Setari Cookie-uri

help!barbat insurat!

pustoaica asta de 14 ani va socheaza din nou....
acum ceva vreme am facut cunostinta cu cineva...ma rog...eu una nu am nimic cu el dar el are ceva cu mine....
de fiecare data cand ne intalnim(intamplator...pe la petreceri,pe la rugi etc.) se uita la mine foarte insistent...cu o privire dragastoasa....ma rog, numai de dulcegarii am parte

el nu realizeaza dar eu da:e om insurat de curand sotia lui i-a facut o fata foarte dulce
din toamna vreau sa incep o activitate extrascolara...dar in locul unde voi merge,sotia lui merge destul de des....si el la fel....
imi este foarte frica pt ca nu vreau ca din greseala lui sa ii scape in prezenta sotiei una din acele priviri cu care eu nm-am obisnuit.nu vreau sa ajunga sa se dea la mine.....sau mai stiu eu ce.



spuneti-mi cum sa-i dau de inteles ca nu vreau sa am nici o legatura cu el.....prin gesturile mele,fara sa fie nevoie sa-i mai vorbesc
lipsa_inspiratie
Postat pe 29 Iulie 2009 16:58
trateaza-l cu cea mai mare indiferenta, e unica solutie
rain75
Postat pe 29 Iulie 2009 17:30
nu`i deajuns.....
ziceam k ne vedem pe la rugi....
ne-am intalnit sapt trecuta la una,la mine in sat...cand am aflat ca va fi acolo...m-a cuprins groaza
dar trebuia sa merg....
in prima zi nu i-am dat atentie mai deloc....seara a inceput sa se uite umpik dezamagit la mine
a doua zi am mers sa fac o poza cu o colega de a lui...moment prost pt ca a aparut si el...bine-inteles....n-am scapat...apoi priviri si dedicatii toata seara.....ma simteam....urmarita:|
lipsa_inspiratie
Postat pe 29 Iulie 2009 17:35
Nu e decat un pedofil libidinos.Evita orice contact cu el.

Postat pe 29 Iulie 2009 21:40
De la: scorpio67, la data 2009-07-29 21:40:16Nu e decat un pedofil libidinos.Evita orice contact cu el.Sau si mai bine spune-i ca il parasti la nevasta-sa .Asta sigur o sa-l cuminteasca.

Postat pe 29 Iulie 2009 21:41
vorbeste cu mama ta si spunei ce se inatmpla....asta pana nu vezi ajunge si tu pe la stirile de la ora 5

Postat pe 30 Iulie 2009 00:42
Ce s-a intamplat cu al de dinainte?
Kathara
Postat pe 30 Iulie 2009 00:42
De la: Kathara, la data 2009-07-30 00:42:56Ce s-a intamplat cu al de dinainte?



am ramas cu el.e ok relatia,nu arata ca ar avea pretentii(inca)
vroia sa vina sa vb si cu tata=)) ca el nu-l stie...dar nu vreau eu inca sa mai aiba putina rabdare
lipsa_inspiratie
Postat pe 30 Iulie 2009 15:53
Nu stiu ce sa zic, am si eu o fata de 14 ani.. Sa se dea unul insurat la ea? Pai daca la 14 ani nu ai ca prieten unul apropiat de varsta ta, atunci la 20 ani ce o sa faci?
Doamne in ce lume traim?
Inseamna ca daca tipul se tot uita dupa tine , i-ai facut si tu ochi dulci. Daca nu l-ai baga in seama, si-ar vede de familia lui. Banuiesc ca tipul nu vrea intalniri platonice, vrea ceva de la tine, nu?
Mai bine, cum spunea cineva de aici, ai sta de vorba cu mama ta. Nu lasa lucrurile sa se complice.

quantex
Postat pe 3 August 2009 13:48
De la: quantex, la data 2009-08-03 13:48:49Nu stiu ce sa zic, am si eu o fata de 14 ani.. Sa se dea unul insurat la ea? Pai daca la 14 ani nu ai ca prieten unul apropiat de varsta ta, atunci la 20 ani ce o sa faci?
Doamne in ce lume traim?
Inseamna ca daca tipul se tot uita dupa tine , i-ai facut si tu ochi dulci. Daca nu l-ai baga in seama, si-ar vede de familia lui. Banuiesc ca tipul nu vrea intalniri platonice, vrea ceva de la tine, nu?
Mai bine, cum spunea cineva de aici, ai sta de vorba cu mama ta. Nu lasa lucrurile sa se complice.


La 20 te cheama Monica Columbeanu...
Lucia38
Postat pe 3 August 2009 13:49
De la: Lucia38, la data 2009-08-03 13:49:50
De la: quantex, la data 2009-08-03 13:48:49Nu stiu ce sa zic, am si eu o fata de 14 ani.. Sa se dea unul insurat la ea? Pai daca la 14 ani nu ai ca prieten unul apropiat de varsta ta, atunci la 20 ani ce o sa faci?
Doamne in ce lume traim?
Inseamna ca daca tipul se tot uita dupa tine , i-ai facut si tu ochi dulci. Daca nu l-ai baga in seama, si-ar vede de familia lui. Banuiesc ca tipul nu vrea intalniri platonice, vrea ceva de la tine, nu?
Mai bine, cum spunea cineva de aici, ai sta de vorba cu mama ta. Nu lasa lucrurile sa se complice.


La 20 te cheama Monica Columbeanu...


ar vrea ea ..........................................iar virinel nu-i decat unu
anybody
Postat pe 3 August 2009 13:51
Probabil ca de la 14 ani incepe educarea tinerelor fete in speranta gasirii unor potentiali Irinei...
Lucia38
Postat pe 3 August 2009 19:37
Mie mi se pare ca pustoaica de 14 ani simte nevoia sa iasa in evidenta !

Mi se pare al dracu de putin probabil ca o copila de 14 ani sa stea sa se intrebe cum ar trebui sa se comporte fata de un handralau insurat care ii face ochi dulci ....

Pe naiba , ne intalnim la rugaciune dar lui ii fug ochii dupa mine iar eu nu stiu cum sa-i spun sa isi pastreze ochii ca nu am nevoie de ei

O femeie cand nu este interesata de ceva nici macar nu observa cine si cum o priveste pentru ca nu baga in seama acest gen de priviri si in niciun caz un barbat cu scaun la cap nu s-ar baga iintr-un joc de genul cu o fetita de 14 ani .

Daca nu v-ati intalni ,, la rugi'' as putea crede ca nu te cunoaste , ai un corp de bagi barbatii in boala si na , omu nu se poate abtine dar in condtiile in care stie cati ani ai .....scuza-ma dar ori ai o imagine suficient de proasta in sat incat sa-si permite sa-si arunce privirile asupra ta fara sa se gandeasca ca poate intra la corupere de minori ori omu e nebun moment in care ar fi bine sa-i spui cuiva despre el .

Te doare undeva ca are familie si nu vrei sa i-o strici atata timp cat tu esti in siguranta
iris_4_ever
Postat pe 4 August 2009 05:50
De la: iris_4_ever, la data 2009-08-04 05:50:01Mie mi se pare ca pustoaica de 14 ani simte nevoia sa iasa in evidenta !

Mi se pare al dracu de putin probabil ca o copila de 14 ani sa stea sa se intrebe cum ar trebui sa se comporte fata de un handralau insurat care ii face ochi dulci ....

Pe naiba , ne intalnim la rugaciune dar lui ii fug ochii dupa mine iar eu nu stiu cum sa-i spun sa isi pastreze ochii ca nu am nevoie de ei

O femeie cand nu este interesata de ceva nici macar nu observa cine si cum o priveste pentru ca nu baga in seama acest gen de priviri si in niciun caz un barbat cu scaun la cap nu s-ar baga iintr-un joc de genul cu o fetita de 14 ani .

Daca nu v-ati intalni ,, la rugi'' as putea crede ca nu te cunoaste , ai un corp de bagi barbatii in boala si na , omu nu se poate abtine dar in condtiile in care stie cati ani ai .....scuza-ma dar ori ai o imagine suficient de proasta in sat incat sa-si permite sa-si arunce privirile asupra ta fara sa se gandeasca ca poate intra la corupere de minori ori omu e nebun moment in care ar fi bine sa-i spui cuiva despre el .

Te doare undeva ca are familie si nu vrei sa i-o strici atata timp cat tu esti in siguranta

Ce imi place cand unii spun lucrurilor pe nume
iacinta
Postat pe 25 August 2009 12:38
draga iris..nu e vorba de nici o imagine proasta...si nici MISS WORL nu is...

ma rog...s-au calmat spiritele...
din septembrie incepe ce-i mai greu:))
lipsa_inspiratie
Postat pe 25 August 2009 13:05
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 13:05:09draga iris..nu e vorba de nici o imagine proasta...si nici MISS WORL nu is...

ma rog...s-au calmat spiritele...
din septembrie incepe ce-i mai greu:))


cred k si tu i-ai raspuns din moment ce el continua sa se dea la tine... ce sa faca si omul dak nevasta lui doar ce a nascut? vrea fresh meat iar tu, cum zicea cineva mai sus, esti interesata k altfel nu iti mai faceai asemenea probleme si nici nu observai

da...sa ne tii la curent cu noutatile! ma amuza topicul asta
adina_black
Postat pe 5 Octombrie 2009 23:56
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-07-29 16:58:14pustoaica asta de 14 ani va socheaza din nou....
acum ceva vreme am facut cunostinta cu cineva...ma rog...eu una nu am nimic cu el dar el are ceva cu mine....
de fiecare data cand ne intalnim(intamplator...pe la petreceri,pe la rugi etc.) se uita la mine foarte insistent...cu o privire dragastoasa....ma rog, numai de dulcegarii am parte

el nu realizeaza dar eu da:e om insurat de curand sotia lui i-a facut o fata foarte dulce
din toamna vreau sa incep o activitate extrascolara...dar in locul unde voi merge,sotia lui merge destul de des....si el la fel....
imi este foarte frica pt ca nu vreau ca din greseala lui sa ii scape in prezenta sotiei una din acele priviri cu care eu nm-am obisnuit.nu vreau sa ajunga sa se dea la mine.....sau mai stiu eu ce.



spuneti-mi cum sa-i dau de inteles ca nu vreau sa am nici o legatura cu el.....prin gesturile mele,fara sa fie nevoie sa-i mai vorbesc


Eu zic sa-l saruti! Cu limba!
cucumic69
Postat pe 6 Octombrie 2009 00:03
@ cucumic69

adina_black
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
''soacra, soacra...poama acra'' =))=)) 25 De la: geo_resuscitat 26 Noiembrie 2010 14:45
Liberttatea in relatie!!!! 14 De la: myRakoL 28 Iunie 2014 16:31
Cat de mult conteaza trecutul intr-o relatie? 58 De la: kudika312130 10 August 2010 13:10
Coabitarea 8 De la: scorpio67 22 Ianuarie 2011 20:21
Faze penibile "din dragoste" 16 De la: Mirciu 13 Septembrie 2009 10:38