Setari Cookie-uri

ce se poate face pt k " pestisoarele"s iubeasca mai mult?

pt toate doamnelesi domnisoare...va rog astept pareri si sugerimente!!!!!!!!!!!!ms
dixe
Postat pe 13 August 2009 23:32
Nu k nu ar iubi!!!!!!as vrea s stiu ce vor mai mult,care sunt dorintele,visurile cele mai ascunse si ce asteapta de la cel pe care il iubesc!
dixe
Postat pe 13 August 2009 23:36
Nu k nu ar iubi!!!!!!as vrea s stiu ce vor mai mult,care sunt dorintele,visurile cele mai ascunse si ce asteapta de la cel pe care il iubesc!
dixe
Postat pe 13 August 2009 23:36
Nu-i da impresia ca te are la degetul mic dar nici nu o face sa creada ca nu esti interesat de ea .
Fa-o curioasa
Scoate-i in evidenta calitatile dar nu cele de care e constienta ( nu cele fizice )
Sex in public
Demonstreaza-i ca esti puternic
Fii tandru si iubitor dar nu prea mult ca dupa aia i se urca la cap si se plictiseste de tine
Nu o minti ca-si da seama inainte sa apuci sa termini minciuna.
Daca-ti spune ca iese in oras nu prietenele nu te oferi sa mergi si tu cu ele .
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2009 05:23
dixe
Postat pe 24 August 2009 21:50
sunt o femeie , in zodia pesti.o sa incerc sa-ti raspund la intrebare.
cred ca suntem f sensibile.ne impresioneaza orice gest frumos pe care il face cineva.
vrem sa ne simtim iubite, respectate ca de altfel toate femeile.
fa-o sa se simta deosebita.arata-i ca e importanta pt tine.acum ce pot sa-ti mai spun?
depinde si de ea.nu toti oamenii sunt la fel.
chiar daca sunt in aceeasi zodie.
va doresc fericire deplina!
kudika033776
Postat pe 29 August 2009 09:19
Daca vrei sa cuceresti o femeie din zodia pesti, trebuie mai intai sã fii un gentleman, pentru ca ea este o lady. ; O lady care mereu se asteapta sa fie luata prin surprindere cu gesturi tandre si romantice, deci mai bine fai pe plac ca daca nu va fi foarte dezamagita și nu cred ca vrei sa o vezi trista fara motiv, in acelasi timp mereu se asteapta la mai mult din partea tuturor, este o visatoare nu ii spulbera visele pentru ca va crede ca nu ai incredere in ea si va cauta incredere in alta parte, las-o sa te contrazca pentru ca nu o va face decat daca este perfect convinsa ca are dreptate, iar daca te iubeste cu adevarat va fi singura capabila de sacrificii pentru tine, o femeie pesti este cea mai devotata prietena, sotie, iar tot ce isi doreste in schimb este sã fii la fel cu ea si niciodata sa nu ii spui ca exista altceva mai important pe lume decat ea, mai ales ca ea nu vede in jur decat pe partener si pe ea alaturi de el.
Iar daca cu tine e dulce tandra etc. si cu ceilalti e opusul, sa nu crezi ca are doua fete, ea doar stie ce iubeste si apara ce iubeste, deci nu te indoi de ea, oferai incredere in tot, nu te va dezamagi.
O alta chestie care trebuie retinuta despre ele este ca sunt ele sentimentale si conteaza mai mult gestul dar cand vrei sa ii faci un cadou decat sa ii cumperi tinichele mai bine ii cumperi un bucheet de flori, sunt femei care adora luxul si care prefera sa nu poarte bijuterii deloc decat sa poarte gablonturi ruginite și la fel si cu parfumurile decat sa ii cumperi un parfum de bazar mai bine nu ii cumperi decat o cutie de bomboane. Si apropo de bomboane, nu cred ca e posibil sa o dai vreodata in bara cu ciocolata, pentru ca majoritatea adora ciocolata
;)
Dark_Roxana
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:47
De la: dixe, la data 2009-08-13 23:36:41Nu k nu ar iubi!!!!!!as vrea s stiu ce vor mai mult,care sunt dorintele,visurile cele mai ascunse si ce asteapta de la cel pe care il iubesc!


INTERESEAZA-TE MAI BINE DE PERSOANA LANGA CARE TRAIESTI CU ADEVARAT NU DE ZODIA EI
GOOOOD DA PROSTI MAI SUNT BARBATII UNEORI....
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:50
De la: dixe, la data 2009-08-13 23:36:41Nu k nu ar iubi!!!!!!as vrea s stiu ce vor mai mult,care sunt dorintele,visurile cele mai ascunse si ce asteapta de la cel pe care il iubesc!



ar trebui sa incerci sa o intelegi ea filozofeaza mereu....sa-i oferi tandrete ...e cea mai mare visatoare si romantica...adu ceva nou zilnic se plictiseste repede, fi original,inventiv.
la inceput evit o ...asa se va indragosti mai repede ... :)) cv de genul
andreea121
Postat pe 11 Septembrie 2009 13:33
De la: Dark_Roxana, la data 2009-09-11 10:47:49Daca vrei sa cuceresti o femeie din zodia pesti, trebuie mai intai sã fii un gentleman, pentru ca ea este o lady. ; O lady care mereu se asteapta sa fie luata prin surprindere cu gesturi tandre si romantice, deci mai bine fai pe plac ca daca nu va fi foarte dezamagita și nu cred ca vrei sa o vezi trista fara motiv, in acelasi timp mereu se asteapta la mai mult din partea tuturor, este o visatoare nu ii spulbera visele pentru ca va crede ca nu ai incredere in ea si va cauta incredere in alta parte, las-o sa te contrazca pentru ca nu o va face decat daca este perfect convinsa ca are dreptate, iar daca te iubeste cu adevarat va fi singura capabila de sacrificii pentru tine, o femeie pesti este cea mai devotata prietena, sotie, iar tot ce isi doreste in schimb este sã fii la fel cu ea si niciodata sa nu ii spui ca exista altceva mai important pe lume decat ea, mai ales ca ea nu vede in jur decat pe partener si pe ea alaturi de el.
Iar daca cu tine e dulce tandra etc. si cu ceilalti e opusul, sa nu crezi ca are doua fete, ea doar stie ce iubeste si apara ce iubeste, deci nu te indoi de ea, oferai incredere in tot, nu te va dezamagi.
O alta chestie care trebuie retinuta despre ele este ca sunt ele sentimentale si conteaza mai mult gestul dar cand vrei sa ii faci un cadou decat sa ii cumperi tinichele mai bine ii cumperi un bucheet de flori, sunt femei care adora luxul si care prefera sa nu poarte bijuterii deloc decat sa poarte gablonturi ruginite și la fel si cu parfumurile decat sa ii cumperi un parfum de bazar mai bine nu ii cumperi decat o cutie de bomboane. Si apropo de bomboane, nu cred ca e posibil sa o dai vreodata in bara cu ciocolata, pentru ca majoritatea adora ciocolata


m-am regasit perfect mai ales la partea cu ciocolata :)
;)
andreea121
Postat pe 11 Septembrie 2009 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sal 1 De la: kudika275734 9 August 2010 11:48
eu capricorn-el balanta.....ce ziceti? 34 De la: kodika2009 11 Iulie 2010 09:25
eu taur el varsator 14 De la: kudikaparisiana 12 Aprilie 2012 10:41
femeia leu ..barbatu taur... 5 De la: cristinaval20 16 Septembrie 2009 09:42
merge relatia intre un berbec si ea rac?? 8 De la: alynav24 27 Ianuarie 2009 09:14