Setari Cookie-uri

hey...eu leu el scorpion...merge?

Am inceput o relatie cu un barbat scorpion si ma gandeam dak suntem compatibili...k nu am mai avut o rel cu un barbat scorpion
only_littleangel
Postat pe 3 August 2009 10:00
Eu sunt scorpion dar nu m-as baga in ham cu un barbat scorpion.Vei fi cand in cer cand in iad cu el.Bafta!

Postat pe 12 August 2009 11:56
mai...se spun multe despre scorpioni!!!!!!!In primul rand depinde de caracterul fiekaruia.Este adevarat vei fi si in rai si in iad cu el....nu te speria....dak stii cum s actionezi il vei trage de partea ta!!!!!!Oricum nu incerk sa faci totul in graba. scorpionii snt atenti la detalii si nu te arata total k esti moarta dupa el.Lasa putin de mister de fiekare data in ceea ce faci...si asa el va incerk sa te cunoask mai bine si sa vada ce se afla dedesupt.....scorpionii vor sa descopere kat mai multe si vor mereu sa invete cate ceva nou!Asta NU inseamna k va ramane cu tine o perioada si pe urma va pleca....!!!!!dak vede k la tine gaseste in mare parte tot de ce are nevoie...va ramane cu siguranta!!!!! o spun din propia experienta......!de exemplu eu am gasit complicitate,afect,alintare,iubire si putin mister.a stiut si cum sa ma ia!!! ITI DAU UN SFAT :trebuie sa ai rabdare cu el ,mai malta dekat iti poti inchipui,,,mai ales la inceput!!!!!!!!!!!!!! bafta multa si sper s ne mai auzim :
dixe
Postat pe 13 August 2009 20:54
De la: only_littleangel, la data 2009-08-03 10:00:52Am inceput o relatie cu un barbat scorpion si ma gandeam dak suntem compatibili...k nu am mai avut o rel cu un barbat scorpion


depinde de ce vreti... , daca va doriti ceva frumos si de durata amandoi... veti avea...

eu am iubit sau......defapt iubesc o leoaica desi e mai mare ca mine cu 10 ani si e si maritata, si stiu ca ma va iubi mereu... chiar daca e situatia delicata....
bafta si IUBITI-VA MULT !!!!!!!!!!!
dodydoru
Postat pe 1 August 2010 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce se casatoresc oamenii!? 56 De la: a_alex 15 Martie 2009 18:08
ce parere aveti....? 48 De la: contesina 29 Iunie 2011 09:33
i need helpppppppppp 60 De la: greierash_is_back 1 Noiembrie 2009 10:52
Greu sa impaci ratiunea cu ceea ce vrea inima... 8 De la: Eva32 2 Iulie 2011 03:37
ANTICONCEPTIONALE ??? 17 De la: bebe_Cristina 9 Martie 2010 16:16