Setari Cookie-uri

Adoptati un pufarin

Salutare!

Am ales sa postez acest anunt aici fiindca nu am gasit un loc pentru astfel de anunturi in primul rand, si pentru ca pana la urma tot despre o relatie este vorba, si anume cea dintre un om si un animal (si pentru cei mai carcotasi nu este vorba despre zoofilie ;) ).

care-i treaba de fapt? Pisica mea a dat viata acum 2 luni la 5 pisoiasi dragalsi, jucausi, sanatosi si acum a venit vremea sa le gasim si lor o casa si niste parinti adoptivi carora sa le toarca si sa le inveseleasca zilele. Sunt 3 fetite- o tigrata, o negricioaica si una colorata, si 2 baietei- un tigrat si un negricioi, pufosi si zapaciti, invatati sa mearga la litiera, fara pretentii la mancare.

Asa ca daca doriti sa faceti o fapta buna, va plac felinele si vreti si voi un pufarin acasa la voi astept sa ma contactati, fie raspunzand la acest mesaj, fie la datele de contact pe care le gasiti afisate si pe urmatorul site (unde gasiti si poze cu ei)

http://vintageloverspub.blogspot.com/2009/08/kittens.html

p.s. poze cu ei gasiti si pe profilul meu, la poze :)

Astept doritori !
kexica
Postat pe 11 August 2009 13:16
Of au mai incercat si altii sa dea pisicute spre adoptie, eu fiind unul dintre ei.Dar e cam greu,cei care iubesc animalele au deja prea multe iar ceilalti......
Sunt multe site-uri speciale despre animale si poti sa postezi acolo un anunt gratuit,poate chiar si o poza cu micutii.De exemplu www.animalutze.com .Intra la sectia anunturi.Multa bafta !!
diana1981
Postat pe 29 August 2009 18:36
Si daca vrei sa faci o fapta buna ,te rog castreaza-ti pisica!!!
Sunt foarte multe animale fara stapan pe strazi nu le mai ingrosa si tu randurile .
diana1981
Postat pe 29 August 2009 18:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parerea sincera despre voi 17 De la: ossarina 26 Aprilie 2010 07:05
Nevoie de un sfat 21 De la: cami_goanga10 26 Martie 2010 12:19
cate femei si-au inselat barbatul sau prietenul? 35 De la: Alex_Bodea 4 Ianuarie 2011 20:34
Credeti in relatiile la distanta? 94 De la: maimai_no1 9 August 2011 01:42
cistita dupa sex 40 De la: miky1 14 Ianuarie 2016 00:25