Setari Cookie-uri

berbec cu berbec.....

am avut si eu o rel cu un berbec...eu fiind tot berbec , timp de 4 ani d zile dar am realizat,ca am pierdut timpu' degeaba,am ajuns de unde am plecat.....din prima saptamana,aceleasi povesti,aceeasi neincredere si infidelitate din prima clipa....greu de tinut langa tine ,un barbat berbec....oare chiar nu se potrivesc in general berbeci intre ei...sau doar noi doi am fost 2 firi prea tari.....?....adevaru' ca m-am chinuit muult si am suferit la fel d mult acesti 4 ani.....
kudika055310
Postat pe 29 Iulie 2009 14:32
barbatii berbec sunt f neincrezatori in ei insusi...
yumy
Postat pe 29 Iulie 2009 14:40
De la: yumalai, la data 2009-07-29 14:40:30barbatii berbec sunt f neincrezatori in ei insusi...


i'auzi... asa zice'n horoscop?
DieMann
Postat pe 29 Iulie 2009 14:50
nu vreau sa aud nimic despre acesti indivizi.....ma refer la cei in berbec....
monaq
Postat pe 30 Iulie 2009 23:51
De la: monaram, la data 2009-07-30 23:51:24nu vreau sa aud nimic despre acesti indivizi.....ma refer la cei in berbec....



deelisha
Postat pe 31 Iulie 2009 00:31
De la: monaram, la data 2009-07-30 23:51:24nu vreau sa aud nimic despre acesti indivizi.....ma refer la cei in berbec....


te'a inselat vreun berbec te pomenesti
DieMann
Postat pe 31 Iulie 2009 00:36
sunt cei mai superficiali oameni, ar fi in stare sa calce peste orice ,numai ca sa-si atinga scopurile.
la fel ca tine , o relatie de 4 ani de zile, nervi ,stres, scandal, gelozie . eu fiind pesti...mai sensibila mai tandra, de multe ori reuseam sa-l linistesc dar pt scurt timp , ca pe urma iar incepea...

berbeci , sa nu mai aud de ei!!!!!!!!!!!!!
alex_dede
Postat pe 31 Iulie 2009 01:37
da m-a inselat ...si inca la greu.......am stiut am acceptat sa fiu iar cu el...pentru ca-l iubeam....dar am realizat ca pot sa iert dar sa uit nicodata....".lupu isi schimba parul dra naravu' ba niciodata",pacat pentru ca sunt o fata care si-ar dori-o multzi baietzi....dar eu am avut ochi doar pentru el......oare cum sa fac sa-mi revin...sa caut fericirea in alta parte...?sau sa o las mai moale...un timp.....sper sa nu dau tot peste un berbec....
kudika055310
Postat pe 3 August 2009 09:50
De la: DieMann, la data 2009-07-29 14:50:31
De la: yumalai, la data 2009-07-29 14:40:30barbatii berbec sunt f neincrezatori in ei insusi...


i'auzi... asa zice'n horoscop?

asa zic eu mama omida barbatii berbec zic una si dupa care alta;)
yumy
Postat pe 3 August 2009 10:06
De la: monaram, la data 2009-07-30 23:51:24nu vreau sa aud nimic despre acesti indivizi.....ma refer la cei in berbec....

hai mona nu fii rea ce faci discriminare?
yumy
Postat pe 3 August 2009 10:07
..mda, tin sa contrazic ...sunt berbec si am o relatie cu un berbec,...de un an, sunt super fericita, e tandru, e romantic, atent....de fiecare data ma surprinde...si...pe langa toate astea arata si al naibii de bine....iar de fidelitate nici nu incape vorba...e 100%, daca ar putea ar sta si la munca cu mine...ce e drept....pot zice ca uneori sunt gelosi sau posesivi, ...dar si asta de frica de a nu pierde....
ladyflower
Postat pe 3 August 2009 10:13
De la: DieMann, la data 2009-07-31 00:36:57
De la: monaram, la data 2009-07-30 23:51:24nu vreau sa aud nimic despre acesti indivizi.....ma refer la cei in berbec....


te'a inselat vreun berbec te pomenesti


nuuuuu SLAVA Domnului ...macar atat.....nu mi-a facut......
monaq
Postat pe 3 August 2009 10:16
De la: yumalai, la data 2009-08-03 10:07:32
De la: monaram, la data 2009-07-30 23:51:24nu vreau sa aud nimic despre acesti indivizi.....ma refer la cei in berbec....

hai mona nu fii rea ce faci discriminare?


eu una ...nu sunt compatibila...cu berbecii.....bine din anumite pdv......
monaq
Postat pe 3 August 2009 10:17
De la: ladyflower, la data 2009-08-03 10:13:50..mda, tin sa contrazic ...sunt berbec si am o relatie cu un berbec,...de un an, sunt super fericita, e tandru, e romantic, atent....de fiecare data ma surprinde...si...pe langa toate astea arata si al naibii de bine....iar de fidelitate nici nu incape vorba...e 100%, daca ar putea ar sta si la munca cu mine...ce e drept....pot zice ca uneori sunt gelosi sau posesivi, ...dar si asta de frica de a nu pierde....

da sunt de o sinceritate:X:X:X dar sunt cam tematori...uneori
yumy
Postat pe 3 August 2009 10:18
De la: mari_visi, la data 2009-07-31 01:37:39sunt cei mai superficiali oameni, ar fi in stare sa calce peste orice ,numai ca sa-si atinga scopurile.
la fel ca tine , o relatie de 4 ani de zile, nervi ,stres, scandal, gelozie . eu fiind pesti...mai sensibila mai tandra, de multe ori reuseam sa-l linistesc dar pt scurt timp , ca pe urma iar incepea...

berbeci , sa nu mai aud de ei!!!!!!!!!!!!!



monaq
Postat pe 3 August 2009 10:18
De la: monaram, la data 2009-08-03 10:17:53
De la: yumalai, la data 2009-08-03 10:07:32
De la: monaram, la data 2009-07-30 23:51:24nu vreau sa aud nimic despre acesti indivizi.....ma refer la cei in berbec....

hai mona nu fii rea ce faci discriminare?


eu una ...nu sunt compatibila...cu berbecii.....bine din anumite pdv......

e daca te intelegi cu mine inseamna ca te poti intelege cu orice berbec
yumy
Postat pe 3 August 2009 10:19
De la: monaram, la data 2009-08-03 10:17:53
De la: yumalai, la data 2009-08-03 10:07:32
De la: monaram, la data 2009-07-30 23:51:24nu vreau sa aud nimic despre acesti indivizi.....ma refer la cei in berbec....

hai mona nu fii rea ce faci discriminare?


eu una ...nu sunt compatibila...cu berbecii.....bine din anumite pdv......

bine acum doar nu ai vrea sa te cuplezi cu unul
yumy
Postat pe 3 August 2009 10:20
De la: yumalai, la data 2009-08-03 10:18:28
De la: ladyflower, la data 2009-08-03 10:13:50..mda, tin sa contrazic ...sunt berbec si am o relatie cu un berbec,...de un an, sunt super fericita, e tandru, e romantic, atent....de fiecare data ma surprinde...si...pe langa toate astea arata si al naibii de bine....iar de fidelitate nici nu incape vorba...e 100%, daca ar putea ar sta si la munca cu mine...ce e drept....pot zice ca uneori sunt gelosi sau posesivi, ...dar si asta de frica de a nu pierde....

da sunt de o sinceritate:X:X:X dar sunt cam tematori...uneori

o, da......., doamne fereste...daca vrei ca cineva sa ti toarne verde-n fata atunci recomand un berbec, nu se da inlaturi de la nimic, nu are finetea vorbelor.... doar ca sincer eu recunosc, sunt si suntem lipsiti de diplomatie, taiem in carne vie...genul ala "mai intai te bat si dupa te intreb ce ai"...dar, cred ca in acelasi timp suntem mai putin periculos, din moment ce dam tot din casa...:))
ladyflower
Postat pe 3 August 2009 11:13
Ce sa-ti spun despre berbeci....eu si sotul meu (de o luna jumate) suntem amandoi nascuti in aceeasi zi si aceeasi luna, deci suntem doi berbeci. Sa-ti spun sincer eu sunt cea incapatanata si transanta, iar el cel conciliant, insa am momente cand il las si pe el sa-si scoata coarnele... prietenii nostrii foarte apropiati sunt tot berbeci, deci ne intelegem bine intre noi. e sincer, tandru, romantic, ii place sa imi faca surprize tot timpul, ma alinta si ma tine ca-n palma....insa atentie, ca la randul lui se asteapta la acelasi tratament. daca stim cand sa lasam de la noi si stim ce vrem de la relatia noastra nu exista impedimente. va recomand un barbat berbec pentru ca da totul pentru relatia lui si e extraordinar de sincer, uneori enervant de sincer.
carmencita86
Postat pe 10 August 2009 11:31
De la: carmencita86, la data 2009-08-10 11:31:46Ce sa-ti spun despre berbeci....eu si sotul meu (de o luna jumate) suntem amandoi nascuti in aceeasi zi si aceeasi luna, deci suntem doi berbeci. Sa-ti spun sincer eu sunt cea incapatanata si transanta, iar el cel conciliant, insa am momente cand il las si pe el sa-si scoata coarnele... prietenii nostrii foarte apropiati sunt tot berbeci, deci ne intelegem bine intre noi. e sincer, tandru, romantic, ii place sa imi faca surprize tot timpul, ma alinta si ma tine ca-n palma....insa atentie, ca la randul lui se asteapta la acelasi tratament. daca stim cand sa lasam de la noi si stim ce vrem de la relatia noastra nu exista impedimente. va recomand un barbat berbec pentru ca da totul pentru relatia lui si e extraordinar de sincer, uneori enervant de sincer.


asta inseamna ca voi formati o mica turma de berbecuti

e adevarat, sunt doua tipuri de berbeci, din pacate pe acest forum se pune accent mai mult pe cei negativi...asta nu inseamna ca daca ai avut 2,3, x prieteni care apartin tipului de berbeci descrisi in acest topic, nu vei intalni si un berbec tandru, atent cu tine, fidel sau intr-o propozitie: tot ceea ce iti doresti de la un barbat.Si eu sunt berbec si stiu ca intr-o relatie cu un berbec cel mai mult conteaza prima impresie despre o persoana: un berbec te va studia din cap pana in picioare la prima intalnire, iti va analiza tot ceea ce spui si vei capata o eticheta, care va dainui in mintea lui o lunga perioada.E greu sa schimbi un berbec, trebuie sa stii cum sa-i vorbesti, dar in general daca are o parere proasta despre tine si nu-ti dai seama sau nu vrei sa i-o schimbi, asa va ramane mult timp si vei suferi.
Daca ai inceput o relatie cu un berbec, din proprie experienta iti spun:comunica cat mai mult cu el, acorda-i atentie si forteaza-l oarecum sa se exteriorizeze, sa spuna ce simte, sa vezi exact cine e.Sunt in general greu de cunoscut, nu-si arata sentimentele, dar daca i-ai furat inima, poate fi pentru totdeauna

Tu hotarasti ce faci cu el, oricum iti doresc mult noroc
Milenium
Postat pe 22 Octombrie 2009 16:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sagetator ( ea )& fecioara ( el ) 6 De la: Ele_ely 23 Octombrie 2009 13:33
Cum sa abordez un nativ Fecioara (sau Leu) nascut pe 23 august? 40 De la: kudika440335 22 Septembrie 2011 14:49
oare merge? 45 De la: liza24_84 7 Februarie 2009 21:24
compatibilitati zodiacale plus un exemplu care trebuie citit de toti curiosii ))) 130 De la: alyceee 9 August 2010 15:02
CE PARERE AVETI DESPRE BARBATII FECIOARA?? 97 De la: EbruMoon 28 Iulie 2014 13:08