Setari Cookie-uri

sunt cam derutata:|

hi! ...am o dilema ...sunt imperuna cu prietenul meu de 1 an..la inceput totul a mers foarte bine dar acum relatia noastra sa cam stircat...el ma acuza aproape zilnic ca il insel....desi nu este adevarat..imi petrec mai tot timpul cu el nu am cum sa il insel.L-am rugat sa termina cu gelozia asta sau daca nu ne despartim.Mi-a spus ca este problema mea daca mai stau si cu altcineva si ca nu vrea sa ne despartim ca ma iubeste foarte mult la fel si eu il iubesc..el este viata mea dar simt ca nu pot sa stau cu el cat timp ma acuza de ceva ce eu nu fac si cat timp se poarte urat cu mine....Acum un an cand l-am cunoscut pe el am cunoscut si un prieten de a lui care sa zic asa a devenit confidentul meu....ma intelege ma respecta..pot sa am incredere il el...este ca un frate pt mine......dar de cateva saptamani de cand nu prea mai merge relatia cu prietenul meu ma simt intr-un fel atrasa de el de fiecare data cand ma cert cu prietenul meu si el este de fata spune mai in gluma mai in serios ( nu stiu) catre prietenu meu ca sta el cu mine (adica , ca sa raman cu el...sa fi impreuna cu el) adica ceva de genu : meri ma acasa si lasami-o mie pe prietena ta sper ca ati inteles el si cand stam pe afara si e si prietenul meu ma mai ia in brate ma pupa pe obraz...nu stiu ce sa cred oare ma place sau ma considera doar o buna prietena?sa ma despart de actualul si poate am sanse cu amicul meu??nu stiu ce sa fac va rog un sfat.....
Byanky
Postat pe 30 Iulie 2009 23:29
De la: Byanky, la data 2009-07-30 23:29:32el ma acuza aproape zilnic ca il insel....desi nu este adevarat..imi petrec mai tot timpul cu el nu am cum sa il insel.

Ba ai, cu bibilica !
Adica cu gandul poti sa-l inseli. Poate el te-a mirosit si atunci te ia la ferec...
Prietenul vechi joaca carti, chestii ? Daca te-a pierdut la carti si acum ii e dator celuilalt, eh, te-ai gandit?
Hai succes si cu ala nou!

Postat pe 30 Iulie 2009 23:48
Byanky
Postat pe 3 August 2009 09:49
tu chiar vrei sa afli ce parere avem de ceea ce ai scris? sfatul meu :mai bine las-o asa
anybody
Postat pe 3 August 2009 09:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
batuta de sot 10 De la: geo_xx 26 Noiembrie 2009 18:36
Vrea mai multa afectiune 18 De la: Tharr 14 Noiembrie 2010 19:16
Farmasi 11 De la: mandyyy 18 Ianuarie 2011 16:26
Proaspat divorțată dar însărcinată cu altcineva 4 De la: izabela_92 23 Mai 2021 13:45
imi este teama 124 De la: miss_darine 24 Iunie 2010 21:24