Setari Cookie-uri

Barbat Balanta - Femeie Barbec!

Cine poate da relatii despre o posibila relatie de acest gen!
thermo
Postat pe 4 Septembrie 2009 13:53
De la: thermo, la data 2009-09-04 13:53:13Cine poate da relatii despre o posibila relatie de acest gen!
Buna ziua..in primul rand, iar in al 2-lea..pot spune k eu sunt "berbec", iar EL e"balanta"....relatia..e....cam furtunoasa, fiecare din noi vrea sa fie primul..el e cam invidios pe mine in unele privinte si ce ma doare cel mai tare e ca asteapta in permanenta de la mine sa contribui la tot ce tine de convietuirea in doi..si... nu uita niciodata sa-mi aduca aminte cat de...."DESTEPT,FRUMOS SI VIRIL ESTE",ceea ce cate odata nu-mi cade bine. In mare nu facem decat sa ne scoatem in evidenta defectele,daca nu ne certam o zi..nu ne merge bine...CONCLUZIE....relatia e frumoasa..DAR...foarte obositoare.
Rasarit_de_Soare
Postat pe 18 Septembrie 2009 18:15
Salutare...
Eu sunt o Balanta si am cunoscut un tip Berbec...din cate am aflat de una singura, parea ok, asa, in mare...dar pe ici-colo vazusem ca este foarte orgolios si extrem de revendicativ...dupa o vreme am ajuns, printrun concurs de imprejurari, la o astroloaga, si tipa mi-a cerut datele personale si datele barbatului, si...surpriza... cand a auzit datele a spus foarte spontan cam asa:Berbec si Balanta...mai bine de la distanta
Acum ramane sa vezi tu personal despre ce fel de relatie poate fi vorba in cazul tau...eu, personal, pana sa ajung la astroloaga asta, deja aveam impresia foarte puternica despre berbecul asta: supeeeeeer capos si orgolios...si atat, s-a terminat
tzache
Postat pe 22 Septembrie 2009 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Drame si Solutii 38 De la: erikahd2008 20 Februarie 2009 22:56
aceasta este povestea mea de dragoste.. sa arat ca exista si iubire adevarata...sper sa nu ma injurati dupa..:( 112 De la: stem_29 10 August 2010 16:09
femeia pesti cu barbatul scorpion 41 De la: justwater 5 Mai 2009 22:40
Am nevoie de ajutorul vostru 89 De la: danaeu 11 Aprilie 2010 10:50
il iubesc mult, oare ce sa fac? 88 De la: adora_s 15 Septembrie 2010 17:44