Setari Cookie-uri

tigara elecronica

mi-am cumparat o tigara electronica, de care sunt foarte multumita. e foarte simplu de utilizat, mai ales ca am un pachetel in care tin si filtrele si tigara iar ca sa o incarc nu trebuie decat sa pun pachetul la incarcat cu totul. nu m-am ingrasat absolut deloc pentru ca mi-am luat rezerve cu nicotina, iar nicotina e cea care intrevine in echilibrul glicemiei din organism, iar daca redeuci unsor cate un pic din nicotina, nu exista nici un risc sa te ingrasi, pt ca organismul se adapteaza foarte rapid. asa ca tigara electronica este cea mai buna metoda dca sa te lasi de fumat,t. pot sa va dau si nr de tel de unde am cumparat-o 0728 767 498 www.renuntalafumat.ro a aparut apoi o stire la tv cum ca acestea ar fi mai cancerigene decat cele obisnuit. am cautat pe wikipedia substanta care au zis-o la tv, "dipropilen glicol" si apoi m-am uitat pe a mea, nu scrie decat ca ar contine "propilen glicol" fara "di" substanta care am vazut ca e folosita la o gramada de chestii: in farmacie , in alimentara la arome........ voi ati incercat tigarile astea? cum vi s-au parut?
laleleverzi
Postat pe 7 August 2009 13:44
ei,as
mitura
Postat pe 11 August 2009 23:59
Si este piperata ca pret? M-AR INTERESA
kudika050515
Postat pe 25 August 2009 13:25
De la: laleleverzi, la data 2009-08-07 13:44:33mi-am cumparat o tigara electronica, de care sunt foarte multumita. e foarte simplu de utilizat, mai ales ca am un pachetel in care tin si filtrele si tigara iar ca sa o incarc nu trebuie decat sa pun pachetul la incarcat cu totul. nu m-am ingrasat absolut deloc pentru ca mi-am luat rezerve cu nicotina, iar nicotina e cea care intrevine in echilibrul glicemiei din organism, iar daca redeuci unsor cate un pic din nicotina, nu exista nici un risc sa te ingrasi, pt ca organismul se adapteaza foarte rapid. asa ca tigara electronica este cea mai buna metoda dca sa te lasi de fumat,t. pot sa va dau si nr de tel de unde am cumparat-o 0728 767 498 www.renuntalafumat.ro a aparut apoi o stire la tv cum ca acestea ar fi mai cancerigene decat cele obisnuit. am cautat pe wikipedia substanta care au zis-o la tv, "dipropilen glicol" si apoi m-am uitat pe a mea, nu scrie decat ca ar contine "propilen glicol" fara "di" substanta care am vazut ca e folosita la o gramada de chestii: in farmacie , in alimentara la arome........ voi ati incercat tigarile astea? cum vi s-au parut?


dar de ce nu ai vointa de a lasa,tigarile???????????
ce sunt toate prostiile astea ????
tigarea electronica,,, vezi poate te elctrocutezi naibi cu ea
sarutama
Postat pe 25 August 2009 13:29
Afla cum poti avea corpul perfect dorit de oricine .
Scapa de kilogramele in plus minin 5 kg intr-o luna fara efort fizic sau dieta

www.super
slimnew.webs.com
dyane_
Postat pe 25 August 2009 15:17
Dupa mai multe nopti petrecute pe forumuri am aflat ca cel mai bun model de tigara electronica este DSE901. Si din acestea doar modelele facute de inventator (Sailebao Tehnology) sunt cele mai fiabile. Eu am cumparat DSE-901 de pe http://www.vapori.ro – si am reusit sa ma las instantaneu de fumat dupa 14 ani. Merita sa va documentati inainte de a da banii pe o prostie de calitate indoielnica. Recomand cu caldura!
kudika069370
Postat pe 18 Septembrie 2009 01:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tigara elecronica 6 De la: kudika069370 18 Septembrie 2009 01:48
EPILARE 2 De la: kudika062019 21 Septembrie 2009 17:16
Aspecte care descriu cum anume ne simþim! 17 De la: ralukutzza 6 Noiembrie 2009 09:00
INGRASARE DUPA TARTAMENT CU HIDROCORTIZON SI PREDNISON 21 De la: gheorghesimona 27 Mai 2021 22:16
Tuse productiva tratata gresit 14 De la: lacramioara_08 10 Ianuarie 2017 18:26