Setari Cookie-uri

eu gemeni, el berbec.

cate sanse?. :">. daca are vreo importanta...eu 04.06.91 ora 14:30, el 24.03.91, ora 22:00. cat de compatibili suntem?. merge o relatie?. :d. sau n.ar fi recomandata o incercare?. ;)).
Ivaal
Postat pe 10 Septembrie 2010 14:20
De la: Ivaal, la data 2010-09-10 14:20:49cate sanse?. :">. daca are vreo importanta...eu 04.06.91 ora 14:30, el 24.03.91, ora 22:00. cat de compatibili suntem?. merge o relatie?. :d. sau n.ar fi recomandata o incercare?. ;)).
merge sa te bati singura ptn sa iti sara prostiile din cap
thadoogback
Postat pe 10 Septembrie 2010 14:22
De la: thadoogback, la data 2010-09-10 14:22:30
De la: Ivaal, la data 2010-09-10 14:20:49cate sanse?. :">. daca are vreo importanta...eu 04.06.91 ora 14:30, el 24.03.91, ora 22:00. cat de compatibili suntem?. merge o relatie?. :d. sau n.ar fi recomandata o incercare?. ;)).
merge sa te bati singura ptn sa iti sara prostiile din cap

daca nu ai chef sa raspunzi, poti sa gasesti ceva practic de facut, lasa rautatile pentru alte persoane, ca nu cred ca iti permiti sa imi dai astfel de sfaturi avand in vedere ca nu ma cunosti deloc. si daca ai vreo problema cu mine, imi poti spune printr un mesaj...poti lasa topicul pentru subiectul pe care l am deschis...astfel de polemici publice imi displac...as aprecia daca nu ai mai scrie aici, avand in vedere dezacordul tau cu privire la topicul meu...dar nu pari genul indeajuns de simtit sa stai in banca ta...deci nu cred ca o sa imi mai bat capul pe viitor...daca totusi renunti "sa mai dai replica"...iti multumesc. :). o zi frumoasa!. :p.
Ivaal
Postat pe 10 Septembrie 2010 15:13
De la: Ivaal, la data 2010-09-10 15:13:41
De la: thadoogback, la data 2010-09-10 14:22:30
De la: Ivaal, la data 2010-09-10 14:20:49cate sanse?. :">. daca are vreo importanta...eu 04.06.91 ora 14:30, el 24.03.91, ora 22:00. cat de compatibili suntem?. merge o relatie?. :d. sau n.ar fi recomandata o incercare?. ;)).
merge sa te bati singura ptn sa iti sara prostiile din cap

daca nu ai chef sa raspunzi, poti sa gasesti ceva practic de facut, lasa rautatile pentru alte persoane, ca nu cred ca iti permiti sa imi dai astfel de sfaturi avand in vedere ca nu ma cunosti deloc. si daca ai vreo problema cu mine, imi poti spune printr un mesaj...poti lasa topicul pentru subiectul pe care l am deschis...astfel de polemici publice imi displac...as aprecia daca nu ai mai scrie aici, avand in vedere dezacordul tau cu privire la topicul meu...dar nu pari genul indeajuns de simtit sa stai in banca ta...deci nu cred ca o sa imi mai bat capul pe viitor...daca totusi renunti "sa mai dai replica"...iti multumesc. :). o zi frumoasa!. :p.
esti atat de inteligenta incat nu mai sti ce inseamna rautati,,din potriva eu sunt cu tn dar nu iti dai seama din cauza exploziei tale de inteligenta
thadoogback
Postat pe 10 Septembrie 2010 19:08
De la: thadoogback, la data 2010-09-10 19:08:16
De la: Ivaal, la data 2010-09-10 15:13:41
De la: thadoogback, la data 2010-09-10 14:22:30
De la: Ivaal, la data 2010-09-10 14:20:49cate sanse?. :">. daca are vreo importanta...eu 04.06.91 ora 14:30, el 24.03.91, ora 22:00. cat de compatibili suntem?. merge o relatie?. :d. sau n.ar fi recomandata o incercare?. ;)).
merge sa te bati singura ptn sa iti sara prostiile din cap

daca nu ai chef sa raspunzi, poti sa gasesti ceva practic de facut, lasa rautatile pentru alte persoane, ca nu cred ca iti permiti sa imi dai astfel de sfaturi avand in vedere ca nu ma cunosti deloc. si daca ai vreo problema cu mine, imi poti spune printr un mesaj...poti lasa topicul pentru subiectul pe care l am deschis...astfel de polemici publice imi displac...as aprecia daca nu ai mai scrie aici, avand in vedere dezacordul tau cu privire la topicul meu...dar nu pari genul indeajuns de simtit sa stai in banca ta...deci nu cred ca o sa imi mai bat capul pe viitor...daca totusi renunti "sa mai dai replica"...iti multumesc. :). o zi frumoasa!. :p.
esti atat de inteligenta incat nu mai sti ce inseamna rautati,,din potriva eu sunt cu tn dar nu iti dai seama din cauza exploziei tale de inteligenta


chiar ma miram ca banuiala mea sa nu se adevereasca...se pare ca nu m am inselat...si insisti sa scrii aici desi nu ai nicio treaba cu topicul...vorbesti cumva cu mine despre inteligenta?. si in ce ma rog consta ea?. apare cumva si la categoria gramatica?. la cuvinte cum ar fi "stii" sau "dimpotriva"?. se pare ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda...asa ca de ce nu incetezi totusi sa faci pe desteptul cu mine?. insist...daca ai ceva sa mi spui, indiferent de ce natura, scrie intr un mesaj...esti total pe langa subiectul topicului, iar discutia nu si are rost...sau chiar vrei sa mi demonstrezi ca nu mai exista bun simt?. daca asta era, simte te bine, am inteles ideea ca tu nu l ai. :).
Ivaal
Postat pe 10 Septembrie 2010 19:44
ai inteles ideea ca esti dusa cu pluta,,normal ca nu am treaba cu topicul ca nu sunt cretin ca tn,,iar inteligenta nu sta in gramatica,..prostia din capatana ta a inceput sa ya amploare,,intreabal pe dumnezeu ce o sa faci in viitor ,,nu intreba stelele ,,ca pe alea tot el le a facut esti plina de inteligenta ca broasca de floci
thadoogback
Postat pe 11 Septembrie 2010 08:14
Daca esti asa de inteligent ce cauti pe aici????????????
kudika034649
Postat pe 12 Septembrie 2010 11:29
De la: kudika034649, la data 2010-09-12 11:29:27Daca esti asa de inteligent ce cauti pe aici????????????
zatttt,,nu sunt inteligent,,ce caut iti zik you cand te faci mai mare
thadoogback
Postat pe 12 Septembrie 2010 11:43
bine...hai ca-ti raspund eu care-i treaba cu berbecii; incepe frumos, te face sa te simti in al 9-lea cer, e atent, e dulce dar...e foarte orgolios, vorbeste incredibil de mult si e foarte schimbator...intamplator, eu sunt gemeni si am avut o relatie cu un berbec...ce e culmea e faptul ca nu mi-a iesit din suflet si nu-mi va iesi niciodata in ciuda faptului ca ne-am separat destinele intr-un mod destul de neplacut...ai grija, sa nu ajungi sa-l iubesti cu disperare asa cum am facut eu pentru ca te va marca toata viata
tiberiana
Postat pe 24 Septembrie 2010 09:55
te iubescALEX!
kudika183384
Postat pe 25 Septembrie 2010 05:29
De la: kudika183384, la data 2010-09-25 05:29:24te iubescALEX!

il iubesti si il pupi doar pe obrajor?
ce dulce....
tiberiana
Postat pe 27 Septembrie 2010 15:14
alex, te iubescsi sa stii ca gemenii nu improasca cu noroi,asta se datoreazaneincrederii,eu nu te cunosc suficient si nu pot stii ce-ai facut pentru mine,noi nu am vorbit decat pe mess si amandoi am gresit,nu am fost suficienti de maturi,doar ne-am jucat amandoi,altfelar fii fost problema ,eu te-am cunoscut cand numai aveam incredere in nimeni,tu m-ai facut sa-mi recapat incredereain oamenii,dar din anumite considerente nu mi-ai spus nimic despre tine,era si normal femeile vor,bani averi,eu nu sunt ca eleimi pot face singura si m-as simti umilita sa primesc daruri de la barbati si imi pare rau ca n-ai inteles,eu vroiam sa te cunosc dintr-un motiv anume sa pot avea incredere in tine,nu suport sa n-ai incredere in cineva pe care-l iubestide-asta ma certam cu tine si eu am vina ca n-am stiut sa fac mai mult sa poti avea increderein mine,ne iubim dar nu ne respectam deajuns ,si de-o parte si de alta
kudika183384
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:11
De la: tiberiana, la data 2010-09-24 09:55:43bine...hai ca-ti raspund eu care-i treaba cu berbecii; incepe frumos, te face sa te simti in al 9-lea cer, e atent, e dulce dar...e foarte orgolios, vorbeste incredibil de mult si e foarte schimbator...intamplator, eu sunt gemeni si am avut o relatie cu un berbec...ce e culmea e faptul ca nu mi-a iesit din suflet si nu-mi va iesi niciodata in ciuda faptului ca ne-am separat destinele intr-un mod destul de neplacut...ai grija, sa nu ajungi sa-l iubesti cu disperare asa cum am facut eu pentru ca te va marca toata viata

uuf..sunt deja foarte indragostita de el...mi a placut extrem de mult dinainte sa fim impreuna...din prima zi cand l am vazut...el mi a cerut id ul atunci...suntem impreuna de doar cateva zile...nu l am vazut de vineri seara si mi este extrem de dor de el...ai dreptate cu partea cu "al noualea cer" asadar...dar si el imi spune ca simte la fel...este posibil sa nu fie adevarat?. :). el mi a spus primul ca ma place si mi a dat si de inteles asta apoi...are foarte multa grija de mine. dar ceea ce ai spus suna putin descurajant...;)).
Ivaal
Postat pe 10 Octombrie 2010 13:04
De la: Ivaal, la data 2010-10-10 13:04:14
De la: tiberiana, la data 2010-09-24 09:55:43bine...hai ca-ti raspund eu care-i treaba cu berbecii; incepe frumos, te face sa te simti in al 9-lea cer, e atent, e dulce dar...e foarte orgolios, vorbeste incredibil de mult si e foarte schimbator...intamplator, eu sunt gemeni si am avut o relatie cu un berbec...ce e culmea e faptul ca nu mi-a iesit din suflet si nu-mi va iesi niciodata in ciuda faptului ca ne-am separat destinele intr-un mod destul de neplacut...ai grija, sa nu ajungi sa-l iubesti cu disperare asa cum am facut eu pentru ca te va marca toata viata

uuf..sunt deja foarte indragostita de el...mi a placut extrem de mult dinainte sa fim impreuna...din prima zi cand l am vazut...el mi a cerut id ul atunci...suntem impreuna de doar cateva zile...nu l am vazut de vineri seara si mi este extrem de dor de el...ai dreptate cu partea cu "al noualea cer" asadar...dar si el imi spune ca simte la fel...este posibil sa nu fie adevarat?. :). el mi a spus primul ca ma place si mi a dat si de inteles asta apoi...are foarte multa grija de mine. dar ceea ce ai spus suna putin descurajant...;)).

ce chestie. eu sunt gemeni si cica am o relatie cu un tip care e berbec.,dar din pacate nu ne mai intelegem deloc.pur si simplu nu am incredere in el. e foarte orgolios si plin de el,se crede atotstiutor. la inceput imi placea si problema e ca si acum imi place si ma gandesc mai tot timpul la el dar se pare ca el nu simte la fel si sunt oarece dezamagita. e cam nasoala situatia.
alinus_
Postat pe 11 Octombrie 2010 17:19
De la: Ivaal, la data 2010-10-10 13:04:14
De la: tiberiana, la data 2010-09-24 09:55:43bine...hai ca-ti raspund eu care-i treaba cu berbecii; incepe frumos, te face sa te simti in al 9-lea cer, e atent, e dulce dar...e foarte orgolios, vorbeste incredibil de mult si e foarte schimbator...intamplator, eu sunt gemeni si am avut o relatie cu un berbec...ce e culmea e faptul ca nu mi-a iesit din suflet si nu-mi va iesi niciodata in ciuda faptului ca ne-am separat destinele intr-un mod destul de neplacut...ai grija, sa nu ajungi sa-l iubesti cu disperare asa cum am facut eu pentru ca te va marca toata viata

uuf..sunt deja foarte indragostita de el...mi a placut extrem de mult dinainte sa fim impreuna...din prima zi cand l am vazut...el mi a cerut id ul atunci...suntem impreuna de doar cateva zile...nu l am vazut de vineri seara si mi este extrem de dor de el...ai dreptate cu partea cu "al noualea cer" asadar...dar si el imi spune ca simte la fel...este posibil sa nu fie adevarat?. :). el mi a spus primul ca ma place si mi a dat si de inteles asta apoi...are foarte multa grija de mine. dar ceea ce ai spus suna putin descurajant...;)).



ti-am spus eu.......sunt incredibili...nu poti sa nu-i iubesti pentru ca, in ciuda firilor lor explozive, sunt niste oameni de foarte buna calitate
tiberiana
Postat pe 13 Octombrie 2010 09:38
De la: kudika135550, la data 2010-10-11 17:19:34
De la: Ivaal, la data 2010-10-10 13:04:14
De la: tiberiana, la data 2010-09-24 09:55:43bine...hai ca-ti raspund eu care-i treaba cu berbecii; incepe frumos, te face sa te simti in al 9-lea cer, e atent, e dulce dar...e foarte orgolios, vorbeste incredibil de mult si e foarte schimbator...intamplator, eu sunt gemeni si am avut o relatie cu un berbec...ce e culmea e faptul ca nu mi-a iesit din suflet si nu-mi va iesi niciodata in ciuda faptului ca ne-am separat destinele intr-un mod destul de neplacut...ai grija, sa nu ajungi sa-l iubesti cu disperare asa cum am facut eu pentru ca te va marca toata viata

uuf..sunt deja foarte indragostita de el...mi a placut extrem de mult dinainte sa fim impreuna...din prima zi cand l am vazut...el mi a cerut id ul atunci...suntem impreuna de doar cateva zile...nu l am vazut de vineri seara si mi este extrem de dor de el...ai dreptate cu partea cu "al noualea cer" asadar...dar si el imi spune ca simte la fel...este posibil sa nu fie adevarat?. :). el mi a spus primul ca ma place si mi a dat si de inteles asta apoi...are foarte multa grija de mine. dar ceea ce ai spus suna putin descurajant...;)).

ce chestie. eu sunt gemeni si cica am o relatie cu un tip care e berbec.,dar din pacate nu ne mai intelegem deloc.pur si simplu nu am incredere in el. e foarte orgolios si plin de el,se crede atotstiutor. la inceput imi placea si problema e ca si acum imi place si ma gandesc mai tot timpul la el dar se pare ca el nu simte la fel si sunt oarece dezamagita. e cam nasoala situatia.



berbecii au foarte putine momente in care spun cu adevarat ce simt; dar atunci cand o fac iti poti da seama cu adevarat despre intensitatea sau felul sentimentelor lor; berbecutul meu m-a iubit, ma iubeste inca si ma va iubi atat timp cat va exista; nu mi-a spus-o in cuvinte dar mi-a demosntrat-o; chiar si acum, cand nu mai pastram legatura, il simt si stiu ca se gandeste la mine dar.....la noi e o situatie mai speciala si nu puitem fi impreuna...
tiberiana
Postat pe 13 Octombrie 2010 09:46
De la: tiberiana, la data 2010-10-13 09:46:19
De la: kudika135550, la data 2010-10-11 17:19:34
De la: Ivaal, la data 2010-10-10 13:04:14
De la: tiberiana, la data 2010-09-24 09:55:43bine...hai ca-ti raspund eu care-i treaba cu berbecii; incepe frumos, te face sa te simti in al 9-lea cer, e atent, e dulce dar...e foarte orgolios, vorbeste incredibil de mult si e foarte schimbator...intamplator, eu sunt gemeni si am avut o relatie cu un berbec...ce e culmea e faptul ca nu mi-a iesit din suflet si nu-mi va iesi niciodata in ciuda faptului ca ne-am separat destinele intr-un mod destul de neplacut...ai grija, sa nu ajungi sa-l iubesti cu disperare asa cum am facut eu pentru ca te va marca toata viata

uuf..sunt deja foarte indragostita de el...mi a placut extrem de mult dinainte sa fim impreuna...din prima zi cand l am vazut...el mi a cerut id ul atunci...suntem impreuna de doar cateva zile...nu l am vazut de vineri seara si mi este extrem de dor de el...ai dreptate cu partea cu "al noualea cer" asadar...dar si el imi spune ca simte la fel...este posibil sa nu fie adevarat?. :). el mi a spus primul ca ma place si mi a dat si de inteles asta apoi...are foarte multa grija de mine. dar ceea ce ai spus suna putin descurajant...;)).

ce chestie. eu sunt gemeni si cica am o relatie cu un tip care e berbec.,dar din pacate nu ne mai intelegem deloc.pur si simplu nu am incredere in el. e foarte orgolios si plin de el,se crede atotstiutor. la inceput imi placea si problema e ca si acum imi place si ma gandesc mai tot timpul la el dar se pare ca el nu simte la fel si sunt oarece dezamagita. e cam nasoala situatia.



berbecii au foarte putine momente in care spun cu adevarat ce simt; dar atunci cand o fac iti poti da seama cu adevarat despre intensitatea sau felul sentimentelor lor; berbecutul meu m-a iubit, ma iubeste inca si ma va iubi atat timp cat va exista; nu mi-a spus-o in cuvinte dar mi-a demosntrat-o; chiar si acum, cand nu mai pastram legatura, il simt si stiu ca se gandeste la mine dar.....la noi e o situatie mai speciala si nu puitem fi impreuna...


si noi ne iubim...si eu simt iubire din partea lui si compatiblitate maxima la orice...as vrea sa fie ceva lung si frumos...sa ne casatorim...dar nu stiu exact cum e el ca persoana...pentru ca nu am avut parte de o relatie normala...nu ne am cunoscut asa inainte de a fi impreuna...a fost atractia prea mare si acum ne iubim la nebunie...in acelasi timp ne completam perfect dar si suntem perfect pe aceeasi lungime de unda...gandim la fel...in legatura cu orice...suntem impreuna 24 din 24 si tot nu ne saturam...nu mi s a intamplat niciodata asta ceva...pentru ca eu ma plictisesc foarte repede...nu vreau sa se intample ceva si sa stric asta pentru ca e prea frumos...nu prea stiu cum sunt berbecii...si pe el il cunosc doar din ceea ce simt in legatura cu el...nu sentimentele...mai mult inuitia ce imi spune si se potriveste perfect cu realitatea. pana acum au fost cele mai frumoase momente petrecute cu cineva fara a face nimic special, pentru ca facultatea ne ocupa tot timpul, dar din fericire suntem colegi. mi se pare trist sa nu poti fi si sa va iubiti...eu nu cred ca as putea accepta o situatie de genul...:-s. il vreau langa mine, sa fim impreuna. :">.
Ivaal
Postat pe 24 Octombrie 2010 19:16
ii voi face viata fericta berbecului meuIL ADOR SI CA BARBAT SI CA INTELIGENTA SI CA OM NU CRED CA M-AI GASESC BARBAT CA EL
kudika183384
Postat pe 25 Octombrie 2010 17:08
BERBECUL E FOC SI GEMENII AER FOCUL NU ARDE DACA N-ARE AER (OXIGEN) IL VOI DA CA MERITA
kudika183384
Postat pe 25 Octombrie 2010 17:10
De la: kudika183384, la data 2010-10-25 17:10:11BERBECUL E FOC SI GEMENII AER FOCUL NU ARDE DACA N-ARE AER (OXIGEN) IL VOI DA CA MERITA


subscriu....focul nu arde fara aer....deci: iata raspunsul!
sunt doua zodii care se completeaza perfect.....
noi ne certam si ne contrazicem la cutite dar nimic nu ne opreste sa revenim din nou unul la celalalt
e ceva....nu stiu cum sa zic.....e ceva ciudat....habar n-am...dar e pentru prima data cand mi se intampla...
probabil ca inseamna ceva....
tiberiana
Postat pe 26 Octombrie 2010 16:29
De la: tiberiana, la data 2010-10-26 16:29:59
De la: kudika183384, la data 2010-10-25 17:10:11BERBECUL E FOC SI GEMENII AER FOCUL NU ARDE DACA N-ARE AER (OXIGEN) IL VOI DA CA MERITA


subscriu....focul nu arde fara aer....deci: iata raspunsul!
sunt doua zodii care se completeaza perfect.....
noi ne certam si ne contrazicem la cutite dar nimic nu ne opreste sa revenim din nou unul la celalalt
e ceva....nu stiu cum sa zic.....e ceva ciudat....habar n-am...dar e pentru prima data cand mi se intampla...
probabil ca inseamna ceva....


sa stii ca ai dreptate.si eu sunt gemeni si el berbec si ne intelegem bine desi uneori ne contrazicem sau ne atacam , dar oricum cred ca gemenii se potrivesc cel mai bn cu gemeni sau balante deoarece berbecii sunt prea reci si indiferentzi si nu ne ofera stabilitatea de care avem nevoie.
kudika061613
Postat pe 18 Noiembrie 2010 16:20
oamenii sunt diferiti chiar daca sunt nascuti in aceeasi zodie
berbecul meu imi ofera stabilitate emotionala care pentru mine este mai mult decat suficienta
materialele nu ma intereseaza foarte mult
tiberiana
Postat pe 19 Noiembrie 2010 17:16
este iubitul meu adorat
kudika183384
Postat pe 19 Noiembrie 2010 18:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia leu ..barbatu taur... 5 De la: cristinaval20 16 Septembrie 2009 09:42
buna yumy 26 De la: Calin_ 8 Octombrie 2010 15:14
ce stiti despre curatirea la fata in conditii de casa? 49 De la: ADDICTED_TO_LOVE 2 Noiembrie 2011 13:19
compatibilitate: ea berbec - el fecioara 8 De la: paraviorica 11 Octombrie 2009 13:16
eu scorpion ea taur 8 De la: annamarya85 12 Ianuarie 2011 13:00