Setari Cookie-uri

fecioara-varsator

am fost casatorita cu un varsator..nu l-am iubit niciodata..dar am stiut sa fac din el ce am vrut eu pt ca il ignoram..acum Dumnezeu m-a pedepsit...m-am indragostit tot de un varsator..si culmea e ca eu il iubesc..si el zice ca ma iubeste dar ma tine l-a distanta...as proceda ca si cu primul..dar il iubesc pre mult...si ma doare cind nu vb cu el o zi....oare toti varsatorii sunt la fel..oare sa-l tratez cu ignoranta sa-l am in mina..sau pur si simplu nu o sa mearga..
kudika058521
Postat pe 13 August 2009 13:51
sal...pffffffffff.......s-a intors roata ... ...dak e varsator...NUUUUUUUUUUU i arata k ti la el...k esti numai pt el...k e totul pt tn sau vb dulci f multe...dak se paote mai delok....dak esti fd f sentimentala din fire o sa-ti fie cumplit de greu dak esti o fire mai rece...no problem...:P....in aceeasi situatie sutn si eu(batai de cap cu un varsator..bn nici gand casatorie sauc eva)....e f simplu sunt 2 variante:
1-iti deschizi sufletul si ii arati tot ce simti pt el(si devi petul lui)
2- esti cold,distanta,il ti in suspans,in fierbi al foc mic...si nu ii hranesti curiozitatea sau dorintele...cu vb dulci sau explicatii ..asa cum ar vrea(sia t el devine petul tau)
NICIODATAAAAAAAAAAAAA,,,,,,,,,,,..sa nu oferi totul pe tava.........tu pt un varsator esti k o carte deschisa...dak te lasi citiat ...te va rasfoii bn bn...si apoi cand te va cunoste va stii cum gandesti,cum iubesti,ce simti pt el si astea...devin sg de anumite chestii...nu maiare curiozitati si astfel...s-ar putea sa cauta altceva.....misterios........deci varsatorii sutn atraasi de femeile misterioase f f f spirituale ...cu sentim pure....si paradoxale asa...care sa le dea batai de cap.....k ei asta fac...incearca sa descurce itzele..odata descurcate....pleaca....deci...nah bafta si take care...si scz de derj...
Lucka
Postat pe 17 August 2009 07:53
De la: Lucka, la data 2009-08-17 07:53:50sal...pffffffffff.......s-a intors roata ... ...dak e varsator...NUUUUUUUUUUU i arata k ti la el...k esti numai pt el...k e totul pt tn sau vb dulci f multe...dak se paote mai delok....dak esti fd f sentimentala din fire o sa-ti fie cumplit de greu dak esti o fire mai rece...no problem...:P....in aceeasi situatie sutn si eu(batai de cap cu un varsator..bn nici gand casatorie sauc eva)....e f simplu sunt 2 variante:
1-iti deschizi sufletul si ii arati tot ce simti pt el(si devi petul lui)
2- esti cold,distanta,il ti in suspans,in fierbi al foc mic...si nu ii hranesti curiozitatea sau dorintele...cu vb dulci sau explicatii ..asa cum ar vrea(sia t el devine petul tau)
NICIODATAAAAAAAAAAAAA,,,,,,,,,,,..sa nu oferi totul pe tava.........tu pt un varsator esti k o carte deschisa...dak te lasi citiat ...te va rasfoii bn bn...si apoi cand te va cunoste va stii cum gandesti,cum iubesti,ce simti pt el si astea...devin sg de anumite chestii...nu maiare curiozitati si astfel...s-ar putea sa cauta altceva.....misterios........deci varsatorii sutn atraasi de femeile misterioase f f f spirituale ...cu sentim pure....si paradoxale asa...care sa le dea batai de cap.....k ei asta fac...incearca sa descurce itzele..odata descurcate....pleaca....deci...nah bafta si take care...si scz de derj...


Ai perfecta dreptate,varsatorii sunt buni doar sa-ti faca sufletul si nervii praf!

Postat pe 17 August 2009 07:55
Arata-i unui varsatorca il iubesti,fi sincer/sincera cu el si daca ai un of spune-i si poti sa-i ceri ajutorul,pentru ca e cel care sare sa te ajute .Daca esti corect cu varsatorul ai in el cel mai bun prieten si un mare sprijin,dar daca te folosesti de el si simte iti va intoarce spatele .
dalimi
Postat pe 17 August 2009 08:23
mai tu ai dreptate ...k asa am fos teu sicnera ...never nu ma vrut sa-i ascund nici cel mai nesemnificat lucru...mereu a stiut tot...ba chair la inceput era socata de siceritatea mea...cred k mult timp a crez k ma prefac....:|...k duap ceva timp...cik''incep s ama acomodez cu sinceritatea ta''...deci dak ii treb timp de acomodare...pfffffffffff ...si asa e...e f f saritor..nu te refz never...si simte dak te fol de el...si stie sa si aprecieze o pers care merita...si cel mai important....cel puitn varsatorul pe care il stiu eua s ae...nu profita si nici nu se fol sau isi bate joc de o pers care nu merita asa ceva...mie chair mi-am demonstr cum putea s ao faca fara k eu sa-mi dau seama...si mi-a zis k decat sa stie k sufera alata pers din vina lui mai bn sa sufere el...aici e jos palaria...insa dak ii spui ce simti....si il lamuresti cu sentim tale din dorinta de al tien lg tn.EROAREEEEEEEEEEEEE ...deja l-ai pierdut....suspansul si ceva ce inca el nu a deslusit 100%...il tine lg tn....nu e frumos sa joci un om pe degete..dar in cazul lui e nev...sa-l joci..fara sa-l ranesti...el nevfer nu va fi ca o carte deschisa pt nimeni ...am auzit-o din gura unui varsator:|...deci.........faza e k tu sa nu stii nicodata al ce sa te astepti din partea lui si el sa te stie k in palma...nah...asta inseman pericol public..k o sa fi k in lesa:P
Lucka
Postat pe 17 August 2009 08:55
buna fetelor,e adevarat ca el imi stie sentimentele ca i-am spus de mii de ori,culmea e ca mi-a zis ca ii este frica de mine...ca o sa-l sufoc cu dragostea mea..ca o sa-i ingradesc libertatea...desi nu a fost asa pina acum..el prevede in viitor...daca ii zic ca nu ne mai vedem ma cauta...daca ii zic sa incercam sa fim impreuna zice ca ii este frica..ce e cu el nu stiu...sincer nu stiu cum sa ma port,nu stiu ce sa fac sa fie bine..adevarul e ca il iubesc enorm...dar nu mai pot suporta...ma doare indiferenta lui,desi ma mai cauta din cind in cind cind ii este dor de mine...
kudika058521
Postat pe 18 August 2009 07:20
Varsatorii nu prea au obiceiul sa-si trambiteze sentimentele...ei isi arata dragostea prin atitudinea ce o au zi de zi fata de persoana iubita....daca esti gelos/geloasa devi obositor in final,pt k se simte ca si cand ii ingradesti libertatea.E fidel,vesel,cu toate ca are si el ca oricare momentele lui in care are nevioe sa fie singur cu gandurile lui,dar numai daca este stresat de vreo problema...in rest rade,canta si danseaza si este sufletul distractiei...nu-i ingradi libertatea si nu incerca sa-l domini pt k se retrage in el/ea si usor,sau de la caz la caz dintr-o data ,se retrage fara zarva...ai in varsator cel mai bun prieten,confident si ajutor pt k de multe ori va sari sa te ajute fara sa-i ceri.
dalimi
Postat pe 18 August 2009 07:47
:D buna fetelor,stau si eu tot cu un varsator.Mi-a mancat sufletul baiatul asta,dar aveti mare dreptate in privinta lui
kudika074284
Postat pe 25 Octombrie 2009 00:14
Da...am stat 1 an cu un varsator...A fost frumos..cateva luni..acum..sa nu mai aud de varsatori

Multa bafta voua!
pussyCat_
Postat pe 25 Octombrie 2009 05:37
Varsatorii sunt inconstanti in ceea ce priveste actiunile lor. Sunt aerieni. Azi va intelegeti de minue, maine e cu nas-un carti, poimaine sub masina, samd. Mereu o sa isi gaseasca ceva nou de facut, de mesterit. Barbatii varsatori sunt fiinte fascinante, dar in doze mici :) Problema fecioara - varsator e ca fecioara are nevoie constanta de tandrete si afectiune iar vasatorii nu au chef tot timpu de asa ceva :)

kudika058521, in momentul asta tu esti prea prinsa si pe le il cam doare undeva :) Te iubeste dar te tine la distanta... nu te iubeste ! Eventaul tine la tine, dar libertatea lui e mai importanta. In plus, ii place si atentia primita:) IGNORA-L vreo 2-3 zile si vezi ca ceva o sa se schimbe. Acu depinde de tine ce si cum vrei sa faci. Trebuie sa te indepartezi nitel de el, pentru binele tau :)
whisper3k
Postat pe 25 Octombrie 2009 09:31
va rog spunetzimi si mie mai multe despre barbatii varsator..........vreau sa il cuceresc.......si mi se pare atat de dificil baiatul asta,ma oftik rau.Dak eu nu il bag in seama toata ziua,nu o face nici el .
kudika074284
Postat pe 25 Octombrie 2009 12:39
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/29174/Zodiile-putin-altfel.html
andreea1976
Postat pe 25 Octombrie 2009 14:13
dar pt fata varsator si baiatul fecioara ce puteti sa-mi spuneti si mie va rog frumos...nu pot si nu pot sa fiu cu baiatul respectiv....ma place dar parca nu ar vrea sa fie cu mn asa imi spune...ce pot sa inteleg din asta?
kudika_roxana
Postat pe 30 Octombrie 2009 21:29
De la: andreea1976, la data 2009-10-25 14:13:55http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/29174/Zodiile-putin-altfel.html


asta voiam sa fac si eu
greierash_is_back
Postat pe 30 Octombrie 2009 22:09
Cu siguranta nu tine de trasaturile unei zodii in acest caz ci de karma , care s-a intors impotriva ta!Roata e rotunda si se invarte mereu , adevarata acea vorba din popor veche de cand lumea : Ce tie nu-ti place altuia nu-i face!Atitudinea negativa pe care ti-o manifesti fata de o persoana ti se va intoarce intotdeauna,de cele mai multe ori inzecit!
Amora
Postat pe 30 Octombrie 2009 23:36
Eu sunt fecioara dar am ascendent in varsator..m'ar ajuta chestia asta intr'o relatie cu un varsator?
kudika195778
Postat pe 13 Iunie 2010 03:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Horoscop Sexual >:)>:)>:) 82 De la: cocco 13 Octombrie 2009 22:47
CEL MAI TARE ZODIAC-CAPRICORN 38 De la: marlena21 17 Septembrie 2009 11:08
ea taur - el berbec 3 De la: Dia_Dia 26 Septembrie 2009 09:34
eu gemeni el varsator 13 De la: kudika077331 27 Octombrie 2009 20:41
eu capricorn .el gemeni. oare ne potrivim? 10 De la: angela_toader39 22 Iulie 2009 16:43