Setari Cookie-uri

as avea nevoie de raspunsul unui baiat....daca se poate....

buna....as avea si eu o intrebare.....e vorba de prietenul une prietene de a mele...care pe capul penisului...are ceva bubite mici rosii.....oare sunt transmisibile..?....el spunea k nu are mancarimi....dar prietena asta a mea...imi spune ca are mancarimi.....e disperata..si nu mai stie ce sa faca.... ....daca ati putea sa ma ajutati...va multumesc..:D
georgi_
Postat pe 9 August 2009 03:03
Daca prietena ta nu-si aminteste sa fi vazut bubitele respective inca de cand au inceput sa se dea huta si sunt recente atunci e cazul sa-si ia prietenul de aripa si sa zboare la medic amandoi !

iris_4_ever
Postat pe 9 August 2009 04:50
hmm....sti care e problema?k el nu vrea sa mearga la doctor...tot sustine k nu are nimik..si ca sunt de la caldura..... :sml-indifferent0014....:
georgi_
Postat pe 9 August 2009 18:53
Neaparat trebuie mers la medic! Poate sa fie vorba de virusul HPV(vezi pe net) sau altceva,cine mai stie ce.Daca lui nu i-a trecut dupa o perioada (destul de scurta)...atunci poate fi grav....si transmisibil....baiatul poate e dezinformat,poate nu a fost la un control dar in niciun caz chestia asta nu trebuie tratata cu indiferenta.
Cea mai buna solutie ar fi sa mearga la medic,amandoi.



Didona
Postat pe 9 August 2009 19:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prima mea dragoste ma vrea nasa 8 De la: Kathara 18 Iulie 2009 19:17
ce pantofi se potrivesc ? 4 De la: kudika414141 29 Iulie 2011 17:41
buna 16 De la: andra_mateescu14 5 Ianuarie 2010 16:24
Costume de baie si lenjerie Victoria's Secret la preturi avantajoase 1 De la: ralluqtza 26 Martie 2011 14:24
am 22 de ani si de ceva timp traiesc un coshmar! prietenul meu e navigator si fffff gelos! ajutor!!!!! 6 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 23:33