Nu mai suport!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Nu mai suport!: (4 din 1 vot)

Editzi_X Avatarul lui Editzi_X

7 mesaje
Oras: oradea

Da acum cateva saptamani vam scris ca ce ar fi sa ma mut cu prietenul meu cu care ieri am facut 5 ani si ca am 18 ani dar din pacate ieri ne-am si despartit am aflat ca ma insala a venit supt de gat la mine si zicea ca sa zgariat....ne-am despartit.....dar mie foarte greu.....mai vrea sa ne intalnim sa vormib dar mie cam frica:((:(( ce sa fac sal mai iert? a si nui prima data cand ma insala!
Raporteaza abuz de limbaj
eu_noi_doi_tu Avatarul lui eu_noi_doi_tu

11 mesaje

la 18 ani esti tanara poti sa iei oricand viata de la capat
Petek Avatarul lui Petek

75 mesaje

pai daca incepi de pe acum cu compromisuri , mai tarziu ce mai faci? esti prea tanaa sa treci cu vederea infidelitatea si de asemenea sa te muti cu un barbat ......parerea mea ....
Fosta membra Kudika.ro
editzi..fara nici o suparare..dar unii baieti sunt chiar badarani..ai 18 ani..gandeste-te ca ai toata viata inainte..si nu este singurul baiat din lume..sunt cu miile..si poate ca acest baiat nu te merita..nu are rost sa suferi..gandeste te in primul rand la tine...sa-ti fie tie bine :)
happy_face Avatarul lui happy_face

91 mesaje

Ai doar 18 ani si o viata intreaga de trait...lasa'l incolo de nesimtit...mai bine gandeste-te sa faci ceva pt tine,pt viata ta...o facultate ceva,caci nu se paote trai din iubire
Fosta membra Kudika.ro
mai bine renunti acum...mai tarziu va fi mult mai greu
Nu ma deranjeaza sa traiesc intr-o lume a barbatilor, atata timp cat pot fi femeie in ea...