Setari Cookie-uri

dilema

buna la toata lumea:*:*...am o prietena kre e q un baiat de 2 ani cam asa...a inselato baiatul asta de ia venit raw..am incercat sa ii bag mintile in cap prietenei mele..qm de mai poate sta q el..si imi zc ptr k il iubeste..ceea ce ma skoate de minti ..qm mai poti iubi un baiat kre se poarta asa q tine..si mam gandit eu..chiar sunt eu nebuna de nu inteleg dragostea? chiar poate o pers sa-si bata singura jok de ea in halul asta si ea sa il iubeasca..iubirea ar trebui sa fie frum,respectoasa..gentila..care e parerea voastra..:-p
naturally
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:21
Doamne ce`ai ajuns limba romana...trebuie sa te chinui sa citesti un text...
Totusi...u esti avocatul ei?Sau ce atata interes?Nu spun sa nu te intereseze deloc...dar s`ajungi sa postezi asta pe forum mi se pare putin exagerat....si....suspicios,ca s`o zic pe aia dreapta!
AdrianaR
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:27
De la: naturally, la data 2010-09-30 00:21:13buna la toata lumea:*:*...am o prietena kre e q un baiat de 2 ani cam asa...a inselato baiatul asta de ia venit raw..am incercat sa ii bag mintile in cap prietenei mele..qm de mai poate sta q el..si imi zc ptr k il iubeste..ceea ce ma skoate de minti ..qm mai poti iubi un baiat kre se poarta asa q tine..si mam gandit eu..chiar sunt eu nebuna de nu inteleg dragostea? chiar poate o pers sa-si bata singura jok de ea in halul asta si ea sa il iubeasca..iubirea ar trebui sa fie frum,respectoasa..gentila..care e parerea voastra..:-p
Valy90
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:28
De la: valy90, la data 2010-09-30 00:28:53
De la: naturally, la data 2010-09-30 00:21:13buna la toata lumea:*:*...am o prietena kre e q un baiat de 2 ani cam asa...a inselato baiatul asta de ia venit raw..am incercat sa ii bag mintile in cap prietenei mele..qm de mai poate sta q el..si imi zc ptr k il iubeste..ceea ce ma skoate de minti ..qm mai poti iubi un baiat kre se poarta asa q tine..si mam gandit eu..chiar sunt eu nebuna de nu inteleg dragostea? chiar poate o pers sa-si bata singura jok de ea in halul asta si ea sa il iubeasca..iubirea ar trebui sa fie frum,respectoasa..gentila..care e parerea voastra..:-p
NU CUMVA A INSELAT-O CU TINE SI TU VREI S-O DESPARTI SI VREI SA PARI AMICA CE-A BUNA ..................................
Valy90
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:31
scuze obisnuita dupa mess cu prescurtari..dar asta nu inseamna ca nu stiu sa scriu si corect ;)..ceream doar o parere...e prietena mea si ma enerveaza la culme ca se lasa marginalizata asa...tin foarte mult la ea ne cunoastem de 20 de ani,si sufar o data cu ea..dar nu ii pot baga in cap ca asta nu e iubire,..ca daca vine la ea cu un buchet de flori si cateva promisiuni si vorbe frumoase se rezolva tot..cer doar niste sfaturi de la oameni mai maturi..sau trecuti prin viata...
naturally
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:35
nu vali nicidecum asta..e prietena mea..singura prietena ..de 20 de ani..vreau sa o ajut..mam gandit ca o sa gasesc niste sfaturi sa ii bag mintile in cap..sa nu o mai las sa isi bata joc de ea asa...sincer am luato pe toate partile si iam explicat..dar dupa cand ii e rau vine la mine si imi zice ce ii face...ast doar niste pareri pe care sa i le pot spune si ei/...sau sa vada si ea cum gandesc alte persoane..pentru ca ea asa crede ca trebuie sa fie o femeie..ca oriqm el tot la ea se intoarce..ce-i drept simteam nevoia sa vb si eu cu altcineva...ca am ajuns sa cred k nu inteleg iubirea..dar asta mi se pare foarte exagerat
naturally
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:39
De la: naturally, la data 2010-09-30 00:21:13buna la toata lumea:*:*...am o prietena kre e q un baiat de 2 ani cam asa...a inselato baiatul asta de ia venit raw..am incercat sa ii bag mintile in cap prietenei mele..qm de mai poate sta q el..si imi zc ptr k il iubeste..ceea ce ma skoate de minti ..qm mai poti iubi un baiat kre se poarta asa q tine..si mam gandit eu..chiar sunt eu nebuna de nu inteleg dragostea? chiar poate o pers sa-si bata singura jok de ea in halul asta si ea sa il iubeasca..iubirea ar trebui sa fie frum,respectoasa..gentila..care e parerea voastra..:-p


Acum pe bune,daca incepem noi sa despicam firul in patru aici,crezi ca o sa priveasca ea altfel lucrurile?Probabil ai vorbit deja cu ea si a fost egal cu zero barat asa ca.....sa-i traiasca si sa o "fericeasca" cu cate o amanta din cand in cand.Fiecare are ceea ce accepta...
Barbie30
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:39
De la: naturally, la data 2010-09-30 00:35:24scuze obisnuita dupa mess cu prescurtari..ceream doar o parere...e prietena mea si ma enerveaza la culme ca se lasa marginalizata asa...tin foarte mult la ea ne cunoastem de 20 de ani,si sufar o data cu ea..dar nu ii pot baga in cap ca asta nu e iubire,..ca daca vine la ea cu un buchet de flori si cateva promisiuni si vorbe frumoase se rezolva tot..cer doar niste sfaturi de la oameni mai maturi..sau trecuti prin viata...


daca o cunosti de 20 de ani si esti prietena ei ce`a mai buna,ar trebui s`o cunosti destul incat sa stii cum s`o ajuti daca tot tii neaparat!Deci eu te sfatuiesc sa stai de`o parte ca in povesti de genul asta,a treia persoana cam iese sifonata!
cat despre "..dar asta nu inseamna ca nu stiu sa scriu si corect ;)" nu`mi aduc aminte sa fi spus vreodata ca nu stii sa scrii!
AdrianaR
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:40
am inteles doar iti aratam ca stiu sa scriu si citet doar ca imi e greu si mie sa vad cum e luata in bataie de joc...e mai mult decat o prietena..o sora...
naturally
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:48
ma dorrr ochiiiii
Diavolyta_
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:55
am inteles doar iti aratam ca stiu sa scriu si citet doar ca imi e greu si mie sa vad cum e luata in bataie de joc...e mai mult decat o prietena..o sora...
naturally
Postat pe 30 Septembrie 2010 00:59
de ce diavolyta?..sunt singura scrantita dupa forum :))..ca asta am ajuns sa cred...la 2 noaptea cer sfaturi legate de amor cica
naturally
Postat pe 30 Septembrie 2010 01:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor 33 De la: Barbie30 7 Iulie 2010 12:59
SI MAI URGENT 5 De la: i_andra 12 August 2010 17:13
Timiditatea... 21 De la: kudika094914 4 Ianuarie 2011 00:01
cadou pentru baieti..pls sfaturi 23 De la: lucic07 22 Mai 2009 12:20
Noaptea alba... 9 De la: uitarea_aducerii_aminte 14 Mai 2009 13:21