o sa mai gaseasca pt k tot timpul zicea k sunt perfect pt ea si k nu visa asa ceva niciodata tot timpul eram atent cu ea ii ofeream florii ii scriam poezii ii faceam multe surprize era romantic
goby
Postat pe 28 Iulie 2009 20:16
si eu imi vreau iubitul dar stii knd ceva e putred nu te mai opune... doare stiu mult si eu am vb un an cu el pe mess pana cand m-am gandit sa ma vad cu el.....dar acum nu se poate sunt unele chestii care depind de el si el e slab dezamagit nu stiu cum o fii intr-adevar la tn dar nu se merita sa suferi..
yumy
Postat pe 28 Iulie 2009 20:19
De la: yumalai, la data 2009-07-28 20:19:29si eu imi vreau iubitul dar stii knd ceva e putred nu te mai opune... doare stiu mult si eu am vb un an cu el pe mess pana cand m-am gandit sa ma vad cu el.....dar acum nu se poate sunt unele chestii care depind de el si el e slab dezamagit nu stiu cum o fii intr-adevar la tn dar nu se merita sa suferi..
BBFluturas
Postat pe 28 Iulie 2009 20:21
buna.in legatura cu povestea ta....n'a ce zice!te-ai intrebat daca e pt tine....daca te iubeste asa cum zicea....poate parintii ai au avut o legatura cu tacerea ai...cu decizia ei...poate nu era pregatita...incat sa fie in stare de multe pt tine.....incearca sa vb deschis cu ea...sa-ti zica adevaratul motiv...ca daca tu nu-l cunosti nu ai sa ai liniste....mereu o sa te gandesti daca u esti vinovat....daca nu reusesti sa vb deschis cu ea...incerca sa vb cu mama ei...poate ea iti va da de inteles....cate ceva....bafta!
bulina_ta
Postat pe 28 Iulie 2009 21:55
mda....impresionant pot spune....Daca e vorba de o relatzie intre voi inseamna ca asta e .daia nu vrea sa fie cu tine ca suntetzi la distantza shi o relatzie la distantza nu merge niciodata cat de mult ai incerca sa o tzii din scurt.Dar daca nu este vb de asta inseaman ca ea a avut probabil pe cineva in trecut de care tu nu stii shi ea nu vrea sa-tzi spuna shi probabil sa impacat cu respectivul sau daca nu a gasit pe altcineva poate ea este tipul de fata care nu ii place relatzia de lunga durata sau poate nu are anii necesari in care sa gandeasca ceea ce vrea ...sincer incearca satzi reviii cu forta nu o aduci inapoi nu o mai cauta shi poate mai tarziu se va intoarce la tine shi va fi prea tarziu ca tu o satzi gasesti fericirea cu sigurantza....
dulce_giulya
Postat pe 29 Iulie 2009 09:51
a tinut f mult l mine a zis si ea asta stiu k nu minte cand ma vedea pe mine radia de fericire s vedea asta in ochii ei si acuma cred k dak ne am vedea am sta d vb am putea s gasim o sulituie doar ea nu vrea s ne vedem este k si acuma dak ne am vedea iar palcea din nou d mine si eu m am gandit d vb cu mama ei...hmmm sau s vad exact c se intampla chiar tin l ea f mult enorm si stiu k eu nu as putea s o fac s sufere nu as putea sa mi bat joc d ea acuma vreau s ma apropi d ea s o cuceresc din nou chiar dak alti zic dc faca asta k nu eu am gresit hmm dar as vrea sa si dea seama d mine si s se gandeasca k nu sunt om rau stie asta nu am zis nici macar dute in colo catre ea am vrut s fie perfect intre noi k si in povestile de demult
goby
Postat pe 29 Iulie 2009 11:19
Eu am f multa rabdare asa k si persoana si o inteleg mereu ea este o fire kre s enerv repede dar eu am rabdare si inteleg eu cred k, comunicand deschis fata in fata este cel mai imp. cu asta s rezolva tot si la mine sa r putea stie k am o voce linistita calma sincer nu as vrea s renunt l ea si pana acuma mia fost greu k ea in acesti ani nu a vrut s fie cu mine ii era frik k nu o s ne intelegem si o s fie dezamagita si nu ar vrea asta si am demonstrat k nu e asa sper din suflet k Dumnezeu o s ma ajute si s fie bine.Pt ea vreau s invat s cant l pian k ii place mult asta si sa i faco surpriza d ziua ei ceva frumos trandafirii si sa i cant l pian ..:D
goby
Postat pe 29 Iulie 2009 11:33
Tu chiar esti indragostit lulea de fata asta.Ce stzi urez succes......
dulce_giulya
Postat pe 29 Iulie 2009 16:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VA ROG AM NEVOIE DE UN RASPUNS- 48 De la: Cassey 15 Mai 2009 23:52
tinute de ocazie , office sau de zi pe gustul tuturor..in curand mai multe modele 1 De la: SweetSWEET 26 Septembrie 2009 09:44
dragoste 7 De la: bughitza 29 Decembrie 2008 10:03
cosmetice de lux ocazie 1 De la: ocaziebuna 2 Noiembrie 2010 07:37
UN CADOU DE SARBATORI.....! 24 De la: liliana2005 24 Ianuarie 2010 21:50