ma iubeste , il iubesc dar.....

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Amaretta Avatarul lui Amaretta

33 mesaje
Oras: sibiu

de citeva saptamini am intilnit un barbat , s-a inceput totul spontan si am ajuns la aceea ca ambii am inteles ca ne iubim foarte mult si ca nu putem trai unul fara altul insa , el traieste cu parintii si eu la fel, nu ne putem permite sa traim impreuna , din anumite motive nici eu nu pot trece la el sa traiesc .i-am propus sa luam o garsoniera , el insa zice ca nu o sa putem din cauza banilor , nu mai stiu ce sa fac si cum sa procedez , poate nu ma iubeste chiar atit de mult , poate pentru eu sunt doar o jucarie pentru el si mai mult nimic , e greu sa intelegi barbatii , foarte greu . E greu sa dai sfaturi , insa fetelor cer doar o sustinere din partea voastra. V a multumesc mult.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
poate el nu este sigur de aceasta dragoste,,cum esti !
mai asteapta!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

poate ca n-ar trebui sa grabesti lucrurile cu mutatul impreuna.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga