Rochie neagra

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

BiBiLoly Avatarul lui BiBiLoly

1 mesaj
Oras: brasov

Buna fetelor am si eu o problema.

Am o rochie neagra asemanatoare cu aceasta :www.polkalicious.com/images/Bow-Front%20Purple%20Dress.jpg

Dar e putin mai complicata nu e chiar asa simpla ca cea din imagine.Am cumparat-o pentru o nunta ,si as avea nevoie si de niste pantofi/sandale si un plic.Ma gandesc la niste pantofi arginti si un plic tot argintiu imi puteti arata niste modele sau ar merge pe argintiu?

Niste parari va rog,multumesc!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
pfffff...ce m-am speriat credeam ca vrei sa imprumuti de la noi
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: mitura, la data 2010-06-05 15:55:13pfffff...ce m-am speriat credeam ca vrei sa imprumuti de la noi

mitule ai hai ca daca aveai o rochie ce nu o imprumutai:D?
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2010-06-05 15:57:07
De la: mitura, la data 2010-06-05 15:55:13pfffff...ce m-am speriat credeam ca vrei sa imprumuti de la noi

yumilico,imprumutam/nu-mprumutam da` pantofii,nici pomeneala
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2010-06-05 15:57:07

yumilico,imprumutam/nu-mprumutam da` pantofii,nici pomeneala
Fosta membra Kudika.ro
ce Dumnezeu se posteaza de doua ori mereu?
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: mitura, la data 2010-06-05 16:00:16ce Dumnezeu se posteaza de doua ori mereu?

pey ca sa fie clar ca pantofii nu ii dai
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

m-am uitat prin garderoba si am vazut ca nu am rochie neagra deci poti sa imi imprumuti una, de pantofii nu-ti face griji am de toate culoriile